Rival de Loop, Clean & Care, Pflegendes Gesichtswasser (Tonik pielęgnacyjny do twarzy)

Rival de Loop - tonik pielęgnacyjny do twarzy. Nie zawiera alkoholu. Został opracowany specjalnie dla potrzeb skóry suchej i wrażliwej. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. pH neutralne dla skóry. Bez silikonów, bez parabenów, bez perfum.

odświeżające
w butelce
płyn
>100ml

Posiada plusy

Tonik nie ma w składzie alkoholu za co daje mu duży Plus. Bardzo dobrze tonizuje skórę delikatnie ja oczyszcza nie wysusza nie uczula. Jest bardzo tani. Stosuje go rano i wieczorem i jestem z niego bardzo zadowolona reasumując tani i dobry produkt

słaby

Tonik okazał się być słaby. Niby tonizuje cerę, ale to wszystko.Słabo oczyszcza. Plus wielki że nie zawiera alkoholu. Nie wysusza, jest tani, dostępny w każdym Rossmannie. Nie kupię ponownie.

bardzo słaby

Przede wszystkim przeszkadza mi, że się pieni na skórze i zostawia klejącą warstwę, którą mam ochotę od razu zmyć z twarzy. Po tonikach oczekuję ukojenia skóry, a ten ją napina i właściwie nie ma żadnych pielęgnacyjnych zalet.
Zamiast tego można go stosować do zwykłego oczyszczania z makijażu (producent radzi używać go po oczyszczeniu), ale nie w tym celu kupuję tonik, więc czuję się zawiedziona.
Wolę toniki w sprayu, żeby uniknąć pocierania twarzy wacikiem.
Delikatny zapach i wydajność na plus, ale nie ratuje to tego produktu.

Mowie nie

Tonie produkt dla mnie. Skusilam sie cena tak naprobe ale zaskoczenia na plus niebylo. Tonik raczej taki toporny, nie mam.uczucia ze dobrze oczyszcza a po uzyciu masakra skora byla jakby sciagnieta I swiecaca okropienstwo

Dobry tonik i mgiełka na makijaż

Bardzo sobie chwalę ten produkt. Odkryłam go przed wyjazdem, gdy potrzebowałam mini produktów do samolotu. Ja go używam inaczej - w formie sprayu, przelewam do butelki z atomizerem i spryskuję twarz, przecieram tonikiem i nie mam problemów z lepką skórą czy wylewaniem produktu. Skóra jest dobrze oczyszczona i promienna, mam cerę mieszaną i czuję lepsze nawilżenie, gdy stosuję ten produkt. Dodatkowo świetnie się sprawdza jako fixer na makijaż - zdejmuje pudrowość czy efekt ciastka. Wszystkie warstwy się pięknie scalają i jest podbity efekt rozświetlacza. Nie ma sensu przepłacać za mgiełkę Inglota, która występuje w śmiesznej pojemności, a tutaj mamy wielką butlę za parę złotych.

Nie dla cery mieszanej

Pomimo tego, że mam cerę mieszaną zakupiłam ten tonik bo chciałam trochę odżywić skórę, szukałam też czegoś delikatnego. Niestety dla mnie okazał się nieodpowiedni.

+Cena i pojemność. Wychodzi bardzo korzystnie, nawet jak się nie sprawdzi nie ma tak wielkiego żalu. Na promocji to już w ogóle rewelacja.
+Opakowanie. Proste, przezroczyste, widać ile produktu jeszcze zostało. Solidnie wykonane, nic nie przecieka, nie wylewa się. Bardzo podoba mi się ten minimalistyczny i prosty wygląd.
+Wydajny. Zużycie go zajęło mi ładnych parę miesięcy.
+Delikatny, nie podrażnia nawet wrażliwej okolicy oka, nie szczypie, bardzo łagodny.
+Dobry, prosty skład. Plus za brak alkoholu który często można znaleźć przy tego typu produktach.
+Robi to co tonik powinien. Uspokaja cerę po myciu, nałożony na wieczór sprawdza się bardzo dobrze, ale mam z nim jeden problem.

-Po aplikacji cera przetłuszcza się bardzo szybko. Pozostawia on taką jakby lepką warstwę na niej, co dla mojej mieszanej skóry jest dość problematyczne. Być może jest on za bogaty dla osób z taką skórą, u suchej może się to sprawdzić. Mam problem z wchłanianiem tego produktu. Poprawy nawilżenia tez jakoś nie zauważyłam. Jakiegoś większego odświeżenia też nie zauważyłam.

Polecam wypróbować osobom z suchą skórą, może akurat się sprawdzi. Jak za taką cenę warto zaryzykować.

tonik jak tonik

Świetna cena i duża pojemność - to dla wielu potężny argument, Wydaje mi się, że jest idealny dla mało-wymagających osób. Używałąm go jako tonik rano dla odświeżenia, i czasami wieczorem...dla sprawdzenia skuteczności swojego płynu do demakijażu. Tonik jest delikatny, nie podrażnia i dobrze "doczyszcza" skórę. Ze względu na moje przygody z trądzikiem - jest on dla mnie za słaby. Nie skreślam go całkowicie, ponieważ jest idealny na letnią porę - Jako taka mgiełka odświeżająca w leniwe (no make-up day) poranki;-)
nie mam żadnych zastrzezeń do tego produktu. Można go kupić w wersji mini - podróznej. Do testu IDEALNE

Nie polecam

Jako nastolatka używałam toniku z tej firmy tylko, że innego i był on moim ulubionym, ale chyba wycofali go ze sprzedaży. Skusiłam się na ten mając dobre wspomnienia po tamtym. Niestety ten mnie rozczarował. Butelka w porządku, większa ilość, niska cena, ale to na tyle plusów. Tonik ma bardzo dziwny zapach, jak dla mnie chemiczny. Po nałożeniu skóra się po nim błyszczy i zauważyłam, że bardziej przetłuszcza. Wypróbowałam go też na skórze chłopaka i działo się to samo. Nawilżenia też nie zauważyłam. Więcej nie kupię.

polecam

Tonik jest bardzo tani bo w promocji można kupić go za 3,50. Spełnia swoje zadanie, domywa makijaż, nie podrażnia, nie wywołuje swędzenia. Poza zmywaniem nie wykazuje raczej właściwości nawilżających, ale za tą cenę i tak jest dobry.

Moim hitem nie jest.

Kosmetyk można kupić w Rossmannie za 4,50 zł. Pojemność to 200 ml. Termin ważności po otwarciu to 12 miesięcy.
Opakowanie jest dobrze zrobione. Nie ma problemu z zamykaniem ani otwieraniem, zatrzask nie psuje się, nie otwiera się samoczynnie. Szata graficzna nie jest zbytnio zachęcająca. Czcionka jest bardzo mała z tyłu opakowania. Przydatność tekstu też jest minimalistyczna. Jest napisane tylko sposób użycia, nie ma opisu toniku, jak działa, co jego ekstrakty mogą dać naszej skórze.
Zapach jest bynajmniej dziwny. Nie jest bezzapachowy, ale nie mam pojęcia czym pachnie. Ten zapach odpychał mnie od używania go. Kolor toniku to lekki różowy.
Mam cerę trądzikową. Tonik bardzo wylewał się z opakowania podczas nalewania na wacik. Zostawia lepki film na twarzy. Moja skóra po nim była zaczerwieniona. Stany zapalne były bardzo widoczne, takie bardziej czerwone i zaognione. Nie pielęgnował mojej skóry w znaczny sposób. Nie zaszkodził, ale też nic nie dał.
Wydajność bardzo niska. Jak wspomniałam bardzo wylewał się na wacik, cały wacik był mokry, a nie potrzebowałam tyle do domycia skóry. Po miesiącu została mi jedna piąta produktu.
Niestety nie kupie go ponownie. Do trądzikowej cery się nie nadaje.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

nie daje jakichs wiekszych efektow a jest coś co całkowicie go dyskwalifikuje

Nie daje jakichs większych efektow a jest coś co całkowicie go dyskwalifikuje.

Plusy to rzecz jasna cena i wydajność, skład niby nienajgorszy a... no właśnie oto minusy:

-po mniej więcej godzinie od użycia toniku skóra zaczyna się świecić

-dla mnie ten tonik jest jak woda :mdleje:

-nie nawilża, nie oczyszcza porów

-po przetarciu nim skóry nie czuć żadnego odświeżenia które było wyczuwalne po innych tonikach

-i najgorsze,skóra jest po nim klejąca, tonik w żaden sposób nie chce współpracować z kremami ani tymi na dzień ani na noc, ślizgają się po twarzy zamiast wchłaniać :mdleje:

NA PEWNO GO JUŻ NIE KUPIĘ i nie polecam :nie:

Używam tego produktu od: grudzień

Najlepszy dla wrażliwców

Mam strasznie wrażliwą cerę, dlatego nigdy nie mogłam sobie pozwolić na pielęgnację tonikiem. Moje policzki stawały się czerwone jak burak i swędzące.

Ten tonik to prawdziwa ulga dla mojej skóry. Po prostu rewelacja!! Nie podrażnia, łagodzi, nawilża i odświeża.

Już nie szukam żadnych innych. To dla mnie tonik idealny.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania