Avon, Super Extend, Winged Out Mascara (Perfekcyjnie wydłużający i rozdzielający tusz do rzęs)

Ultraczarny tusz z mikrowłóknami spektakularnie wydłuża rzęsy i nadaje im głęboki kolor-bez grudek, bez osypywania. Precyzyjna, elastyczna szczoteczka dzięki unikalnej, stożkowej formie rozczesuje wszystkie rzęsy, nawet te najkrótsze w kąciku oka.

Szczoteczka
grzebyk

OK

Tusz kupiony z poleceń koleżanek na promocji. Zły nie jest, ale też jakiegoś szału nie robi.
Zgadzam się, z tym, że rozdziela i trochę wydłuża rzęski. Lubię go nakładać pod jakiś drugi, pogrubiający tusz. Jest tani, przyjazny, nie podrażnia oczu, ładny kolorek no i jest bardzo wydajny. Niestety po dłuższym czasie czasem ciut się kruszy. Moim zdaniem co do ceny jest fajny :D

Kit

Zakupiłam ten tusz za ok. 13 zł w promocji jednym z katalogów.
Nie zrobił absolutnie nic nie wydłużył i nie rozdzielił jak należy moich rzęs efekt bym napisała jest dość naturalny i na pewno już go nie kupię

Odpowiedni na dzień

Jest to fajny tusz do używania na codzień- do pracy czy szkoły.

+ ładnie rozdziela rzęsy
+ delikatnie wydłuża
+ równie delikatnie pogrubia rzęsy
+ nie uczula, co w przypadku moich przygód z tuszami Avon nie jest regułą
+ w promocji bardzo tani
+ łatwo się zmywa

- pod koniec dnia lubi się osypać
- szczoteczka nieco drapie
- niestety szybko zasycha

nadaje bardzo naturalny efekt

Tusz zamkniety jest w czarnym opakowaniu ze srebrna nakretka.
Po otwarciu opakowania ukazuje nam sie silikonowa szczoteczka z wypustkami ulozonymi od najdluzszych do najkrotszych, ktore znajduja sie na szczhcie szczoteczki.
Bardzo podoba mi sie w niej to, ze nabiera sie na nia odpowiednia ilosc produktu.

Maskara zawiera mikrowlokna, wiec powinna dawac mega mocny efekt na rzesach. Tak sie jednak nie dzieje!
Daje bardzo naturalny efekt. Ladnie rozdziela, lekko podrubia i wydluza, ale robi to w tak dobry sposob, zenawet kiedy nalozymy 10 warstw nie bedzie to wygladac sztucznie.

Jest dosc wydajna.
Nie osypuje sie, nie kruszy w ciagu dnia. Nie odpija sie na gornej powiece i nie rozmazuje.
Na codzien idealna.

Fajny produkt

Pierwszy tusz do rzęs,który mogłam używać bez wcześniejszego wycierania chusteczka szczoteczki. Bardzo ładnie wydłuża,nie osypuje się , nie skleja rzęs i nie tworzy " pajeczych nóżek ".

Dno

Ten tusz nie robi totalnie nic! Wydłuża? - Bzdura. Rozdziela?- Nie nie... szkoda pieniędzy. Totalny nie wypał moim zdaniem i wylądował w koszu. Wstyd by mi było komuś go przekazać, bo to jesy największy bubel Avonu moim zdaniem

ok

Mascara robi właściwie to co zapewnia producent. Wydłuża (ale nie spektakularnie) oraz rozdziela, muszę przyznać, że bardzo dobrze. Nie wiem czy miałam mascarę, która robiłaby to tak dobrze. Zero posklejanych rzęs i grudek co daje naturalny efekt. Objętości tu raczej nie zobaczymy , chyba, że nałoży się kilka warstw (nie próbowałam). Chciałabym jednak, żeby bardziej podkręcała rzęsy, u mnie tego nie robi. Możliwe, że jeszcze do niej wrócę.

Jeden z lepszych!

Uwielbiam testować tusze i gdy go pierwszy raz użyłam to nie żałowałam zakupu. Od razu się polubiliśmy! Opakowanie jest proste, ładne. Cena w promocji bardzo atrakcyjna. Szczoteczka wykonuje niesamowitą robotę. Rzęsy po nim są piękne. Czasem ma skłonność do "obsypania" się, ale to występuje bardzo rzadko.

Godny uwagi

Jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs, u mnie sprawdza się bardzo dobrze :) Zużyłam już kilka opakować i zawsze kupuję na zapas, gdy są w dobrej promocji.

Niestety nie dla mnie ...

W tym tuszu pokładam wielkie nadzieje, z opinii moich znajomych wynikało że to tusz idealny. Niestety u mnie nie do końca się sprawdził. Szczoteczka jest moim zdaniem zbyt "ostra". Drapie i podrażnia okolice moich oczu, łatwo się nią zakuć. Tusz sam w sobie nie jest taki zły, nie osypuje się i delikatnie podkreśla rzęsy, jednak efekt jak dla mnie jest zbyt delikatny.

Świetny!

Nie spodziewałam się większej rewelacji, a tu zostałam mile zaskoczona. Wydłuża hm... tak sobie, ale mi świetnie rozdziela! Nie miałam konieczności zabawy z rozklejaniem rzęs, bo po już 2 pociągnięciach każda sama się rozdzieliła. Szczoteczka jest fajna, twarda, nie oblepia się. Nie zauważyłam aby się rozmazywał po całym dniu, a nawet imprezie. Polecam każdemu, zwłaszcza, że eleganckie opakowanie również robi wrażenie :)

Jeden z ulubionych

Co dla mnie najważniejsze - tusz jest wygodny w aplikacji, szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy. Nie zostawia grudek. Trwałość jest świetna, nie osypuje się, a to dla mnie ważne, ponieważ jestem okularnicą i wiele tuszów kruszy się na końcach rzęs. Przy codziennym używaniu wystarcza na bardzo długo.