Nivea, Baby, Emolienty, Łagodzący żel do mycia ciała i włosów (nowa wersja)

Nivea, Baby, Emolienty, Łagodzący żel do mycia ciała i włosów (nowa wersja)

Dzięki bogatej formule wzbogaconej naturalnymi lipidami Omega 6 zapobiega wysuszeniu skóry i wzmacnia jej barierę ochronną. Pozostawia skórę i włosy czyste, zdrowe i zadbane. Łatwo się spłukuje. Delikatnie myje, łagodzi i nawilża skórę aby zapobiegać podrażnieniom i swędzeniu. Pomaga zapobiegać wysuszeniu skóry i chronić jej barierę ochronną dzięki zawartości naturalnych lipidów Omega 6
pozostawia skórę i włosy czyste i zadbane. Nie powoduje łzawienia. Posiada pH przyjazne dla skóry.
Nie zawiera mydła, parabenów, alkoholu i barwników. Powyżej pierwszego miesiąca życia. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Bardzo dobry żel dla dzieci

Mam dwójkę dzieciaków. Używamy tego żelu i i muszę przyznać, że naprawdę się sprawdza, zarówno u moich maluchów jak i u mnie.
Żel nie jest drogi, nie ma problemu z dostępnością, bo chyba w każdym markecie i drogerii można go kupić.
Opakowanie jest pojemne, ma aż 500ml. i myślę że wystarczy na dość długi czas. Butelka stabilna, nie przewraca się, jednocześnie jest poręczna i dobrze leży w dłoni. Załączona pompka ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości produktu.
Zapach ma bardzo przyjemny, taki "dzidziusiowaty", dobrze mi się kojarzy, jest jednocześnie delikatny i nienachalny.
Żel jest lekko gęsty, kremowy. Świetnie się pieni. Już niewielka ilość wystarczy, nie trzeba go wcale dużo żeby umyć dziecko, a nawet całe ciało dorosłej osoby. Od pierwszego użycia widać że wydajność będzie ok.
Komfortowo się go używa, skutecznie myje i jednocześnie pielęgnuje skórę. Po umyciu skóra nie jest wysuszona, jest wręcz lekko nawilżona i odczuwalnie bardziej gładka w dotyku.
Nie ma problemu ze spłukaniem, wszystko bardzo dobrze schodzi już przy niewielkiej ilości wody, nawet na wanience, po umyciu dzidziusia, nie zostaje nigdy żaden osad z tego żelu.
Sprawdza się zarówno do mycia całego ciała jak i włosów i skóry głowy u dzieci, nie szczypie przy tym w oczy, co przy maluchach jest niezmiernie ważne.
Skład też ma wg mnie całkiem ok; bez parabenów i alkoholu.
Ja też "pożyczam" sobie ten żel i podoba mi się. Jest delikatny dla skóry, fajnie się nim myje, nie podrażnia.
Polecam. Świetny żel nie tylko dla dzieciaków.

Nivea a dobre emolienty

Stosowaliśmy cała serie z Nivea SOS, dobre jakościowo produkty o dobrym składzie. Jednak u nas trzeba było bardziej specjalistycznych kosmetyków do pielegnacji. Ale kosmetyki same w sobie są bardzo dobre, w przyzwoitej cenie. Opakowania są duże a same kosmetyki wydajne.

Zadowalający produkt

Byłam trochę ostrożna kiedy włączałam do codziennej pielęgnacji emolienty firmy Nivea. Słyszałam o nich duzo rożnych negatywnych opinii ale testując najpierw na sobie przekonałam sie ze jest łagodny i dopiero włączyłam go do kąpieli córeczki . Wbrew opiniom nie podrażnił jej skóry , nie wysuszył i jest naprawdę delikatny. Skóra jest po nim nawilżona a sam emolient ładnie , delikatnie pachnie . Sama lubię brać z nim kąpiel bo nie wydusza mi skóry. Polecam .

Spełnił mojej oczekiwania

Dal mnie kosmetyki Nivea to taki zapach mojego dzieciństwa utożsamiany z uniwersalnym kremem w granatowym opakowaniu, który użytkowany był u nas w domu na wszelkie możliwe sposoby i okoliczności.
Gama kosmetyków oczywiście się rozrasta, ale zapach pozostaje niezmienny.
Nivea Baby żel do mycia ciała i włosów z żelem nie wiele ma wspólnego gdyż jego konsystencja jest kremowa, delikatnie myje i pielęgnuje ciało małego dziecka. Zawartość emolientu dodatkowo je nawilża, łagodząc wszelkie podrażnienia. Żel jest bardzo wydajny, w przystępnej cenie w stosunku do jakości dzięki atomizerowi można z łatwością go użyć, a wiadomo, że niekiedy kąpiel dziecka do łatwych nie należy. Użytkowany zarówno do ciała jak i włosów jest dużym ułatwieniem.

polecam

Żel ma przyjemny, delikatny zapach. Dobrze się pieni i bez problemu spłukuje.
Skóry mojego dziecka nie wysuszył i nie podrażnił. Duży plas za pompkę. Moja 1,5-roczna córka uwielbia się nim myć. Sama podstawia rączkę pod pompkę i się myje. Jest wydajny, a konsystencja nie jest ani zbyt wodnista ani za gęsta. Skóra po kąpieli jest nawilżona i miękka w dotyku.

emolientem to to nie jest

Synek ma dosyć suchą skórę i ten kosmetyk zupełnie nie przypadł nam do gustu. Pod koniec opakowania (niewielkiego skąd inąd) bardzo przesuszyła mu się skórą dodatkowo.
Stosunek jakość do ceny nie jest zbytnio dobry. Właściwie nie jest wart takich pieniędzy. Kupiłam raz i więcej nie kupię.
Poza tym - wygodne opakowanie z pompką, ładnie pachnie.
Nie dla nas.

na dłuższą metę wysusza

Polubiłam go ze względu na to ze się pienił i był wydajny -ja osobiście takie kosmetyki myjące preferuję ale gdy chodziło o delikatną skórę mojej 4 miesięcznej córki, po jakimś miesięcznym stosowaniu okazało sie dostawała suchych- czerwonych plam - lekarz stwierdził ze to atopowa skóra i kazał zmienić zel na coś łagodniejszego.
Nigdy nie lubiałam jego zapachu- z reszta jak i całej tej serii;/
+ pompka -przyjemnie sie go dozuje

Zawidodlam sie

Na poczatku bardzo lubilam ten zel, bardzo dlugo go uzywalismy, niestety mojemu dziecku zaczela wysychac skora, a problem zniknal po zmianie zelu :/ Szkoda, bo lubilam zapach, wygodna pompke i bardzo dobrze sie pienil, wiec i dobrze myl

Dobry balsam

Lubie ten balsam ze wzgledu na opakowanie. Nie jest duze dlatego to nasz nr 1 na wszelkich wyjazdach. Co prawda cena wysoka w porownaniu z duzym balsamem ale cos kosztem czegos. Lubie balsamy z pompka wiec i tu duzy plus. Piekny zapach. Dobrze sie wchlania. Lubie bardzo :)

Niezastąpiony żel do mycia ciała.

Żel ten kupiłam z przeznaczeniem do mycia twarzy i ciała.
Mam cerę wrażliwą i nieco problematyczną, więc szukałam czegoś wolnego od parabenów, łagodnego i nawilżającego.
No i trafiłam w dziesiątkę ;).

PLUSY:
-pieni się idealnie,
-wygodny dozownik,
-wydajny,
-przyjemnie pachnie,
-skóra jest nawilżona, po miesiącu stosowania zauważyłam różnicę, skóra wygląda lepiej,
-przyjemna konsystencja
-cena to około 15 zł, bardzo dobra cena w stosunku do jakości
-nie szczypie w oczy

MINUSY:
-brak :)

Gorąco polecam !

polecam