Into The Blue EDT

Into The Blue EDT

Rok 2003. Zapach dedykowany kobietom ambitnym, wykształconym, lubiącym wyzwania. Kobietom, które oczekują od zapachu świeżości oraz elegancji z nutką wyrafinowania i zmysłowości, kobietom poszukującym świeżego i transparentnego zapachu. Into the Blue jest jak muśnięcie świeżej bryzy. Jest błękitny jak niebo i morze, czysty jak spienione fale. Kwiatowo-owocowy zapach. Daje przyjemne odczucie zadowolenia i szczęścia.

Nuta głowy: roślinny sok, kwiat pokrzywy, bergamotka

Nuta serca: biała orchidea, słodki groszek, fiołek

Nuta głęboka: drzewo massoia, drzewo sandałowe

Cena: ok. 200 zł / 50 ml

zielono-owocowy świeżak:)

Into the Blue pachnie tak jak powinny pachnieć dla mnie Chanel Chance Eau Fraiche - zanim przestestowałam te drugie myślałam, że tak własnie pachną.
To, co mnie ujmuje i co najbardziej mi się podoba w Into the Blue, to ta "zieloność" (a nie "niebieskość" jak sugeruje nazwa i kolor) od samego początku do połowy trwania zapachu. Wyraźnie czuję ten roślinny sok, który jest w składzie, dzięki czemu zapach jest rześki i świeży, ale nie cytrusowy, nie landrynkowy i nie "śmierdzi tanizną":) Jest czysty, bez drażniących nut, dokladnie taki jak delikatny jest kolor butelki, choć ja bym dodała więcej zieleni, ponieważ ten przymglony błękit butelki kojarzy mi się z nutami morskimi, któyrch tutaj nie wuczywam.
W ostatniej fazie zapachu dochodzą nuty wspólne dla wszystkich letnich perfum - kwiatki i jakaś taka sama baza z kapką delikatnie zanużonych cytrusów.
Pierwsza i druga faza podba mi się najbardziej, ostatnia - najmniej.
Into the blue to typowy zapach na upały. Nie tyle na lato co dokladnie na upały.
Butelka zwykła, za to ten zamglony, chłodny błękit - cudowny:)
Nie kupię ponownie, bo nie wykopię go już spod ziemi, poza tym nie jest aż taką rewelacją, żebym pragnęła mieć kolejną flaszkę;)
Dopiero tutaj się dowiedziałam, ze to unisex..?! nie przyszłoby mi do głowy spryskiwać nim mojego męża ani żadnego innego faceta, za mało męski jest przecież ten zapach!

Używam tego produktu od: tego lata
Ilość zużytych opakowań: niewiele z połowy 50 ml butelki

Miły

Nabyłam przez całkowity przypadek za śmieszne pieniądze. Nawet mi nie bardzo się spodobał, ale że koleżanka ciężarno -wrażliwa na zapachy sprzedawała za pół darmo swoje skarby skorzystałam z okazji. Tak wzięłam na codzień, na lato, nad wodę i do lasu.
Nie lubię świeżaków(kiedyś wręcz nie trawiłam) ale ten zapach to taki własnie złoty środek dla mnie. Niby doskonały na upały, niby niebieski , niby świeżak i niby trochę męski. A jednak ma w sobie taką pudrowośc, jakąś słodycz, lekką goryczkę. Jest jednocześnie chlodny i ciepły. Trochę tak jakbym w ciepłym swetrze wyszła na siarczysty mróz.

Trzyma się blisko skóry, ale jak na ten typ zapachów jest naprawdę trwały. Co prawda o wiele dłużej trzyma się na ubraniach niż na skórze, ale i tak mnie to zadowala.

Strasznie się cieszę,że nie udało mi się go wymienic na targowisku chociaż próbowałam. Tym bardziej, że zdobycie go teraz graniczy z cudem. Dlatego też zaznaczyłam, że raczej go nie kupię bo nie powalił mnie aż na tyle, żebym rozpoczęła proces wykopywania go spod ziemii (a są i takie zapachy).
Flakon pasuje do zapachu. Ascetyczny, niebieski, nieprzekombinowany ale cieszy oko i zdobi półeczkę.
Mocna czwóra!

Używam tego produktu od: pół roku?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml

Stworzony dla mnie na dzień

Delikatny, świeży do tego bardzo zmysłowy i specyficzny, uwielbiam go. Po długim szukaniu odnalazłam w nim ideał. Ładnie sie rozwija na skórze i jest długo wyczuwalny. Mam niestety problem ze znalezieniem w perfumeriach, ale nie poddam się, na wiosnę będzie idealny.

Używam tego produktu od:3miesiace

depilacja opóźnianie porostu włosów

Łagodność :)

Lubię go i używam... wcale nie na specjalne okazje- po prostu używam :) Jest łagodny, świeży, równocześnie słodkawy i ma w sobie takie... delikatne ciepełko mięciutkiego, lekko ażurowego sweterka :D Nie przytłacza, nie drażni... Jednocześnie nie wydaje mi się banalny, coś w nim intryguje do końca :)
Nut owocowych zbytnio nie wyczuwam ;) Za to kojarzy mi się kremowe mydełko, odrobina karmelu, powietrze w ogrodzie pełnym kwitnących kwiatów...
Wg mnie jest to zapach raczej dla romantyczek, niż dla "ambitnych tygrysic" :D