The Balm, Put a Lid On It, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do oczu)

The Balm, Put a Lid On It, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do oczu)

Pojemność 11,8 ml

Baza na powieki przedłużająca trwałość makijażu. Neutralny odcień dopasowuje się do wszystkich tonacji skóry. Wzmacnia kolor cieni do powiek.
Sposób użycia: Nanieś produkt na górną powiekę delikatnie wklepując opuszkiem palca.

Moja ulubiona.

Tę bazę darzę szczególnym sentymentem - pierwsza zakupiona baza pod cienie:) Przede wszystkim jest to produkt niezwykle wydajny - używałam ją całe 3 lata! Przeliczając cenę na lata to kosmetyk niezwykle okazyjny. Ponadto nie wysycha, łatwo się wyciska z tubki, bardzo wygodny. Znakomicie utrwala cienie, przedłuża trwałość makijażu. Dobrze sprawdza się przy cieniach błyszczących.

Świetna baza

Baza wygładza powierzchnię powieki, cienie pięknie się na niej utrzymują, a sama baza nie jest lepka w dotyku. Gdy wydobywa się z tubki ma beżowy odcień, ale po nałożeniu jest bezbarwna - moim zdaniem produkt byłby jeszcze lepszy, gdyby nie był transparentny. Baza jest baaardzo wydajna, mam miniaturkę już od roku a jestem w połowie opakowania. Cena może odstraszać, ale kosmetyk jest wart każdej wydanej złotówki.

Prawie ideał

Świetnie spełnia swoją rolę; szybko i łatwo się rozprowadza, pod palcami ma niemal płynną konsystencję, wystarczy tylko odrobina, trzyma cienie bezbłędnie przez cały dzień na tłustej powiece. Jak dla mnie jedynym minusem jest to, że jest bezbarwna

najlepsza

Baza ma piękne opakowanie w stylu pin-up tak jak reszta kosmetyków tej marki. Baza jest bardzo wydajna - używam jej ponad rok i jest jeszcze ponad połowa tubki. Cienie po nalożeniu bazy łatwiej się ozprowadzają i dłużej trzymają na powiece, także się nie osypują.

Bardzo dobra

Jest to moja pierwsza baza pod cienie i na pewno do niej będę wracać. Moje powieki nie są tłuste ani opadające i ta baza mi się sprawdza. Jest lekko tłustawa po rozsmarowaniu. Po nałożeniu cieni wydają się one bardziej napigmentowane i trzymają się przez wiele godzin. Na pewno jest bardzo wydajna ponieważ na powiekę wystarczy nałożyć ilość wielkości ziarenka.

świetna baza

Na początku zaznaczę, że nie mam tłustej powieki, moim problemem było to, że cienie po dłuższym czasie jakby znikały mi z powieki, traciły na intensywności.
Wcześniej jako bazy używałam korektora z Collection jako bazy i średnio mi się sprawdzał. Baza z Ubran Decay też okazała się wtopą w moim wypadku. Za to ta baza, cudo!

-szalenie wydajna
-fajne opakowanie, jak to The Balm
-lekko beżowy, neutralny kolor
-bardzo ładnie pachnie
-przedłuża trwałość cieni na powiece, nieważne czy to jest Zoeva, czy Toofaced czy Urban Decay, po 9h cienie wyglądają jak przed chwilą nałożone

Nie nadaje się dla tłustej opadającej powieki

Kupiłam tą bazę zachęcona pozytywnymi opiniami z których wynikało, że sprawdza się na tłustej powiece. No niestety, ale u mnie się ta baza nie sprawdza. Mam tłustą, opadającą powiekę i pierwsze poprawki na tej bazie muszę robić już po godzinie. Na oku gdzie powieka opada mniej baza trzyma cienie odrobinę dłużej, aczkolwiek też bez rewelacji. Zwykła baza z Wibo trzyma cienie lepiej :/

Uwielbiam.

Ogólnie lubię produkty TheBalm, więc nie jest dla mnie zaskoczeniem, że ta baza jest tak dobra ! :) bez bazy wszystkie cienie (Mac, Zoeva, Sephora - dosłownie wszystkie, tanie i drogie) zbierają się w załamaniu nawet po kilku minutach! (tłusta powieka...) Jednak ta baza pomaga mi utrzymać makijaż oka na miejscu cały dzień. Jest wydajna, wystarczy kropka jak czubek igły, aby pokryć całą powieke (nałożenie zbyt dużej ilości produktu mogłoby przynieść odwrotny efekt). Używam jej półtora roku i powoli się kończy, ale nic się z nią nie dzieje, konsystencja itp wciąż ta sama. Na 100% zakupię kolejne opakowanie.

lekka konsystencja, zabójcza wydajność

Baza to dla mnie konieczność, bez niej cienie znikają mi z powiek w ekspresowym tempie i brakuje im intensywności. wypróbowałam już wiele baz - artdeco, hean, urbay decay i inne, których już nawet teraz nie pamiętam. wszystkie charakteryzowały się gęstą, pastowatą konsystencją. niby działały dobrze, ale były ciężkie, lubiły się rolować i zbierać w załamaniach. Ta baza jest leciuteńka i mocno silikonowa, przez co super wydajna, bo nakłada się mikroskopijną ilość. Zresztą sama tubka jest pokaźna. działanie takie jak być powinno - znaczne przedłużenie trwałości i podbicie koloru cieni, po dodaniu designu opakowania i wydajności dla mnie 10/10

Ilość zużytych opakowań: ledwo naruszone pierwsze

Najlepszy!!

Bardzo sobie cenie produkty The Balm.
Uważam, że cała rodzinka (a przede wszystkim ci jej przedstawiciele którzy zamieszkali w mojej toaletce) są produktami wysokiej jakości w bardzo dobrej jak na taką klasę i wydajność cenie.

Uważam tę bazę za najlepszy produkt jaki do tej pory miałam okazję używać ze stajni The Balm.

Baza ma postać kremowego silikonowego, bez zapachowego kremu. Po nałożeniu na powiekę jest nie widoczna lekko matuje powierzchnię skóry.
Nie podrażnia , nie uczula.

Cienie się na niej z lekkością aplikuje i blenduje i to wszystkie bez wyjątku.

Każdy cień również trzyma się na tej bazie cały dzień (nawet potarcie powieki nie psuje makijażu).

Baza jest mega wydajna, mam ja rok i podglądając opakowanie pod światło widzę, że jest jeszcze ok 1/2 opakowania a używam jej codziennie.
Producent zaleca zużycie w przeciągu roku od otwarcia.
Muszę zaznaczyć , że przez ten czas nic z produktem się nie dzieje..nie gęstnieje, nadal łatwo opuszcza opakowanie i aplikuję się na powieki.

Opakowanie to plastikowa tubka zakończona dziubkiem który pomaga w higieniczny sposób dawkować odpowiednią ilość produktu (a wystarczy na dwie powieki maleńka kuleczka - jak ziarnko ryżu).

Za taką jakość i wydajność cena dla mnie jest akuratna. Nie można narzekać.

A kupiłam ją przypadkiem na wyprzedaży w marionaud za ok 20 zł więc tym bardziej mogę ją nazwać najlepszym zakupem makijażowym roku 2014!

Sama na pewno nie szukałabym już niczego innego tylko kupowała kolejne opakowania bo jest to produkt który spełnia moje oczekiwania co do bazy w 100%.

Jednak dostałam przy zakupie cieni UD miniaturki ich baz więc na pewno za nim kupię kolejne opakowanie tej spróbuję kultowego odpowiednika ale nie spodziewam się by mógł mnie rzucić na kolana i skłonić do zdrady The balm na dłuższą metę.

Ps.
Do mojej przy długiej recenzji postanowiłam dodać jeszcze skład produktu :D ;

SKŁAD: ISODODECANE, TALC, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, CYCLOPENTASILOXANE, POLYETHYLENE, TRIETHYLHEXANOIN, CYCLOHEXASILOXANE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, TRIHYDROXYSTEARIN, PTFE, VP/EICOSENE COPOLYMER, SYNTHETIC WAX, PHENOXYETHANOL, CYCLOTETRASILOXANE, DIMETHICONOL, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HEXYLENE GLYCOL, MICA, GLYCERIN, WATER ((AQUA) EAU), BUTYLENE GLYCOL, CARBOMER, POLYSORBATE 20, PALMITOYL OLIGOPEPTIDE, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491).

Używam tego produktu od: rok