Estee Lauder, Perfecting Loose Powder (Puder sypki)

Estee Lauder, Perfecting Loose Powder (Puder sypki)

Nowy Perfecting Loose Powder od Estée Lauder to lekki jak mgiełka, niezwykle drobny puder sypki, który nada ostatecznego wykończenia makijażowi, subtelnie wyrównując i udoskonalając koloryt Twojej skóry. Jedwabisty w dotyku puder błyskawicznie wygładzi cerę i ukryje wszelkie jej niedoskonałości (m.in. zamaskuje zbyt szerokie pory i ujednolici odcień cery). Puder ten występuje w trzech uniwersalnych odcieniach dopasowanych kolorystycznie do każdego typu karnacji.

sypki
Krycie
lekkie
kryjące, utrwalające

Dobry!

Puder jest bardzo lekki i aksamitny w dotyku .
Pięknie matuje , i modeluje buzię .
Ładnie stapia się z podkładem nie pozostawiając smug czy plam.
Jest bardzo drobno zmielony daje efekt wygładzenia skóry.
Nie zmienia odcienia ,długo utrzymuje się na skórze.
Delikatnie rozświetla.
Jednak nie jest to mój faworyt , i raczej do niego nie wrócę.

Przepiękny

Szukałam już od jakiegoś czasu idealnego pudru pod oczy.
Zacznę od tego jakie musiał spełnić wymagania.
Powinien być baaardzo drobno zmielony, dawać delikatny efekt rozświetlenia żeby nie powodował efektu starej, suchej skóry w okolicy pod okiem, ma być niezauważalny ale upiększać skórę oraz dobrze utrwalać korektor żeby się nie rolował.....i to wszystko właśnie robi!
Nie myślałam żeby ten puder stosować do całej twarzy bo moja strefa T bez porządnego zmatowienia będzie się szybko błyszczeć dlatego właśnie jestem zadowolona w 100% bo wiedziałam co od niego oczekiwać i te wymagania spełnił.
Duet z korektorem DW Waterproof daje efekt naturalnie pięknej skóry mimo że jest pokryta dosyć dobrze kryjącym korektorem i pudrem.

Gdyby tylko był trochę tańszy... ale jakość i duża ilość produktu usprawiedliwiają tą cenę.

Mówiąc krótko to mój kolejny ulubieniec!

Fajny

Używam tego pudru wraz z podkladem Estee Lauder. Puder ładnie wtapia się w podkład, dobrze matowi jednocześnie rozświetla, posiada w sobie lekkie drobinki, nie musze poprawiac go w ciągu dnia. Odcień light medium jest zółtawy, nie wpada w róż. Odcień dla średniej karnacji. Wtapia się w skórę więc nie widać go na twarzy.
Dodam że testowałam w drogerii również wersję transparentną, która niestety bardzo mocno bieli. Nawet nałożona w bardzo małej ilości pod oczami zrobila mi białe placki.

Edit : znalazlam znacznie lepszy puder od tego a dokładnie to Laura Mercier transparentny.

polubilismy się

Od pudru oczekują ładnego wykończenia make up, żeby lekko optymalnie zmniejszał pory, matowił cerę i nie podkreślał suchych skórek,a ni porów ani zmarszczek.
W tym przypadku dostałam prawie wszystko co chciałam

Puder jest dość podobny do http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=80163&recenzja=1067811 dlatego i moja recenzja będzie podobna.

Puder nie ciemnieje na twarzy, nie pozostawia białej poświaty. Wykończenie jest satynowe, dość naturalne, nie podkreśla żadnych niedosonałości. Puder nie zbiera się w zmarszczkach. Matuje na jakieś 4 godziny, u mnie to i tak duży sukces. Nie podkreśla suchych skórek, nie ma uczucia ściągnięcia na twarzy, delikatnie rozświetla, nadaje się do poprawek w ciągu dnia. Puder jest mocno zmielony, bardzo miałki. Bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.