Kiko Make Up Milano, Color - Up Long Lasting Eyeshadow (Długotrwały cień do powiek w kredce)

Cień do powiek w kredce, zapewniający wyjątkowo długotrwały efekt. Kremowa i ułatwiająca nakładanie konsystencja idealnie przylega do powiek, tworząc intensywny efekt kolorystyczny. Konsystencja kredki umożliwia roztarcie natychmiast po nałożeniu. Powieki pokrywa cieniutka i dobrze przylegającą warstwa, zapewniająca długotrwały efekt. Wyjątkowa łatwość nakładania i równomierne rozprowadzanie koloru, który - po utrwaleniu - przez długi czas pozostaje niezmieniony, nie rozmazuje się i nie blaknie. Wyjątkowa formuła produktu ułatwia jego aplikację i sprawia, że jest on niezwykle wszechstronny - może być stosowany jak klasyczny cień, poprzez nakładanie na całą powiekę lub jako eyeliner, poprzez narysowanie precyzyjnej kreski wzdłuż linii rzęs. Jego aksamitny dotyk, pełen lśniącego koloru nadaje spojrzeniu stylowy akcent. Przetestowany klinicznie. Hipoalergiczny - specjalna formuła opracowana dla zminimalizowania ryzyka alergii. Nie zawiera parabenów.
Dostępny w dziesięciu odcieniach:
22 - Fine jade
29 - Irresistible teal
28 - Persuasive anthracite

Świetna rzecz

Mam tylko jeden odcień i bardzo żałuję, bo to chyba kolekcja limitowana. A cień jest bardzo dobrej jakości, prosty i szybki w użyciu w pięknym i poręcznym opakowaniu. Rano gdy nie ma czasu na zabawę w makijaże, to ten cień sprawdza się idealnie. Równomiernie się rozprowadza i utrzymuje na powiece cały dzień nawet bez żadnej bazy. Mam lekko przygaszony naturalny fiolet, który już w pojedynkę daje ciekawy efekt. Makijaż oka jest matowy i wygląda bardzo elegancko. Mam nadzieję, że te ciebie wejdą do stałej oferty Kiko.

Ilość zużytych opakowań: połowa

kolorowe kredki

Przepadłam i ja, Kiko skradło moje serce swoimi limitowankami. Od kiedy jest ich sklep w warszawskiej Arkadii, do której jest mi koszmarnie nie po drodze - raz w miesiącu urządzam sobie w nim rozpustę pieniężną. (edit: jest jeszcze jeden sklep w Warszawie - w galerii handlowej przy Dworcu Wileńskim).

Cienie w kredce z tej "karcianej" limitowanki są moim kolejnym "kredkowym" produktem tej firmy i kolejnym odkryciem. Mam wrażenie, że są trwalsze niż te ze standardowej kolekcji i mają ciekawsze odcienie. Mam dwa - 10 i 24 (10 to bardzo blada szarawa kawa z mlekiem, 24 jest brązowo-burym o oliwkowym podcieniu kolorem). Jako baza są genialne! Blendują się podobnie jak Jumbo Sephory, są nieco suchsze i nie suną tak miękko jak one, a jednocześnie nie są takie tłuste jak Jumbo Nyxa. Idealna konsystencja. Jeśli ktoś nie czuje się pewnie w makijażowej, kolorystycznej ekwilibrystyce, albo zwyczajnie nie ma codziennie tyle czasu na wykonanie makijażu, to te kredki są świetnym wyborem. Jednym kolorem, umiejętnie roztartym, można zrobić subtelny dzienny makijaż.

Na koniec dodam, że nie kupiłam ich w regularnej cenie, a w promocji 50% taniej, z racji tego, że weszła już nowa limitowanka. I już teraz widzę, że czasem warto poczekać i nie łakomić się tak od razu na produkty.