Bielenda, CC Magic Nails, Power Extreme (Multifunkcyjna wzmacniająca odżywka-serum do paznokci z perłą 10 w 1)

CC Magic Nails, Power Extreme 10w1 Multifunkcyjna Wzmacniająca odżywka – serum do paznokci z perłą ekstremalnie poprawia wygląd i kondycję paznokci na 10 sposobów:
- Regeneruje płytkę
- Odżywia paznokcie
- Zwiększa nawilżenie i elastyczność
- Zwiększa odporność na uszkodzenia
- Zmniejsza podatność na pękanie, rozdwajanie i łamliwość
- Chroni przed przebarwieniami
- Nadaje piękny perłowy połysk
- Efekt wyrównania i wygładzenia płytki
- Łatwo się aplikuje
- Szybko schnie
Sposób użycia: na oczyszczone niepomalowane płytki paznokciowe nałożyć warstwę odżywki. Pozostawić do wyschnięcia. Można stosować samodzielnie lub jako bazę pod kolorowe lakiery do paznokci. Odżywkę należy stosować regularnie, w zależności od potrzeb.

Jakby zwykły bezbarwny lakier do paznokci.

Kupiłam tę odżywkę jak moje paznokcie zaczęły się łamać i rozdwajać. Wiązałam z nią spore nadzieje, ale ona niestety na nie - nie działa. Na plytce wygląda jak bezbarwny lakier, czyli prosto i estetycznie. Ale mimo regularnego stosowania nie zauważyłam poprawy na moich paznokciach. Używam ho więc jako zwykły bezbarwny lakier i w tej roli sprawdza się ok.

nie

Odżywka ma ładny perłowy, delikatny kolor, który ładnie prezentuje się na paznokciach. Produkt szybko schnie co oczywiście jest plusem. Co do działania to nie zauważyłam nic szczególnego. Można powiedzieć, że jedyne co zauważyłam to to, że przez nią rozdwajały mi się paznokcie. Produkt jest wydajny, ale nie wiem czy warto go używać nawet jeśli wystarcza na długo. Pędzelek jest dosyć wąski przez co nie maluje mi się nim zbyt wygodnie. Produkt jest zamknięty w ładnym opakowaniu, które nie zbije się przy upadku, bo jest wykonane dosyć solidnie. Lakier nie śmierdzi za bardzo. Konsystencja nie jest za rzadka i produkt dobrze się rozprowadza. Mimo wszystko raczej, a nawet na pewno nie kupiłabym jej ponownie.

Uwaga na tę odżywkę!

Kupiłam tę odżywkę ze względu na to iż nie zawiera formaldehydu. (mój wybór odżywek jest znacznie bardziej ograniczony, gdyż nie mogę też stosować niczego z witaminą A. a w wielu odżywkach innych firm jest ona w skladzie, natomiast tutaj nie ma). Kolejnym powodem jest to,że kosmetyki firmy bielenda są naprawdę przyzwoitej jakości, jak na kosmetyki za tą cenę. Moje paznokcie były osłabione po zdjęciu hybrydy. Producent obiecywał 10 korzyści (m.in. wzmocnienie, ochronę przed łamliwością, rozdwajaniem, poprawienie wytrzymałości płytki) - jednym słowem wszystko to co potrzebne zadbanym paznokciom, jak i szczególnie moim potrzebującym. Pierwszy raz pomalowałam paznokcie dwa razy. Płytka faktycznie była wzmocniona. Cały dzień nic się nie działo, pomyślałam,że wszystko działa jak należy. Nagle kolejnego dnia paznokcie zaczęły się kruszyć, pękać i łamać (po zapuszczeniu przez hybrydę były dość sporej długości). Niestety musiałam skrócić wszystkie paznokcie. Zaznaczam,że nawet nie uderzyłam się w żadnego paznokcia, nie wykonywałam nim też żadnych czynności, po prostu paznokieć złamał się ni stąd ni z owąd gdy prowadziłam samochód. Odżywkę zmyłam i przez dwa dni nie miałam niczego na paznokciach. Po dwóch dniach stwierdziłam,że może jednak to wina hybrydy,że paznokcie tak zareagowały i postanowiłam dać odżywce drugą szansę. Tym razem pomalowałam jedną warstwę odżywki, jako bazę pod zwykły lakier. Ponownie przez cały dzień wzystko z paznokciami było jak należy. Następnego dnia powtórka z rozrywki - podczas zakupów paznokieć nagle kruszy się i pęka, jednocześnie inny paznokiec na drugiej dłoni również !!!! Wyrównałam złamane paznokcie pilnikiem szklanym i w tej chwili są one skrócone praktycznie przy skórze!!! Zmyłam całkowicie lakier i odżywkę. Paznokcie są w tragicznym stanie, chyba nigdy w takim nie były - strasznie cienkie, aż strach,że zaczną łamać się całe! Odżywka miała pomóc, a pogorszyła ich stan!!! Z mojej strony niestety nie polecam i na pewno nie użyje jej ponownie.

super a najważniejsze, że bez formaldehydu

Jestem bardzo zadowolona z odżywki.
Oczywiście nie jest tak skuteczna, jak odżywki z formaldehydem (najpopularniejsze to chyba Eveline, czy Alessanadro), nie należy spodziewać się efektów po pierwszym tygodniu, ale w dzisiejszych, przepełnionych kancerogennymi substancjami czasach, regularne używanie odżywek z formaldehydem (silnie kancerogenną substancją!), jest zwyczajnym debilizmem. Nie dość, że wszędzie dookoła świat nas truje, to jeszcze same miałybyśmy sobie nakładać na paznokcie silną truciznę? Nie, to ja wybieram wolniejsze efekty, ale bez dodatkowego narażania siebie na raka.

Dodatkowym atutem jest efekt wizualny. Odżywka ma lekko mieniący się niebieski pobłysk - bardzo ładnie to wygląda na paznokciach.
Szczerze polecam - to mądry wybór. ;)

Super

Odżywka ma delikatnie różowy kolor dzięki temu nałożona na paznokcie od razu sprawia że wyglądają lepiej, są błyszczące a ich powierzchnia gładka. Kompleks witamin zawarty w odżywce przy regularnym stosowaniu wzmacnia paznokcie nawilża je i sprawia że są twardsze i mniej się rozdwajają. Pędzelek jest wygodny i ułatwia aplikację produktu. Może być stosowana samodzielnie i jako baza pod lakier kolorowy. Doskonały manicure zamknięty w jednej małej buteleczce.

po prostu bezbarwny lakier

Odżywka niestety nie zadziałała u mnie. Nie poprawiła stanu paznokci, nie wzmocniła, nie poprawiła jakości płytki. Jest to po prostu bezbarwny lakier i tyle.

Szybko zasycha, trzyma się na paznokciach dokładnie tyle co lakier. Nie nadaje paznokciom koloru, wyglądają tak jak po pomalowaniu lakierem bezbarwnym (lekko się błyszczą)

Zapach - tak jak lakier do paznokci

Plus za wydajność: używa się i używa a odżywki nie ubywa ;)

Przeciętna odżywka

Potrzebuję odżywki głównie po to, aby chronić paznokcie przed różnymi czynnikami w pracy (ziemia, kurz etc.). Z takim zadaniem ta odżywka radzi sobie dość dobrze, paznokcie mi się nie rozdwajają. Jeśli chodzi o wzmocnienie to nie zauważyłam różnicy, ale nie mam szczególnie łamliwych paznokci (wiadomo, że jak o coś się uderzy czy mocno zahaczy to i tak się złamią). Wyrównania czy wygładzenia płytki nie zauważyłam, ale tego u mnie żadna odżywka nie potrafiła zdziałać.
Co do opakowania, to niestety zaczęła mi się "rozkręcać" zakrętka na uchwycie, co jest dość irytujące.
Generalnie - odżywka przeciętna, za tą cenę chyba lepiej kupić cokolwiek innego.

Traaagediaaaa!

Mam straszne problemy z paznokciami i chciałam odzywkę która w jakiś sposób mi pomoże. W drogerii polecono mi właśnie tą. Niestety okazała się niezłym BUBLEM!
Po kilkunastu dniach stosowania zauważyłam pogorszenie. Myślałam, że może moje paznokcie są jakieś oporne ale na stan swoich zaczęła się uskarżać również moja mama która równocześnie ze mną zaczęła ją stosować.
Paznokcie jeszcze bardziej zaczęły się rozdwajać. Nie wzmocniły się, a co najgorsze pojawiły się białe plamy!
To chyba najgorsza do paznokci jaką miałam.
Nie zasługuje nawet na pół gwiazdki!

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie