Schwarzkopf 3 Weather Taft, Stylist's Selection, Suchy szampon dodający objętości

Jeśli potrzebujesz szybkich rozwiązań - suchy szampon Taft Stylist's Selection dla natychmiastowej objętości, tekstury i uczucia odświeżenia. Szybkie i łatwe odświeżenie włosów dzięki absorpcji przetłuszczającego sebum i zanieczyszczeń. Natychmiastowa i długotrwała objętość bez konieczności mycia włosów. Stylowa tekstura wykończenia. Nie pozostawia śladów, łatwy do wyczesania.

Był ok

Poszukiwałam szampony w korzystnej cenie, i ten oto taft znalazłam w jednym z popularnych sklepów za nie całe 8 zł. Szampon ten przepięknie pachnie, prawie jak perfumy. Dozownik działa prawidłowo, bez zacięć. Działanie jednak dla mnie jest średnie. Trzeba go było dość sporo napsikać, żeby uzyskać fajny efekt, a przez to szybciej się zużywał. Do tego niestety nie utrzymywał się zbyt długo i potrafił zbierać włosy w strąki, więc na pewno nie poleciłabym go osobom które mają gęste włosy. Przy rozpuszczonych włosach wyglądał o wiele lepiej, dając lżejszy efekt.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Najlepszy

Zdecydowanie najlepszy. Przetestowałam kilkanaście przez ostatnich kilka lat i Taft zachowuje się inaczej na moich włosach.
Otóż nie jestem fanką suchych szamponów z prostego powodu. Moje włosy po ich użyciu może i nie wyglądają na przetłuszczone, ale wyglądają strasznie. Są naleśnikowate i wyglądają jakby były potwornie zniszczone. Dla mnie suchy szampon to ostatnia deska ratunku jak muszę wyjść z domu.
Taft jest zupełnie inny, włosy są odbite od nasady, są sypkie i ten efekt utrzymuje się nawet kolejny cały dzień :O. Nie zostawia białych śladów ( u mnie niestety inne szampony zostawiają efekt siwych włosów...:/) Do tego szampon ładnie pachnie.
Jest tylko jedno ale, trudno dostać ten szampon. W Rossmanach, Naturze itd nigdy go nie widziałam. Zawsze biorę na zapas, bo nie mam ochoty wracać do innych...

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Najlepszy z suchych szamponów, jakie miałam.

Najlepszy z suchych szamponów, jakie miałam. Wypróbowałam ich sporo, i większość była niezła (bardzo sobie chwalę Batiste, dość dobry jest Syoss, ale u mnie dyskwalifikuje go zapach, który bardzo mnie drażni, jak i stosunkowo krótki czas działania. Timotei zostawiał na włosach białe ślady, z kolej Delia Cameleo jakoś usztywniał...). Słowem, miałam różne doświadczenia, a ten szampon jest zdecydowanie moim faworytem.

+ naprawdę spełnia swoje zadanie, tj. odświeża włosy na długo, ok. 10h, może nawet dłużej;
+nie zostawia białych śladów (mam włosy naturalne ciemny blond, u nasady są NAPRAWDĘ ciemne, a Taft ich nie bielił. Nie wiem, jak u brunetek, ale nie sądzę, żeby był to duży problem);
+bardzo przyjemny zapach;
+ma cenę współmierną do jakości;
+/- przyznam bez bicia - alkohol denat. w składzie bardzo mi się nie podobał, tym bardziej, że wymieniony był na drugim miejscu. Nie wiem, czy w tego typu kosmetykach to standard (ale przypuszczam, że tak) nie analizowałam składu innych, ale i tak byłam zaniepokojona, że przesuszy mi włosy u nasady. Jednak, po miesiącu stosowania, nie zauważyłam takiego efektu. Mimo to radzę dawkować ostrożnie!

- ciężko go dostać. W Rossmanach, które odwiedzam, zawsze o niego pytam i nigdy nie ma. To dziwne, zważywszy na to, że linia Schwarzkopf Taft jest niemal cała, tylko tego szamponu brakuje. Kiedy przydybię go w Biedronce, biorę na zapas kilka opakowań, tym bardziej, że można go dostać w promocji za 6.99 zł.

Zdecydowanie warte świeczki!

Używam tego produktu od: 1 rok, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Są lepsze...

Suchy szampon to przydatny gadżet, niezwykle pomocny w sytuacjach nagłych i awaryjnych. Testowałam różne marki i mam już swoich faworytów, z Batiste i Fructisem na czele. Taft wypada na ich tle raczej średnio.
Nie zgodzę się z tym, że nie pozostawia śladów. Ja niestety miałam spory problem, by go wyczesać, czy nawet wytrzeć resztki ręcznikiem. Jak już osiądze we włosach to na amen - nie polecam szatynkom/brunetkom. Oczywiście matuje, ale to akurat nic nowego, nie znam suchego szampony, który by tego nie robił.
Prócz odświeżenia (dobrze absorbuje sebum) zauważyłam, że lekko unosi włosy u nasady. Są matowe, ale na szczęście nie ulizane. Przy kilku pierwszych użyciach w zasadzie wyrzucił z siebie cały talk, pomimo wstrząsania opakowaniem przed każdą aplikacją, później rozpylał już tylko alkohol, także efekt odświeżania był nieporównywalnie słabszy niż na początku.
Sprawny atomizer, przyjemny zapach i efekt chłodzący na plus.

Używam tego produktu od: ponad m-c
Ilość zużytych opakowań: 1, w zasadzie całe

Polecam zabieganym kobietkom ;)

Na zakup produktu skusiłam się spontanicznie...ale nie żałuję. Myję włosy co drugi dzień, więc takie rozwiązanie jest dla mnie idealne! Szczególnie, jeśli spieszę się rano do pracy i wiem, że na mycie włosów już czasu brak.. Spryskuję włosy suchym szamponem i włosy naprawdę są odświeżone. Produkt ma bardzo ładny zapach i faktycznie dodaje objętości. Jedynym minusem jest pozostawiony u nasady taki pudrowy, szaro-biały odcień, który na ciemnych włosach nie wygląda najlepiej. Mimo tego produkt doskonale spełnia swoje zadanie :)

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania