Victoria`s Secret, Eau so Sexy EDP

Victoria`s Secret, Eau so Sexy EDP

Zapach świeży, zalotny i wiecznie młody. Stanowi musującą mieszankę kwiatową, która spotyka się z lekkim pocałunkiem bujnych owoców i eterycznego ciepła, tworząc podpis dziewczyny, która sprawia, że bycie codziennie glamour przychodzi bajecznie łatwo. Perfumy miały swoją premierę w 2014 roku.

Nuty zapachowe:

wiosna / lato
50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Przyjemny

Nuty głowy (czyli zaraz po psiknięciu) to zdecydowanie jabłka z dodatkiem bergamotki. Świeże, soczyste, moim zdaniem niesyntetyczne. Po jakimś czasie zaczyna wybijać się bita śmietana, powoli przytłaczając owoce. Zapach niezwykle przyjemny, z jednej strony gourmand (jedzeniowy), a z drugiej świeży, zwiewny, wakacyjny. Ciekawe, fajne połączenie. Trwałość (testuję próbkę, robię kilka potarć o nadgarstek) u mnie to około 5 godzin. Psikany z atomizera z pewnością utrzyma się dłużej. Super jako prezent dla młodej dziewczyny, zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

Słodkich snów

Och jak dobrze, że skusila mnie mała ilość a nie cała butla...
Zapach jest ładny, ciepły i słodki ale nie dusi. Jest radosny i przyjemny. Bardzo ciekawy i mógłby zgarnąć puchar w moich oczach ale przeraża mnie jego trwałość.
Jest w nim coś jeszcze... Jakaś guma balanowa "barbie" z soczystym lekko kwaśnym sokiem jablkowym - zielonym.
Zapach bardzo odmladzajacy i jakże pasujący do aniołka
Gdyby zapach był dostępny z lepszą trwałością to może skusilabym się na dużą banke
Uwielbiam go po myciu i przed piżama party. Wracaja najpiękniejsze momenty dzieciństwa. Jest w nim jakas magia

Używa produktu od: próbka

Strasznie nietrwały

Zapach dostałam do przetestowania i dzięki Bogu. Delikatny, świeży i radosny. Wszystko kreśli jego nietrwałość niestety, która jest fatalna. Za tą cenę zapach ? Trzyma się na skórze godzinkę, na ubraniach z 3h. Masakra. Dobrze, że tylko do testów dostałam, bo używanie tego to katorga, trzeba je mieć przy sobie. Nie polecam.

Fajny ale...

Do świeżych bym raczej tego zapachu nie dodała, nie wiem czemu marka tak skategoryzowała. Dla mnie jest on zdecydowanie bardziej słodkim zapachem niż lekkim. Idealny na wiosnę, początek lata, nie wiem czemu ale ja wyczuwam w nim nutę czereśni :) Zapach długo pozostaje na skórze, jego cena na lotnisku Chopina jest dużo tańsza niż w sklepach stacjonarnych. Bardzo lubię te nuty , do tego buteleczka jest urocza, nie przesadzona. Ogromnym plusem też jest to że są to perfumy a nie woda toaletowa. Na pewno jeszcze raz go użyję :)

Ilość zużytych opakowań: zero