Barwa, Naturalna, Odświeżające mydło ogórkowe z prowitaminą B5

Barwa, Naturalna, Odświeżające mydło ogórkowe z prowitaminą B5

Odświeżające mydło ogórkowe z prowitaminą B5 delikatnie myje i pielęgnuje ciało. Pobudza wzrost i odnowę komórek naskórka oraz skóry właściwej.
Prowitamina B5 - łagodzi podrażnienia skóry i nadaje jej gładkości.
Ekstrakt z ogórka - doskonale odświeża i napina skórę.
Baza mydlana - w 100% naturalna stworzona na bazie oleju palmowego.

mydła
zapachowa
w kostce
100 – 250ml

Całkiem dobre

Lubię mydełka Barwy, miałam chyba wszystkie ich wersje i sprawdzały sie u mnie bardzo dobrze. Są tanie, wydajne i kuszą pieknymi opakowaniami, które przyciągają wzrok, są niebanalne. Mydełko ogórkowe, choć liczyłam że zapach będzie wiązał się z nazwą, pachnie tak 'mydlanie', jakby nijako, nie czuć orzeźwiającej woni ogórków, która jest charakterystyczna, ale dośc rzadka w kosmetykach. Mydełko to biała kostka o standardowym gabarycie, która dobrze lezy w dłoni i nie wyślizguje sie podczas mycia. Starcza na ok. 2 tygodnie codziennego uzywania, co uważam za całkiem dobrą wydajność. Mydełko nie przesusza skóry dłoni, a przy tym dobrze oczyszcza. Można je spotkać w wielu sklepach w cenie ok. 2 zł. Można wypróbować, choćby z ciekawości.

Fajne mydełko, które jednak ogórkami nie pachnie

Uwielbiam ogórkowy zapach w kosmetykach. Miałam nadzieję, że i to mydełko będzie choć troszkę pachniało ogórkami. Jednak pod tym względem się zawiodłam, bo niestety wcale nie wyczuwam ogórków. Niemniej jednak zapach jest przyjemny, po prostu taki mydlany ;) Po myciu pozostaje na skórze.

Po kontakcie z wodą mydełko wytwarza delikatną piankę. Dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia jej, nie uczula. Nieco wysusza skórę, ale i tak, w okresie jesienno-zimowym, nawilżam ją balsamem.

Plusy:
+ dobrze oczyszcza skórę
+ nie podrażnia jej

Minusy:
- nie pachnie ogórkami
- nieco wysusza skórę

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca