Soin Contour des Yeux, Masque Lifting Yeux Anti-Morosite

Soin Contour des Yeux, Masque Lifting Yeux Anti-Morosite

Maseczka liftingująca do pielęgnacji okolic oczu. Jedyny znany mi produkt pod oczy, dający autentyczny natychmiastowy efekt upiększający. Maseczkę w postaci żelu naklada się naokoło oczu na 10 minut. Efekt - rozjaśniona, napięta i wygładzona skóra pod oczami. Świetnie radzi sobie z workami i zasinieniami. Polecana przed wyjściem i po nieprzespanej nocy. Fantastyczny produkt.

okropna!!!!!!!!!!

Po raz drugi zawiodłam sie na firmie matis. Ta maseczka u mnie zupełnie nie działa. Moze troszeczke zmniejszyła opuchnięcia(trzymam ja w lodówce), ale na pewno nie zmniejsza cieni i zmarszczek. A najgorsze jest to, ze po pierwszym zastosowaniu mialam male ranki pod oczami-jakby wypaliła mi skórę. Załuje tych wydanych 115zl

Świetny

Świetny kosmetyk dający natychmiastowy efekt. Żel jest delikatny, nie podrażnia. Autentycznie wygładza i napina skórę pod oczami, pozostawia ją odświeżoną i rozjaśnioną. Używam kilka razy w tygodniu, przeważnie rano. Polecam.

Opuchliźnie mówimy NIE :)

Nie spodziewałam się, że znajdę produkt, który przebije słynną maseczkę Oceanic'a. Tą tu kupiłam skuszona ceną - za gabinetowe opakowanie 50ml zapłaciłam niecałą stówę! Haha! :) Najpierw naturalnie skonsultowałam się z KWC, więc można powiedzieć, że jak zwykle nabytek dokonany pod wpływem naszej kosmetycznej "biblii" i Waszych (całych dwóch) ocen.

Do rzeczy: maseczka ma konsystencję wodnistego żelu, w kolorze herbacianym, o typowo ziołowym zapachu. Nie przepadam za żelami, byłam lekko sceptyczna. Ale to nie jest produkt oparty na alkoholach, choć zasychając tworzy na skórze lekko kleistą i napinajacą powłoczkę, to jednocześnie szalenie jest delikatny, nie ma mowy o żadnych podrażnieniach, zaczerwienieniach czy szczypaniu (u mnie, a mam bardzo wrażliwą skórę wokół oczu). I najważniejsze: świetnie nawilża, mam wrażenie że skóra ją "pije", rzeczywiście wygładza drobne zmarszczki i fantastycznie radzi sobie z poranną (lub inną ;) ) opuchlizną! Mam z tym problemy, więc jestem wyczulona na drenujące działanie kosmetyków pod oczy.
Nie nakładam wcale na maseczkę żadnych mokrych płatków, po prostu smaruję skórę dolnych i górnych powiek na jakieś 10-20 min, w którym to czasie robię inne rzeczy, np. nacieram się jakimś antycellulitem (hehe), albo suszę włosy. Zmywam letnią wodą i nakładam krem, jak zwykle.
Maseczka działa błyskawicznie, nie znam niczego innego, co by w tym tempie przywracało powieki światu.
Doskonale działa też na oczy bardzo zmęczone, np. długą pracą przy komputerze, rozjaśnia cienie i ściągą zaczerwienienia (ale tu istotnie lepiej poleżeć parę minut z zamkniętymi i posmarowanym).
Bardzo wydajna.
Dla mnie hit, będę ją kupowała.

Świąteczny makijaż

szybki efekt

ta maseczka to świetny produkt, daje natychmiastowy efekt - już po pierwszym zastosowaniu. Skóra wokół oczu rozjaśnia się (cienie) i wygląda na wypoczętą (zwłaszcza jak ktoś ma problem z obrzękami, moja mama ma, podczas tzw.kobiecych dni - i też jest zadowolona z działania maseczki). Ważne jednak, żeby ją przykryć wilgotnymi wacikami i zmyć po 10min., bo kiedy tego nie zrobiłam, pojawiło się delikatne zaczerwienienie (szybko zniknęło po ok. 2-3min) pod okiem. Nie polecam młodym osobom, przed 25-30 rokiem życia. Moja siostra i jej koleżanka zastosowały i mimo zwilżania wacikami mrowiła je skóra i pojawiło się zaczerwienienie. Ale wszystko to mieści się w ramach sposobu stosowania i tego dla kogo ją producent poleca i kiedy. Super produkt.

natychmiastowy efekt

Właściwie wszystko na temat tego produktu napisałam już w zgłoszeniu. Jednak wydaje mi się, że zmienił się on od czasu, kiedy miałam go po raz ostatni kilka ładnych lat temu. Zmieniło się opakowanie, ale mam wrażenie, że również zawartość. Poprzednia wersja działała bardziej spektakularnie. Obecna wersja maseczki bardzo dobrze wygładza i rozjaśnia, odświeża skórę wokół oczu, jednak nie działa tak silnie jak poprzednia wersja (zaznaczam, że moja mama ma takie samo wrażenie, więc nie chodzi o to, że aż tak się zestarzałam, że kosmetyk na mnie nie działa). Dlatego daję tylko 4 gwaizdki zamiast 5-ciu. Ale i tak polecam, szczególnie przed wyjściem na randkę i po przebalowanej nocy.

Używam tego kosmetyku w tym rzucie użyłam 3 razy/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go, poprzednie zużylam kilka lat temu.