Marba Cosmetics, Hair Up, Dry Szampoo For All Hair Types (Suchy szampon do wszystkich rodzajów włosów)

Suchy szampon Hair Up do wszystkich rodzajów włosów sprawia, że włosy są puszyste i pełne blasku. Zawiera kompleks witamin oraz składniki chroniące przed szkodliwym działaniem promieni UV. Zapewnia dodatkowy dzień świeżości włosów bez konieczności mycia.
Dostępny w wersji kwiatowej (Flower mood) oraz owocowej (Fruit coctail)

KPINA a nie szampon

Nie wiem co mnie napadło żeby kiedykolwiek sięgnąć po ten produkt. Nie warty jest nawet spojrzenia w jego stronę a co dopiero zakupu.

Zalety:
- cena
- pojemność

Wady:
- nie da się go wycisnąć, bo atomizer jest albo popsuty albo psika tylko powietrzem
- zapach
- nie odświeża włosów

Miałam dwie butelki i obie wylądowały w koszu

Jest ok, żeby odświeżyć na ok. 2 godziny

Posiadam dwa szampony, zakupione w Biedronce.
Zapachy słodkie, ale nie dyszące i utrzymują się jakiś czas na włosach.
Pozostają białe ślady kiedy da się za dużo produku, ale zgodnie z ulotką wystarczy użyć przez chwile suszarki i dobrze wyczesać.
Mam wrażenie, że u nasady lekko się unoszą moje włosy i mają troszkę wiekszą objetosc.
Szampon godny polecenia jak ktos chce szybko wyskoczyc do sklepu albo na kawe, bo dzialanie jest tylko do 2 godzin, potem mycie wlosow obowiazkowe.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

odswieza na 30 min

! w przypadku sprysknia tym szamponem wlosy byly ciut. swiezsze jednak byl to.efekt na 30 min pozniej wlosy wygladaly jeszcze gorzej. zapach bardzo.duszacy
slodki

Używam tego produktu od: Krócej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Nie, nie, nie

Z wielką chęcią wrzucałam je jakiś czas temu do koszyka. Liczyłam, że może będą odkryciem... Przyciągające wzrok opakowania nie mają jednak w środku ciekawej zawartości.

Bardzo słabo wydobywa się go z pojemnika. Przy różowym poszło łatwiej jednak w czeluściach internetu spotkałam się również z marudzeniem na gimnastykowanie się w celu popsikania włosów białym cudem;) Co do zapachu - opcja różowa bardziej przypadła mi do gustu.
I teraz najważniejsze czyli skuteczność słabo, słabo, słabo. Parę razy kiedy trzeba było wyskoczyć po przysłowiowe bułki do sklepu, a czupryna niekoniecznie mi się podobała psikałam i co? I tylko czasami byłam zadowolona z efektu. Wiele razy włosy po były w gorszym stanie niż przed. Widać, że odświeżenie słabe i to tego występował dziwny efekt. Włosy stawały się mega matowe, dziwaczne. Szkoda gadać...

Używam tego produktu od: ponad m-c
Ilość zużytych opakowań: dwa

pomyłka

Nie oczekuję dużo od tego rodzaju kosmetyku, ale ten szampon mnie kompletnie rozczarował.
efekt odświeżenia bardzo krótko się utrzymywał,
widoczny pyłek na włosach
trzeba je dobrze rozczesać, lekkie wmasowanie nie wystarcza
często po użyciu go ściągałam z włosów białe kuleczki, nie były nie wiadomo jak wielkie, jednak na tyle duże, że już było je brzydko widać.
wywoływał świąd skalpu u mnie
miałam wersję zieloną - owocowy tandetny zapach

Suchość obciążająca...

Kupiłam po raz pierwszy suchy szampon- promocja w Biedrze- postanowiłam spróbować. Mam opcję owocową.
Suchy szampon, który ma na celu przedłużenie świeżosci włosów- niestety nie robi tego długotrwale. Za godzinę włosy jeszcze gorsze niż przed użyciem. Dodatkowo po nałożeniu trzeba zaczesać raz- jeżeli zaczeszemy więcej razy i porządnie efekt oklapnięcia murowany od razu!

Jedyne plusy: zapach i cena.

Zawiodłam się.

Gdy przeczytałam, że w Biedronce ma być suchy szampon ucieszyłam się bardzo. Niestety mój zapał i chęci chyba były zbyt wygórowane .
Szampon:
+ ma ładne opakowanie
- nie spełnia swojej roli
- zostawia białe ślady
- pomimo zastosowania (4 razy od zakupu) i tak po 5 minutach musiałam iść umyć włosy, bo produkt jeszcze bardziej je obciążył
- jak dla mnie cena jest zbyt wysoka na tak niskie/brak działania
Może to tylko moje włosy odebrały ten produkt? Nie wiem. Wiem, ze nie kupię i oddam całą butelkę siostrze do testowania.

Używam tego produktu od: Jakieś 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

całkiem ok

Szampon kupiłam na szybko w Biedronce za ok.8 zł,gdy skończył się mój z Isany. Najpierw miałam wersję zieloną-cóż ja owoców nie czułam.Teraz mam wersję kwiatową i jako tako coś tam czuć.

*Dla mnie ogromnym plusem jest,że szampon zostawia na włosach mało osadu,w porównianiu z Isaną.Moje włosy są w kolorze średniego brązu,ale takiego trochę popielatego i gdy spryskam włosy z daleka,to w sumie nic na nich nie zostaje.Jak z bliska,to wystarczy że byle jak przeczeszę włosy szczotką i już nie ma osadu.Moja mama ma ciemne włosy,ale nie popielate i u niej bardziej ten osad widać.

*Dobrze odświeża włosy,ale nie na cały dzień.Używam go gdy mam lenia i nie chce mi się myć włosów,a jednak są lekko przetluszczone od nasady i gdzieś wychodze,wtedy odświeża ja na kilka godzin,po kilku godzinach efekt odświeżenia znika.

*Zapach w obu wersjach jest delikatny i nie czuję go,co jest dla mnie plusem,bo szampon z Isany ma tak mocny,intensywny zapach,że mnie po prostu męczy.

*Nie powoduje łupieżu.

*Tyci tyci dodaje objętości włosm

*Wydajność całkiem ok.Mi wystarcza na ok.10 użyć przy samej nasadzie.

Myślę,że będę regularnie go kupować. Warto wspomnieć,że nie jest to produkt testowany na zwierzętach.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego