Essence, All - In - One CC Cream (Wielofunkcyjny krem CC)

Essence, All - In - One CC Cream (Wielofunkcyjny krem CC)

Przyszłość należy do wielofunkcyjnych kosmetyków, które nie tylko zapewniają doskonały wygląd, ale także dbają o skórę. wielofunkcyjny krem CC koryguje niedoskonałości skóry, takie jak przebarwienia i zaczerwienienia, a równocześnie wygładza cerę i sprawia że jest gładka i promienna. Krem ma delikatną i lekką konsystencję, ale jednocześnie daje wysokie krycie. dodatkowo filtr 30 SPF sprawia, że jest to idealny krem na wiosnę.

Na wakacje

Do tej pory byłam bardzo uprzedzona do kosmetyków tego typu, mam ciężką cerę i zazwyczaj używam dobrze kryjących podkładów aby ukryć niedoskonałości. Na ten produkt zdecydowałam się jadać na wakacje, akurat był w promocji ok .10 zł i był to strzał w 10. Całkiem ładnie krył niedoskonałości, mimo iż mam jasną cerę a wybór kolorów nie jest oszałamiający to nie tworzył na twarzy maski. Filtr spf 30 jest dodatkowym plusem nie stosowałam na plaży już żadnych kremów z filtrem. Bez problemu można było wejść do wody i nie martwić się, że spłynie z twarzy jak to czasem bywa w przypadku podkładów. Minusem jest to że przy tłustej cerze jaką mam nie unikniemy świecenia się. Do codziennego stosowani może nie polecam ale na wakacje jak najbardziej na tak

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Słabo

Wady:
- największym minusem jest "zapach"- okropny, wręcz ŚMIERDZI! (pierwszy raz spotykam się z tak śmierdzącym kosmetykiem- i nie mam na myśli chemicznego czy specyficznego zapachu)
- "krem", który nie jest lekki, ani trochę nie nawilża, a wysusza
- kolor ma różowawy odcień
- efekt na twarzy ciężkiego podkładu
- cena za tak śmierdzącą, leistą maź to nieporozumienie

+ no fakt, krycie jest ok, za to jedna gwiazdka

Używam tego produktu od: kilka razy