Avon, Naturals Kids, Spray ułatwiający rozczesywanie włosów `Wspaniałe mango`

Avon, Naturals Kids, Spray ułatwiający rozczesywanie włosów `Wspaniałe mango`

Wspaniałe Mango - Pogromca czupryny. Pomaga poskromić i rozczesać niesforne włosy. Pozostawia je jedwabiście gładkie i łatwe do ułożenia. Łagodny i delikatny. Odpowiedni do mokrych i suchych włosów.
Wspaniałe Mango ma lekką, nieklejącą formułę. Pozostawia włosy lśniące i nawilżone.
Sposób użycia: wstrząsnąć przed zastosowaniem. Rozpylić na mokre lub suche włosy i rozczesać.

Wspaniałe mango:)

Córka ma bardzo dlugie plączące się włosy ale ten spray radzi sobie z tym problemem. Nie dość że ułatwia rozczesywanie jest w wygodnym opakowaniu to jeszcze włoski prześlicznie pachna:)

najlepszy!

Kupiłam dla córki z długimi, niemiłosiernie plączącymi się włosami. Nie zawiodłam się. włosy rozczesują się o niebo lepiej. Ma ładny zapach, jest wydajny.
Nie można przesadzać z ilością bo wtedy włosy się szybko przetłuszczają. Polecam.

Dzięki niemu rozczesywanie włosów to przyjemność.

Spray jest świetny. Kupiłam go za 9,90 zł i bardzo się cieszę, gdyż podobnie jak jabłkowy szampon z tej serii bardzo przypadły mi te produkty do gustu. Podkreślam mi, a ja już dawno nie jestem kid :). Spray pięknie pachnie, a włosy zdecydowanie lepiej się z nim rozczesują niż bez niego. Poza tym jest stosunkowo wydajny. Ja stosuję jakieś 5-7 psiknieć i jest ok. Polecam. Miły uprzyjemniacz w pielęgnacji włosów, nie tylko dziecięcych :).

Nietrafiony zakup

Patrząc na poprzednie recenzje zastanawiam się, czy naprawdę mam ten sam produkt... No, chyba że aż tak zupełnie inaczej działa na włosy dzieci niż na włosy osoby dorosłej?
Użycie sprayu ani odrobinę nie ułatwia rozczesywania, ani odrobinę nie zmiękcza włosów. Mam wrażenie, że jest to pryskanie po włosach pachnącą wodą.
Faktycznie - butelka duża. Biorąc pod uwagę, że produkt dość regularnie jest w promocji - można by uznać, że ekonomicznie się opłaca (gdyby oczywiście działał).
Sam "psik" jest tak duży (silny i z dużym rozrzutem), że po użyciu widać ślady psikania na sporej przestrzeni w łazience.

I kołtun znika!

Na szczęście nie mam problemu z rozczesywaniem włosów. Jednak produkt ten testowałam na włosach mojej siostry, która ma burzę włosów i niestety - problem z ich rozczesaniem.

Ta mgiełka okazała się strzałem w dziesiątkę.
Pięknie pachnie, jest bardzo skuteczna, szybko reaguje na włosy, nie obciąża ich i nadaje im piękny, świeży, owocowy zapach.
Rozczesywanie włosów po myciu już nie jest koszmarem, szczególnie dla małych/nastoletnich dziewczynek, którym trudno dogodzić ze względu na ich delikatność i drażliwość na ból wywołany "ciągnięciem" włosów.

Dobrze mieć tą mgiełkę pod ręką, szczególnie, gdy macie małe stwory w domu. :)

Polecam, Maddi.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Wiele

polecam

Produkt godny polcenia. Bardzo dobrze radzi sobie z ułatwieniem rozszczesywania nawet kołtunów. Zawsze stosuję na wilgotne włosy i wystarczy kilka psiknięc. Zapach mango jest świetny - ale niedługo po aplikacji nie jest już wyczuwalny. Nie obciąża włosów. Duża butelka 200 ml, która w promocji kosztuje 10 zł, więc naprawdę opłaca się.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 200 ml

Magicznie ułatwia rozczesywanie, nie obciąża

Nigdy nie spodziewałam się, że kupie w Avonie kiedykolwiek coś fajnego do włosów, a jednak:)
Ostatnio zmieniłam pielęgnacje: używam odżywki d/s bez silikonów, ale za to poszukiwałam odżywki w sprayu, która trochę zabezpieczy włosy "lekkimi" silikonami, a przy okazji ułatwi rozczesywanie.

Mam włosy proste/czasami trochę się wywijają. Raczej średniej grubości, średnio/nisko porowate. Łatwo je obciążyć.

Ten spray to jakaś magia:
- jedno psiknięcie na większy kołtun i problem znika po 2-3 przeczesaniach:)
- następnego dnia włosy nie są tak splątane jak zawsze po nocy (wcześniej zwykle nie czesałam się następnego dnia, bo to za dużo zachodu)
- nie strączkują się jak w przypadku większości silikonowych odżywek d/s
- nie są obciążone, oczywiście przy rozsądnej ilości odżywki. Ja używam ok. 5-6 psiknięć
- są gładkie i błyszczące
- rozczesanie włosów trwa chwilkę
- krótki, przejrzysty skład bez zbędnych kombinacji
- łatwo zmywalny silikon = jakaś tam ochrona jest:)
- jako że tak bardzo ułatwia rozczesywanie, prawie w ogóle nie gubię włosów :)

Minusy (znikome):
- każde psiknięcie obdarowuje nas solidną porcją kosmetyku. Trochę nieprzyjemnie jest oberwać w twarz :P
- niezbyt dobrze psika do góry dnem
- gdy mgiełka opada na parkiet, ten staje się taki gładki/śliski, jakby był obsypany pudrem

Neutralne:
- zapach mango utrzymuje się do następnego mycia
- mam wrażenie, że trochę ułatwiają falowanie (włosy po koczku mocniej się odkształcają)
- podobno lepiej działa na mokre włosy, niż na suche włosy. Ja zwykle używam już na trochę podeschniętych.
- przy rozczesaniu ich tylko grzebieniem z szeroko rozstawionymi ząbkami, po wyschnięciu są jakby pokryte bardzo delikatnym lakierem. jednak bez żadnego problemu można je rozczesać szczotką