Tołpa, Dermo Face, Futuris 30+, Krem przeciw pierwszym zmarszczkom pod oczy

Tołpa, Dermo Face, Futuris 30+, Krem przeciw pierwszym zmarszczkom pod oczy

Koryguje pierwsze zmarszczki, nawilża i uelastycznia skórę wokół oczu. Chroni przed przedwczesnym starzeniem. Rozjaśnia cienie pod oczami i wygładza zmarszczki mimiczne. Eliminuje oznaki zmęczenia i przywraca blask. Redukuje wielkość zmarszczek mimicznych o 10% po tygodniu stosowania. Zwiększa elastyczność skóry wokół oczu o 4% po tygodniu stosowania.
* badania aparaturowe i dermatologiczne na grupie 41 osób.

w tubce
krem
10 – 50ml

Lekki zawód

Jestem wielka fanką wszystkich kosmetyków Tołpy, ale przyznaję, że ten produkt mnie lekko zawiódł. Krem faktycznie nawilża, dobrze się wchłania i jest bardzo wydajny. Ale tu plusy się kończą. Niestety cienie pod oczami się nie rozjaśniły, a pierwsze zmarszczki nie zniknęły, ani nie zmniejszyły.

ZALETY:
- nawilża,
- dobrze się wchłania,
- dostępność.

WADY:
- nie redukuje pierwszych zmarszczek,
- nie rozjaśnia cieni.

bez rewelacji

zakupiłam ten krem kiedy zaczęłam zbliżać się do magicznego wieku 30 lat i zobaczyłam pod moimi oczami cienie:D jako, że mam z tą firmą pozytywne skojarzenia i doświadczenie, postawiłam na ten właśnie krem. Cena przystępna, krem według mnie jest dosyć wydajny (używam 2-3 kropki na 1 oko). Smaruję nim pod oczy,a na noc również powieki. Nie zauważyłam żadnego innego działania, oprócz tego, że skóra jest w miarę nawilżona i jest on dobrą bazą pod korektor. Nie rozświetla ani trochę widocznych cieni, o wygładzeniu lekkich zmarszczek już w ogóle nie wspomnę. Myślę jednak, że po wykorzystaniu tego opakowania skuszę się na jakiś inny krem.

Lepiej trzymać się od niego z daleka!

Wysuszył mi skórę pod oczami i powieki. Zanim zaczęłam go stosować skóra była normalna z głębokimi zmarszczkami na dolnych powiekach (choć mam dopiero 24 lata) i to z myślą o nich wybrałam ten krem. Teraz skóra na powiekach łuszczy się, jest zaczerwieniona, podrażniona, pęka, zauważyłam wyraźną utratę elastyczności, a zmarszczki jakby się pogłębiły. Dramat! Jestem przerażona, nikomu nie polecam i będę trzymać się od niego z daleka.

(Poza tym nie lubię Tołpy za 3-miesięczne okresy ważności, jeszcze nie udało mi się zużyć żadnego kosmetyku, prócz serum nawilżającego, w tak krótkim czasie)

Średni i mało wydajny, słabo się wchłania

Krem ma bardzo atrakcyjne opakowanie. Oprócz obietnic producenta znajdują się też wskazówki jak dbać o okolice oczu. I to chyba magnes do tego produktu. Do zakupu zachęciła mnie chwytliwa nazwa: krem przeciw pierwszym zmarszczkom pod oczy. I to coś dla mnie, bo dopiero zbliżam się do 30stki.
Krem znajduje się w aluminiowej tubie, dla mnie jest to obojętne. Choć czasem wyciska się zbyt wiele kremu. Pojemność jest niska - zaledwie 10ml.
Co do działania nie zauważyłam nic niepokojącego, nie uczulił mnie. Niestety u mnie krem nie wchłaniał się jak należy i było go widać. Trzeba było uważać by odpowiednio rozprowadzić. Stosując na noc nie przejmowałam się tym.

Reasumując krem nie jest zły, ale też nie zauważyłam by robił coś specjalnego. Za taką cenę i niską pojemność to nie warto.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie / 10ml

Kpina

Moim zdaniem ten kosmetyk to koszmar, ale zacznę od wątpliwych plusów:

+ delikatnie rozświetla
+ mnie nie podrażnił, ale patrząc na skład, może mocno podrażnić.
+ wydajny
+ opakowanie jest w porządku
+ ma delikatny ziołowy, świeży zapach
+ szybko się wchłania
+nie rolluje się

- MA BEZNADZIEJNY SKŁAD, JEST NIEBEZPIECZNYM KOSMETYKIEM!!!
- cena jest kpiną za taki badziew
- nie robi nic ze zmarszczkami
- nie nawilża, raczej WYSUSZA
- zapycha

Generalnie, jeżeli macie koleżankę, której bardzo nie lubicie, możecie kupić ten krem pod oczy jako prezent. Może nawet straci wzrok.

Używam tego produktu od: Nie potrafię określić
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nie bardzo

Dostałam w prezencie, nie wiem czy sama kupiłabym ten krem w takiej cenie.

Nie odpowiada mi, ma więcej minusów niż plusów.

:( - mała pojemność - tylko 10 ml
:( - aluminiowa tubka, której nie znoszę - nie sposób wydobyć malutkiej kropli kremu potrzebnej na aplikację pod 1 oko, nawet lekkie ściśnięcie tubki powoduje powolne wypływanie większej niż potrzebne ilości mazidła
:( - nieestetyczne opkakowanie, nie sposób nie zabrudzić nakrętki - powód taki jak wyżej. Producent twierdzi, że nie bez powodu umieścił krem w higienicznym metalowym opakowaniu, ale ja go nie znoszę!
:( - brzydki szary kolor kremu!
:( - dość rzadka konsytencja
:( - nie redukuje znak zmęczenia (a obiecuje)
:( - nie rozświetla (a to także obiecuje)
:( - nie rozjaśnia cieni pod oczami (także obiecuje)
:( - miałam wrażenie, że czasami podrażnia oko - gdy zdarzyło mi się potrzeć powiekę oko zaczynało szczypać, inne kremy nie powodowały u mnie takiego dyskompfortu. A niby to ten krem jest naturalny o fizjologicznym pH...
:( - cena - za 10 zł można znaleźć lepszy krem pod oczy

:) + dość dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej powłoki
:) + chyba lekko nawilża i odżywia
:) + bezzapachowy

W ogóle nie przypadł mi do gustu. Nie polecam. Na pewno go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.