AA, AA Cellu Block, Żel do biustu ujędrniająco - napinający

AA, AA Cellu Block, Żel do biustu ujędrniająco - napinający

Żel do biustu ujędrniająco - napinający z wyciągiem z chińskiej rośliny cangzhu, kasztanowca, orzecha i centella asiatica, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Żel uelastycznia i wygładza skórę, zapobiegając jej przedwczesnemu starzeniu się. Zalecany m.in. na problemy zw. z bolesnością i obrzmieniem piersi podczas miesiączki, ciąży i połogu.
Wyciąg z Cangzhu i kofeina stymulują metabolizm lipidów, dzięki czemu zapobiegają tworzeniu się złogów tłuszczowych, przybierających często formę podskórnych guzków. Wyciąg z Centella Asiatica, orzecha włoskiego i nieszpółki zapobiega powstawaniu rozstępów i zmniejsza już istniejące.
Żel stanowi dobry podkład do masażu i dzięki temu ułatwia samokontrolę piersi.
Rezultat ujędrnienia i napięcia skóry widoczny już po 21 dniach stosowania.

Nie do zadań specjalnych

Preparat znakomicie wchłaniany, a nie jest to cechą każdego żelu. Wg moich doświadczeń jest to jednak specyfik dla młodego, niewielkiego biustu. Dla nieco większych i bardziej "doświadczonych" piersi (C+), o skórze cienkiej i suchej, czy dla osób po nagłych skokach wagi itd. - to zdecydowanie za mało!

Używam tego produktu od: kilka lat temu

słaby

żel nawilża, ładnie pachnie, szybko się wchłania (za szybko więc o masażach można zapomnieć)
nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, jest wydajny
i tyle, nie ujędrnia, nie napina, nie niweluje żadnych bolesności

Placebo

Żel, kupiłam poprostu w celu codziennej pielęgnacji- bez szczególnych, wygórowanych niecierpiących zwłoki powodów. I w takiej roli, radzi sobie dobrze- ponad nawilżenie skóry, delikatne wygładzenie niewiele ma do zaoferowania. Konsystencja sprzyja błyskawiczemu wchanianiu, zapach jest przyjemny- limonka, cytrusy + wyraźny aromat zielonej herbaty, ale krótkotrwały.
Trudno oszacować właściwości ujędrniające, w przypadku biustu, który nie wymaga tego zabiegu, ale nie sądze by były- żel nawet troszkę nie napina skóry. Poprostu łagodnie pielęgnuje, daje poczucie "spełnionego obowiązku" wklepania czegoś prewencyjnego w skórę, ot cała filozofia.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

plus/minus

Mój jeszcze całkiem młody biust jest sam w sobie dość jędrny, napinać też go jeszcze nie potrzebuję (na tyle mały i lekki, że dobrze trzyma sie na swoim miejscu:-)))) ), a kupiłam ten żel, żeby...zapobiegać różnym późniejszym przypadłościom. I pod tym kątem ciężko ocenić, czy rzeczywiście działa: musiałabym chyba przez parę lat smarować tylko jedną pierś i potem porównać... (ale intuicja mi podpowiada, że nie byłoby dużej różnicy).
Używałam żelu systematycznie (na początku, przez ok. miesiąc) i zauważyłam, że zmniejsza, a nawet całkowicie likwiduje bolesność i obrzmienie piersi przed okresem- a to zawsze było dla mnie największym problemem. Kolejna zaletą jest to, że żel rzeczywiście dobrze nadaje się do masażu- nie wchłania się za szybko. Poza tym pięknie pachnie, jest wydajny (przynajmniej w przypadku mojego biustu :-))) ), bardzo przyjemny w użyciu, nie pozostawia lepkiej warstwy. I ma śliczne opakowanie.Ogólnie cały produkt działa na mnie bardzo pozytywnie, na zmysły: zapachem, kolorem, przyjemnościa stosowania. Nie przeszkadza mi brak spektakularnych efektów w dziedzinie ujędrniania, tudzież podnoszenia biustu, bo uważam, że w utrzymaniu kondycji tej części ciała najlepiej sprawdza się codzienne wykonywanie pompek. Żel jednak kupie ponownie, gdyż podoba mi się używanie go do masażu.

nie spełnił oczekiwań

W sumie bardzo przyjemny żelik do bezproblemowego biustu. Ładnie świeżo pachnie, szybko się wchłania, nie natłuszcza skóry, co mnie akurat odpowiada. Bardzo wydajny. Nie mam problemów z brakiem jędrności, więc nie zauważyłam specjalnego ujędrnienia. Mam duże problemy ze skutkami PMS i codzienne smarowanie nic nie pomogło, nawet troszkę. Dlatego jestem rozczarowana i szukam dalej.

nie ma rezultatów

Ten żel poprostu nawilża. Dobrze, głęboko i trwale nawilża, nic więcej :( Nie napina, nie ujędrnia. Pachnie świeżo i lekko -to jego zaleta. Jest wydajny. Niestety klei się niemiłosiernie i trzeba go długo wcierać w skórę. Jest wydajny, ma poręczną tubkę. Poza ty odnosze wrażenie, że piersi stają sie po nim bardziej miękkie i wręcz mniejsze niż były. Kosmetyk nieprzydatny, nie spełnia obietnic producenta. Jednym słowem jest zbędny. Dodam tylko, że wiem jak powinien działąć dobry krem do biustu, nie oczekuje że smarowanie przynieise efekty operacji plastycznej.

to nie to

Wiedziona pozytywną recenzją, którą znalazłam na stronie kafeterii kupiłam ten żel. Cena jak za taką ilość dosyć wysoka, więc z tym bardziej ciężkim sercem wydawałam te 2 dychy.
Na plus jest zapach, lekki cytrynowy, po wklepaniu w biust i dekolt miałam delikatne uczucie chłodu. Żel niezbyt się wchłania, na dzień się w moim przypadku przynajmniej nie nadaje. Poza tym po wsmarowaniu miałam uczucie takiej rozlazłej obluźnionej skóry, takie dziwne uczucie co mnie zniechęciło "trochę". Nad ranem nie zauważyłam też nie wiadomo jakich efektów. Mało tego, od czasu kiedy go stosuję mam wrażenie, że mój biust delikatnie zmalał (:(). Być może jest dobry, ale mi nie służy...
Kupiłam jedno opakowanie i nie mogę go wręcz zużyć....

****

Żel kupiłam wiedziona zaufaniem do Oceanica. Przyznam, że to naprawdę dobry produkt za niewielkie pieniądze.
Żel faktycznie pachnie zielenią, trawiasto, ale świeżo i bardzo przyjemnie. Ma rzadką konsystencję, jednak nie jest wodnisty. Świetnie się rozprowadza, błyskawicznie wchłania, pozostawiając na skórze lepką warstewkę.
Bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje skórę biustu. Lekko ją napina, dzięki czemu piersi wyglądają atrakcyjniej. Skóra jest ujędrniona i elastyczna, jej koloryt jest ujednolicony.
Tubka, choć pozornie niewielka, wystarcza przy codziennym, dwukrotnym stosowaniu, na ponad miesiąc.
Stosuję go stosunkowo niedługo, więc nie stwierdzę, czy zmniejsza rozstępy. Na pewno jednak zapobiega ich powstawaniu.

mile zaskoczenie

jesli chodzi o pielegnacje biustu to nie mam jakos zaufania do zeli, wole kremy/ balsamy gdyz gdzies tkwi we mnie przekonanie, ze te ostatnie lepiej nawilzaja. oceanica kupilam na slepo tylko dlatego, ze byl w miare tani...nie sadzilam, ze bedzie dobry, tymczasem niespodzianka - swietnie nawilza i wygladza skore, deliktanie napina (oczywiscie nie podniesie wielkiego, obwislego biustu, ale jako profilaktyczny dla piersi przecietnych rozmiarow - jak najbardziej). dodatkowe zalety - piekny, swiezy, "zielony" zapach, szybkie wchlanianie (mozna spokojnie uzywac na dzien, nawet kiedy trzeba sie pospiesznie ubrac), w miare wydajny, starczyl mi na jakies poltora miesiaca przy czestym uzywaniu.
swoja droga dziwie sie, ze dodano go do tej podkategorii, mimo, ze jest z linii cellulitisowej, to nie ulega watpliwosci, ze jest to zel do biustu, szkoda, ze nie jest w kosmetykach do biustu po prostu, mysle, ze przez to ciezko dodawac czy czytac recezje tegoz kosmetyku.

ilość zużytych opakowań: 1