Oriflame, Essentials, Nawilżający krem na dzień z kompleksem multiwitaminowym i ekstraktem z moreli

Łatwo wchłaniający się krem nawilżacjący z kompleksem multiwitamin i ekstraktem z moreli. By Twoja cera była pełna energii, podaruj zastrzyk witamin, nawilżenie i blask z nową lekką formułą kremu Essentials.

Beznadziejny.

Kupiłam ten krem tylko dlatego, że zafascynował mnie owocowy zapach i ładne, bajeranckie opakowanie. Gdybym zasięgnęła opinii u koleżanki, nie kupiłabym ani tego, ani żadnego innego kremu do twarzy w Oriflame.

Zapach przecudowny, boski wręcz! Konsystencja lekka, kremowa, lekko galaretkowata, szybko się wchłaniał, zostawiał delikatnie tłustą warstwę (co w kremie na dzień nie jest zaletą).
Niestety ten krem mnie uczulał. W składzie mnóstwo chemii, więc nie dziwię się teraz, że zachodziła reakcja alergiczna. Na samym pudełeczku praktycznie żadnego opisu.

Nie pozostało mi nic innego jak wykorzystać ten krem do smarowania wszystkiego oprócz twarzy.
Miałam nadzieję, że będę go radośniej używać, a tu taka przykra niespodzianka. Zastanawiam się, czy jeszcze kiedykolwiek cokolwiek zamówię u konsultantki, jeśli wszystkie kosmetyki są tak mierniej jakości.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: początku stycznia 2015
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1-wszego

Edit: Przy końcówce postanowiłam ten krem odłożyć \'\'na poczekanie\'\' i kiedy teraz chciałam wykorzystać koncówkę zapach stał się kompletnie niemorelowy, a sztuczny i nieciekawy. Zważywszy też na to, że wydaje mi się za rzadki, końcówka właśnie wyleciała out. Strasznie żałuję, że kupiłam ten krem.

do każdej cery

Opakowanie różni się od poprzednich serii tylko kolorem .
Wielkość i kształ zawsze ten sam.

Zapach bardzo ładny ale nie narzucający się.

Konsystencja wydaje się byc żelowo-kremowa. Po aplikacji krem potrzebuje chwile aby się wchłonąć.

Ładnie nawilża ale dla baardzo suchych skór może być za słaby.
Mieszana i lekko przesuszona skóra będzie zadowolona.

Nie wyskakują żadne niespodzianki ;)

Nie uczula.

Można używac na dzień i na noc.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe