L'Oreal Paris, Nutri - Gold, Olejkowy rytuał, Odżywczy krem - olejek

L'Oreal Paris, Nutri - Gold, Olejkowy rytuał, Odżywczy krem - olejek

Jedwabisty krem - olejek natychmiast nawilża i odżywia nie pozostawiając tłustej i klejęcej warstwy na skórze. Skóra odzyskuje poczucie komfortu. Dzień po dniu poprawia się wygląd skóry, a oznaki zmęczenia stają się mniej widoczne. Twarz wygląda na wypoczętą. Skóra odzyskuje witalność.

na dzień
nawilżające
w słoiczku
Struktura
bogate
krem
50 – 100ml

fajny

bardzo fajny odżywczy krem - oejek
rozświetla i dodaje blasku skórze,
daje efekt delikatnej opalenizny;
nawilża
sprawia ze skora jest wyraźnie odzywiona i lepiej wygląda
polecam

Krem Paris

Krem stosowałam na noc, łagodzi oznaki zmęczenia i przepracowania. Pięknie pachnie , przyciągające opakowanie. Stosunkowo dobre nawilżenie skóry. Nie nadawał sie jako krem pod makijaż .

L'Oreal Paris

Już po kilku użyciach moja cera stała się bardziej odżywiona i widocznie nabrała blasku i promieni. Lekka konsystencja sprawia, że krem się przyjemnie rozprowadza a delikatny zapach rozpieszcza zmysły. Krem nie podrażnia skóry i nie uczula.

Trafiony krem

Po zastosowaniu tego kremu, cera moja stała się odżywiona, promieni sta i dobrze nawilżona. Krem nie nadaje się pod makijaż ja stosuje go tylko na noc, przyjemna konsystencja dobrze się rozprowadza i przyjemny zapach a co najważniejsze nie podrażnia skóry bardzo dobry krem.

Cudo!

Najlepszy krem!
Faktycznie odżywia i nawilża,
Posiada w sobie świecące drobinki.
Nie nadaje się jednak pod makijaż lub wyjście z domu, gdyż skóra bardzo się świeci - mieszanka kremu i olejku.

Posiada bardzo eleganckie opakowanie, jednak przy resztówce jest bardzo trudno wykorzystać krem.

Średniak

Zachęcona tak pozytywnymi opiniami pokusiłam się o jego zakup. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, ładne opakowanie, krem w konsystencji też całkiem spoko, ale po nałożeniu już tak pięknie nie jest, dość długo się wchłania co mnie denerwuje zwłaszcza gdy rano spieszę się do pracy i chcę szybko wykonać makijaż. Nawilżenie? No to chyba nie na mojej cerze, mało zauważalne. Jedynie zapach przyjemny. Drugi raz nie pokuszę się o te "cudo".

Fajny

Krem o przyjemnym odświeżającym zapachu.
Wchłania się stosunkowo szybko.
Ma przyjemną lekką konsystencję.
Skóra w dotyku wydaje się gładka.
Fajnie się sprawdza jako baza pod makijaż. Jednakże jako krem bez makijażu, rozświetla lekko skórę i nadaje jej zdrowy wygląd.
Minus - niestety po kilku godzinach, bez makijażu, powoduje u mnie świecenie się skóry w strefie T.
Opakowanie cudowne jeśli chodzi o względy estetyczne. Słabą stroną opakowania jest wieczko plastikowe, które ma dość krótki uchwyt ( mnie to utrudniało mocno podnoszenie go, szczególnie, gdy nie miałam długich paznokci).
Zapach jest przyjemny. Trochę mi przypomina lekki męski zapach.
Cena wydaje mi się adekwatna do produktu.

Stosowałam całą serię L'Oreal Nutri Gold, w ramach testowania. Połączone ze sobą kosmetyki dają całkiem niezłe efekty ! :)

krem-olejek Nutri Gold

Krem ma bardzo eleganckie opakowanie, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent. Po jego użyciu moja skóra jest bardzo dobrze nawilżona i odświeżona, znikają oznaki zmęczenia, a skóra nabiera blasku. Krem dobrze i szybko się wchłania, więc bez problemu można go używać pod makijaż. Do tego krem ślicznie pachnie i jest wydajny.

Średniak

Kupiłam po pozytywnych opiniach ale dla mnie się nie sprawdził Dlaczego:
-nawilża ale niezbyt mocno
- drobinki niezauważalne pod podkładem ale gdy nosi się krem bez makijażu trochę śmiesznie to wygląda
- cena 38 zł w Rossmann
- mało wydajny
- wolno się wchłania

Dobry krem dla suchej skóry

Krem spełnia swoje zadanie, nawilża, nie pozostawia tłustej warstwy, jednak skóra nie jest ściągnięta o sucha. Bogaty skład, piękne opakowanie. Polecam stosowanie całej serii dla lepszych efektów.

Lepszy niż maska-krem

Krem ma fajną konsystencję, wchłania się powoli, skóra staje się miekka.
Nałożony na noc, sprawił, że rano skóra była miękka i nawilżona jak po intensywnie nawilżającej masce. Bardzo podoba mi się ten efekt!
Krem nie zapchał, nie podrażnił, ani nie przesuszył przy dłuzszym stosowaniu.

Niestety. aby efekt promiennej cery się utrzymał, trzeba używać produktu regularnie, jednak jest to sama przyjemność:)

Zapach intesywny, w niektóre dni aż za bardzo. Nie polecam stosować podczas migreny :)

Super

ZALETY:
- skóra po użyciu jest miękka, gładka i nawilżona
- szybko się wchłania
- opakowanie solidne i wygodne
- wydajny
- piękny zapach
- nie podrażnia i nie zapycha
WADY:
brak