Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, Nutri - Gold, Olejkowy rytuał, Odżywczy krem - olejek

L'Oreal Paris, Nutri - Gold, Olejkowy rytuał, Odżywczy krem - olejek

Jedwabisty krem - olejek natychmiast nawilża i odżywia nie pozostawiając tłustej i klejęcej warstwy na skórze. Skóra odzyskuje poczucie komfortu. Dzień po dniu poprawia się wygląd skóry, a oznaki zmęczenia stają się mniej widoczne. Twarz wygląda na wypoczętą. Skóra odzyskuje witalność.

na dzień
nawilżające
w słoiczku
Struktura
bogate
krem
50 – 100ml

Fajny

Krem o przyjemnym odświeżającym zapachu.
Wchłania się stosunkowo szybko.
Ma przyjemną lekką konsystencję.
Skóra w dotyku wydaje się gładka.
Fajnie się sprawdza jako baza pod makijaż. Jednakże jako krem bez makijażu, rozświetla lekko skórę i nadaje jej zdrowy wygląd.
Minus - niestety po kilku godzinach, bez makijażu, powoduje u mnie świecenie się skóry w strefie T.
Opakowanie cudowne jeśli chodzi o względy estetyczne. Słabą stroną opakowania jest wieczko plastikowe, które ma dość krótki uchwyt ( mnie to utrudniało mocno podnoszenie go, szczególnie, gdy nie miałam długich paznokci).
Zapach jest przyjemny. Trochę mi przypomina lekki męski zapach.
Cena wydaje mi się adekwatna do produktu.

Stosowałam całą serię L'Oreal Nutri Gold, w ramach testowania. Połączone ze sobą kosmetyki dają całkiem niezłe efekty ! :)

krem-olejek Nutri Gold

Krem ma bardzo eleganckie opakowanie, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent. Po jego użyciu moja skóra jest bardzo dobrze nawilżona i odświeżona, znikają oznaki zmęczenia, a skóra nabiera blasku. Krem dobrze i szybko się wchłania, więc bez problemu można go używać pod makijaż. Do tego krem ślicznie pachnie i jest wydajny.

Średniak

Kupiłam po pozytywnych opiniach ale dla mnie się nie sprawdził Dlaczego:
-nawilża ale niezbyt mocno
- drobinki niezauważalne pod podkładem ale gdy nosi się krem bez makijażu trochę śmiesznie to wygląda
- cena 38 zł w Rossmann
- mało wydajny
- wolno się wchłania

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Dobry krem dla suchej skóry

Krem spełnia swoje zadanie, nawilża, nie pozostawia tłustej warstwy, jednak skóra nie jest ściągnięta o sucha. Bogaty skład, piękne opakowanie. Polecam stosowanie całej serii dla lepszych efektów.

Lepszy niż maska-krem

Krem ma fajną konsystencję, wchłania się powoli, skóra staje się miekka.
Nałożony na noc, sprawił, że rano skóra była miękka i nawilżona jak po intensywnie nawilżającej masce. Bardzo podoba mi się ten efekt!
Krem nie zapchał, nie podrażnił, ani nie przesuszył przy dłuzszym stosowaniu.

Niestety. aby efekt promiennej cery się utrzymał, trzeba używać produktu regularnie, jednak jest to sama przyjemność:)

Zapach intesywny, w niektóre dni aż za bardzo. Nie polecam stosować podczas migreny :)

Super

ZALETY:
- skóra po użyciu jest miękka, gładka i nawilżona
- szybko się wchłania
- opakowanie solidne i wygodne
- wydajny
- piękny zapach
- nie podrażnia i nie zapycha
WADY:
brak

Wspaniały rytuał na rozpoczęcie dnia

Odżywczy krem olejek z serii Nutri-Gold jest kolejnym wspaniałym produktem, który miałam okazję przetestować.
Piękne, ekskluzywne opakowanie i wspaniała konsystencja kremu (niczym mus) zachęca do jak najczęstszego stosowania. Przyjemny zapach również jest tu nie bez znaczenia.
Krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej skóry. Widocznie odżywia i regeneruje skórę, świetnie przygotowując ją pod makijaż. Krem idealnie sprawdza się zimą, podobnie jak cała seria Nutri-Gold - po prostu prawdziwy must have tej zimy.

Konkretny krem na zimową porę

Cała gama produktów Nutri Gold, bardzo przypadła mi do gustu. Mam wrażenie, że każdy z kosmetyków jest pomyślany w taki sposób, aby właśnie zimą, czyli najbardziej wymagającą porą roku dostarczyć odżywienia i błyskawicznie regenerować skórę.

Ten krem zaskoczył mnie swoją konsystencją, to konsystencja delikatnego musu-olejku, który z przyjemnością rozprowadza się po twarzy i obawiałam się zupełnie bez powodu jak się okazało, że krem może długo się wchłaniać. Nic bardziej mylnego! Krem wchłania się błyskawicznie, a makijaż można zrobić już po kilku minutach po aplikacji.

Ten kosmetyk, odżywia i regeneruje skórę jak dla mnie w zauważalny sposób, skóra jest ukojona podrażnienia znikają. Możliwe, że to cała seria wypłynęła tak pozytywnie na moją skórę, ale ten krem zasługuje na duży plus.

Plus również za estetyczne i piękne wykonanie, słoiczek z kremem wygląda bardzo luksusowo aż chce się używać, podobnie jak reszta produktów z serii Nutri Gold.

Warto spróbować, jeśli poważnie myślimy o regeneracji naszej skóry zimą!

Używa produktu od: próbka

zapychacz!

Niestety nie mogłam używać tego kremu. Potwornie mnie zapchał, czego efekty były widoczne już po jednym dniu w postaci wielu, wielu wyprysków. Byłam zrozpaczona. Trochę w tym mojej winy, bo z ekscytacji nowym kremem nie sprawdziłam składu kremu, a moja skóra nie cierpi parafiny, która jest w tym kremie na samym początku.

Szkoda, że mi nie podpasował, bo po tym jednym użyciu (mimo pojawienia się wyprysków), czułam jak cudownie kremowy jest produkt, jak masełko. Takie kremy moja skóra lubi najbardziej. Przy aplikacji miałam błogie wrażenie ukojenia skóry.

Krem oddałam mamie. Ona jest nim totalnie zachwycona, używa codziennie i nie widzi takich skutków ubocznych na skórze jak ja. Wnioskuję wobec tego, że krem jest przeznaczony do znacznie dojrzalszej skóry niż moja.

przyjemniczek

Cudownie otulający, bogaty-choć nietłusty krem, idealny na jesień i zimę!
Sprawia, że buzia jest ukojona, doskonale nawilżona, odżywiona, nabiera ładnego, zdrowego koloru, jest gładka, nie błyszcząca.
Konsystencja kremu, choć początkowo wydaje się bardzo gęsta, nie utrudnia szybkiego wchłaniania i gładko i przyjemnie rozprowadza się po skórze. Delikatny film jaki pozostaje po aplikacji kremu świetnie sprawdza się jako baza pod podkład.
Trzeba nauczyć się dawkować ten krem, ponieważ wystarczy naprawdę niewielka ilość, by rozprowadzić go na twarzy-a łatwo przesadzić, co może skutkować zapychaniem porów lub nadmiernym błyszczeniem skóry.
Zapach dość intensywny, orientalny, szybko ulatnia się z twarzy.
Piękne opakowanie kremu-szkło połączone ze złotą nakrętką-bardzo efektowne!
Na sezon jesienno-zimowych wiatrów i mrozów będzie idealny!

Do nawilżenia- to jest to!

Krem jest dla mnie konsensusem kosmetyku nawilżającego. Posiada wszystkie cechy które ma mój ideał! Wspaniale nawilża, szybko się wchłania co pozwala na wykonaniu makijażu w niedługim czasie po aplikacji, cudownie pachnie co z rana jest miłym dodatkiem na rozpoczęcie dnia :) Nie wiem czy to zasługa używania wszystkich kosmetyków z serii, czy po prostu ten krem jest tak wspaniały, ale jego skuteczność oceniam na 5+!

treściwe nawilżenie!

krem jest godny uwagi! ma bardzo bogatą i treściwą konsystencję. jest idealny na zime i jesień! nie wiem czy sprawdziłby się latem, być może byłby zbyt ciężki ale na nadchodzące miesiące jednak wydaje się być idealny! dość szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej skóry. nadaje się pod makijaż! skóra jest wyraźnie nawilżona i pełna blasku!