Isana, Handcreme Intensiv (Intensywny krem do rąk z mocznikiem 5% (nowa wersja))

Isana inensywny krem do rąk z nawilżającym mocznikiem chroni i pielęgnuje bardzo suchą skórę dłoni. Dzięki zawartości składników,takich jak pantenol, masło shea i wosk pszczeli krem pielęgnuje podrażnioną i spierzchniętą skórę, sprawiając, że dłonie ponownie stają się gładkie i delikatne. Połączenie aktywnych składników kremu pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry. Łatwo się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy.

Krem do rąk

Bardzo fajny produkt. Nawilża skórę, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy i kosztuje grosze. Używam go do całego ciała, dobrze sprawdza się po depilacji. Opakowanie praktyczne i solidnie. Posiada charakterystyczny delikatny zapach.

niezły

Krem dobrze sprawdza się na noc. Nawilża i odżywia, ale nie poradzi sobie z bardzo przesuszoną skórą. Wchłania się dość szybko, zostawia film na skórze. Zapach neutralny, nie drażni. Poprawia nawilżenie.

Ratunek dla dłoni

Bardzo dobry krem! Myślałam, że po zimie już nic nie uratuje moich przesuszonych dłoni, które na dodatek od detergentów miały popękaną skórę. W ciągu kilku dni ten krem je uratował, dłonie są nawilżone, a skóra się zagoiła. Teraz się już z nim nie rozstaję. Jest wydajny i niedrogi. Ma całkiem ładny zapach. Jedyny mały minus, to wchłanianie, zostawia przez pewien czas uczucie lepkości, trzeba trochę odczekać zanim się wchłonie, ale dla mnie te kilka chwil to nie problem. Dużo lepszy od wielu drogich kremów!

Jecen z ulubionych

Kremik polubiłam wiele lat temu, jeszcze w starej wersji. Jak dla mniejeden z lepszych kremów drogeryjnych. Za niewielkie pieniądze mam to, czego od kremu do rąk oczekuję: nawilżenie, regeneracja i skuteczna pielęgnacja. Mimo dość bogatej, gęstej konsystencji, krem szybko się wchłania. Jest wydajny. Malutkim minusikem jest ciu za intensywny zapach, ale można się
po jakimś czasie przyzwyczaić.

Nie polecam

Kupiłam go ze względu na wiele pozytywnych opinii oraz ze względu na zawartość mocznika w kremie. Jednakże jestem nim rozczarowana. Bardzo nie lubię gdy krem pozostawia po wchłonięciu nieprzyjemną tłustą i lepką warstwę a ten niestety zostawia. Wolałabym żeby wchłaniał się całkowicie regenerując dłonie. Produkt jest wydajny, ma niską cenę, ale ja jestem na nie.

Najlepszy krem do rąk

Sprawdza się idealnie, szczególnie w zimie. Dla moich bardzo suchych dłoni nie ma lepszego kremu :) Zapewnia dobre nawilżenie na długo, nie zostawia tłustego filtra, szybko się wchłania i ma przyjemny zapach.

S.O.S na popękane dłonie

Moje odkrycie tej zimy. Krem polecony przez koleżankę, która także go stosowała. Zdecydowanie i bardzo szybko pomógł moim spękanym dłoniom-już po kilku stonowaniach odczułam dużą ulgę i poprawę. Na początku stosowania skóra dłoni bardzo mnie piekła, lecz już po kilku razach było lepiej. Krem dosyć gęsty, zostawia tłustą powłokę na skórze-takie wrażenie jedwabistych rękawiczek. Dosyć długo się wchłaniał. Zapach mi odpowiada, lecz bez większego wow. Ogólnie wart uwagi. Będę się nim posiłkować podczas dużych mrozów.

Najlepszy! Nie tylko do rąk ;)

Mam bardzo suchą skórę dłoni, zwłaszcza teraz zimą. Ten krem to lek na całe zło! Nawilża idealnie! Pięknie pachnie, nie zostawia tłustego filmu, szybko się wchłania. Przyznam szczerze, że użyłam go dwa razy do stóp - nawilzone i miękkie stopy jak po żadnym innym kremie!

Piękne dłonie

Ponieważ moje dłonie są szorstkie potrzebuję na prawdę dobrego kremu który sobie z nimi poradzi, krem Isana stosuję już długo i nie mam teraz żadnych problemów z suchą skórą na dłoniach.

Pomocny

Jest to krem zdecydowanie warty uwagi. Dobrze go nałożyć zwłaszcza na noc, gdyż na drugi dzień dłonie są idealnie nawilżone i zregenerowane. Warto trzymać go w torebce zimą, ponieważ jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca. Świetny krem, który przynosi ukojenie nawet bardzo suchej skórze.

Szału nie ma

Liczyłam na więcej - na naprawdę solidną pielęgnację naprawczą, na poradzenie sobie ze skórą nadwerężoną zimą. Krem "coś tam" daje, ale zdecydowanie za mało jak na krem do bardzo suchej skóry.
Poza tym (ale to praktycznie norma) wbrew temu, co obiecuje producent, nie wchłania się szybko i zostawia tłustą warstwę.
Na zdecydowany plus można mu policzyć zapach i cenę.
Opakowanie ma fajną zatyczkę, lubię te isanowe "klapki".

Nawilża i odżywia

Bardzo lubię ten krem,szczególnie teraz jesienią gdy ręce wysuszaja sie od zimna.Krem ładnie nawilża i odżywia skórę,dba również o skórki wokol paznokci.Ja nakladam grubsza warstwe na noc do tego bawelniane rekawiczki.Rano efekt jest powalajacy.