Isana, Handcreme Intensiv (Intensywny krem do rąk z mocznikiem 5% (nowa wersja))

Isana inensywny krem do rąk z nawilżającym mocznikiem chroni i pielęgnuje bardzo suchą skórę dłoni. Dzięki zawartości składników,takich jak pantenol, masło shea i wosk pszczeli krem pielęgnuje podrażnioną i spierzchniętą skórę, sprawiając, że dłonie ponownie stają się gładkie i delikatne. Połączenie aktywnych składników kremu pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry. Łatwo się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy.

Nie polecam

Kupiłam go ze względu na wiele pozytywnych opinii oraz ze względu na zawartość mocznika w kremie. Jednakże jestem nim rozczarowana. Bardzo nie lubię gdy krem pozostawia po wchłonięciu nieprzyjemną tłustą i lepką warstwę a ten niestety zostawia. Wolałabym żeby wchłaniał się całkowicie regenerując dłonie. Produkt jest wydajny, ma niską cenę, ale ja jestem na nie.

Najlepszy krem do rąk

Sprawdza się idealnie, szczególnie w zimie. Dla moich bardzo suchych dłoni nie ma lepszego kremu :) Zapewnia dobre nawilżenie na długo, nie zostawia tłustego filtra, szybko się wchłania i ma przyjemny zapach.

S.O.S na popękane dłonie

Moje odkrycie tej zimy. Krem polecony przez koleżankę, która także go stosowała. Zdecydowanie i bardzo szybko pomógł moim spękanym dłoniom-już po kilku stonowaniach odczułam dużą ulgę i poprawę. Na początku stosowania skóra dłoni bardzo mnie piekła, lecz już po kilku razach było lepiej. Krem dosyć gęsty, zostawia tłustą powłokę na skórze-takie wrażenie jedwabistych rękawiczek. Dosyć długo się wchłaniał. Zapach mi odpowiada, lecz bez większego wow. Ogólnie wart uwagi. Będę się nim posiłkować podczas dużych mrozów.

Najlepszy! Nie tylko do rąk ;)

Mam bardzo suchą skórę dłoni, zwłaszcza teraz zimą. Ten krem to lek na całe zło! Nawilża idealnie! Pięknie pachnie, nie zostawia tłustego filmu, szybko się wchłania. Przyznam szczerze, że użyłam go dwa razy do stóp - nawilzone i miękkie stopy jak po żadnym innym kremie!

Piękne dłonie

Ponieważ moje dłonie są szorstkie potrzebuję na prawdę dobrego kremu który sobie z nimi poradzi, krem Isana stosuję już długo i nie mam teraz żadnych problemów z suchą skórą na dłoniach.

Pomocny

Jest to krem zdecydowanie warty uwagi. Dobrze go nałożyć zwłaszcza na noc, gdyż na drugi dzień dłonie są idealnie nawilżone i zregenerowane. Warto trzymać go w torebce zimą, ponieważ jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca. Świetny krem, który przynosi ukojenie nawet bardzo suchej skórze.

Szału nie ma

Liczyłam na więcej - na naprawdę solidną pielęgnację naprawczą, na poradzenie sobie ze skórą nadwerężoną zimą. Krem "coś tam" daje, ale zdecydowanie za mało jak na krem do bardzo suchej skóry.
Poza tym (ale to praktycznie norma) wbrew temu, co obiecuje producent, nie wchłania się szybko i zostawia tłustą warstwę.
Na zdecydowany plus można mu policzyć zapach i cenę.
Opakowanie ma fajną zatyczkę, lubię te isanowe "klapki".

Nawilża i odżywia

Bardzo lubię ten krem,szczególnie teraz jesienią gdy ręce wysuszaja sie od zimna.Krem ładnie nawilża i odżywia skórę,dba również o skórki wokol paznokci.Ja nakladam grubsza warstwe na noc do tego bawelniane rekawiczki.Rano efekt jest powalajacy.

Wolę starą wersję

Krem do rąk Isana z mocznikiem w odnowionej wersji , miałam już starą wersję więc mam porównanie. Zauważyłam dwie zmiany, pierwsza zapach kremu już nie śmierdzi siuśkami jak poprzednia wersja, zapaszek jest bardzo fajny, bardzo mnie to ucieszyło. Druga zmiana to konsystencja, jest jakby mniej rzadka, ale krem zostawia niestety tłustą warstwę na skórze.Nawilża słabiej ni stara wersja.Zdecydowanie zmiana na gorsze.

Tłusty pomocnik

Miłe wspomnienie pierwszego kremu z taką zawartością mocznika.
+ Wydajny i tani.
+ Myślę, że działa. Zaraz po nałożeniu dłonie są niezwykle gładkie, a potem nie przesuszają się tak łatwo.
- Niestety, mowa tu najwyżej o kilku dniach. Chociaż nie mam strasznie suchej skóry, wystarczył dzień, aby wrócić do jej starej kondycji.
+/- Zapach ładny, chociaż zbyt intensywny.
+/- Za tłustość musimy zapłacić wolnym wchłanianiem.

Bardzo dobry

Krem zdecydowanie wart uwagi. Powracam do niego regularnie, po tym jak rozczarowuje się kolejnym nowo zakupionym kremem do rąk.
Produkt w poręcznym i zgrabnym opakowaniu, dobrze się dozuje, nic nie ulewa, nic nie ucieka. Sama konsystencja też bardzo fajna, nie za gęsta, nie za rzadka.
Krem naniesiony na skórę dłoni bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia lepiącej powłoczki. Produkt ma bardzo przyjemny i delikatny zapach, który długo utrzymuje się na skórze.
Krem naprawdę bardzo fajnie nawilża i regeneruje, daje ukojenie bardzo suchej skórze. Nadaje się zarówno na zimę jak i na cieplejsze pory roku.
Dla mnie osobiście dość mało wydajny ale przy moim intensywnym stosowaniu (na dzień kilka razy, na noc gruba warstwa przynajmniej raz na tydzień) nie jest to nic dziwnego, że "nagle" produkt się kończy, zwłaszcza, że krem jest dość "treściwy".
Dla mnie bardzo dobry krem.

bardzo dobry

Działa od razu, a po nałożeniu na noc rano dłonie są zdecydowanie nawilżone i zregenerowane. W okresie zimy oraz w jakimkolwiek innym zdecydowanie przyda się w torebce. Wydajne opakowanie bo już niewielka ilość przynosi ukojenie suchej skórze.