BeneFit, Core Color Powder (Cienie do powiek o przedlużonej trwałości)

BeneFit, Core Color Powder (Cienie do powiek o przedlużonej trwałości)

12 pudrowych cieni do powiek BeneFit, Core Color Powder, czarujących jak bukiet róż, otuli Cię kolorami przez cały długi dzień. Neutralne odcienie i seksowne kolory jedwabistych cieni BeneFit Core Color Powder doskonale łączą się z naszymi cieniami w kremie, dodając im intensywności.

Fajny

Oceniam kolor Quick Look Busy.
Jest to kolor który świetnie wygląda na powiece solo jak i wraz z innymi cieniami. Brudny szary brąz z drobinkami( słaba jestem w opisywaniu kolorów). Posiada przyjemną formułę, nie osypuje się, jest bardzo dobrze napigmentowany. Nakładany pędzlem nie "gubi" drobinek. Pięknie rozświetla spojrzenie. Nie rolkuje się. Nie zauważyłam żeby jakoś dłużej się trzymał, bo nie mam z tym ogólnie problemu.
Cena nie przemawia do mnie za kupnem jednego cienia, bo można znaleźć tańsze zamienniki.

Uniwersalny

Oceniam cień w kolorze "Thanks a latte". Bardzo ładny, brązowy cień o delikatnie świetlistym wykończeniu, bez brokatu, bez drobinek. Dobrze napigmentowany. Nadaje się zarówno do codziennego jak i okazjonalnego makijażu. Można go nosić solo, ale równie ładnie będzie się komponował z innymi cieniami. W ogóle się nie osypuje!

Dla kogo? Dla kobiet które potrzebują jednego, uniwersalnego cienia do powiek. Idealny na lato, dla lekko opalonych twarzy.

Ilość zużytych opakowań: niewielkie zużycie jednego