Szampon z rumiankiem i bursztynem

Szampon z rumiankiem i bursztynem

Zgłoszony przez Asię:

Ładnie pachnie, dobrze się pieni. Miał dawać złote refleksy na jasnych włosach, ale u siebie nic takiego nie zaobserwowalam, mimo tego polecam.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Dimethiconol, Sodium Chloride, Parfum, Carbomer, TEA-Dodecylbenzensulfonate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Mica, Titanium Dioxide, Camomilla Recutita, Amber, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, CI 15985, CI 77491

Cena ok. 7 zł / 250 ml

kiedys moj ulbiony

Pamietam, ze jako dziecko mama czesto myla mi wlosy tym szamponem. Mial dosc gesta konsytencje, bardo mocno sie pieni i oczyszcal skore glowyl. pamietam jego dosc charakterystyczny slodki zapach. Zawsze mozna bylo go dostac w sklepie i byl tani.

Używam tego produktu od: kilku lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Naprawdę działa

Jeśli chodzi o zapach - szału nie ma, nie upaja ale też nie śmierdzi, pienienie i wszystkie właściwości myjące na standardowym poziomie większości szamponów. Ale to, za co ten szampon należy pochwalić i dlaczego stale do niego wracam to fakt, że naprawdę, zgodnie z napisem na buteleczce, nadaje moim włosom piękne, świetliste refleksy. Farbuję się na ciemny blond, mój fryzjer ma jednak tendencję do robienia go zawsze ciut za ciemnego, więc zawsze po wizycie w salonie przez jakiś czas myję włosy tym szamponem i zyskuję takie naturalne, słoneczne pasemka. Efekt widać dopiero po kilku użyciach, najlepiej w połączeniu z odżywką, dlatego potrzeba odrobiny cierpliwości :)

Ilość zużytych opakowań: około 6

Lubię

Kupuję go co jakiś czas na przemian z innymi.

+ ładnie pachnie
+ dba o włosy
+ dobrze myje
+ nie obciąża i nie uczula
+ lekko rozjaśnia
+ cena
+ włosy super odbiajają kolor za pomocą małych drobinek pod słońcem

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo całych

Manicure - glitter nails

Nie dla tych co chcą rozjaśnić

Właściwości pielęgnacyjne i myjące tego szamponu są przeciętne, nic mu za bardzo pod tym względem zarzucić nie mogę, bo ani nie robi furory, ani krzywdy włosom, na szczęście :rolleyes:
Za to ma dwa poważne jak dla mnie minusy:
- NIE ROZJAŚNIA WŁOSÓW (stosowałam ten i jego nowszą wersję, która poza innym opakowaniem niczym się nie różni)
- ma dla mnie nieprzyjemny zapach - słodko-mdły, duszący

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: kilka

genialny

Skończyłam używać go rok temu, po 2 latach stosowania włosy był nim zmęczone. Gdyby nie to używałabym go nadal z wielką przyjemnością. Zapach, kolor, konsystencja, piana, do niczego nie można się przyczepić. Mam też wrażenie że przy częstym stosowaniu ok pół roku włosy autentyczne się rozjaśniły a nie tylko nabierały chwilowego blasku(który za każdym razem powstawał fantastyczny). Mam włosy normalne z tendencją do przesuszania lub przetłuszczania jeśli coś im przeszkadza. Ten szampon był dla nich idealny.

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:duuużo

Świetny :)

Nigdy nie używałam produktów Timotei, myślałam że włosy są po nich nijakie i elektryzują się, jednak teraz zmieniłam całkowicie zdanie :)

Kupiłam ten szampon, bo chciałam zmiany po ciągłym używaniu pantene.. No i jest zmiana :) włosy są bardziej miękkie i lepiej się układają. Czy daje złote refleksy nie wiem, bo w lecie zawsze mam jaśniejsze włosy od słońca (mam naturalny jasny blond). W połączeniu z odżywką z tej samej linii jest wogle super :) poza tym ładnie pachnie :) polecam jak najbardziej

Ilość zużytych opakowań: 1 i drugie w trakcie :)

świetny

Zalety
+ przy regularnym stosowaniu nadaje włosom blask i odświeża kolor - moim naturalnym jest właśnie blond i podczas stosowania szamponu zauważyłam złote refleksy
+ włosy po użyciu nie są splątane; nie są również ani przetłuszczone, ani nadmiernie wysuszone
+ gęsta konsystencja, przez co jest bardzo wydajny
+ dobrze się pieni
+ łatwe spłukiwanie
+ przyjemny zapach
+ wygodna w użyciu butelka

Używałam tego produktu przez:kilkanaście miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka/nie pamiętam dokładnie ile

Zwyczajny

Używam go razem z odżywką z tej serii. Włosy faktycznie mi rozjaśniały, ale nie jestem pewna czy to zasługa szamponu czy letniego słońca ;)
Pachne bardzo ładnie, dobrze się pieni, ale cudów napewno nie czyni... Szuakam dalej KWC w dziedzinie rozjaśniania :)

Spełnione obietnice

Kiedyś ten szampon pewnie znowu kupię, bo przypadł mi do gustu.
Mam przetłuszczające włosy, więc muszę co najmniej co dwa dni myć... Po garnierach przetłuszczały mi się jeszcze bardziej, po tym nawet nie tak bardzo.
Moje włosy są czyste i puszyste ; ))
Ale co najważniejsze - rozjaśnił nieco mój ciemny blond. Jak świeci słońce, wylądam, jakbym miała jasne pasemka :D
Przyjemny szampon za niewygórowaną cenę, spełnił moje oczekiwania.Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

ulubiony

Świetnie pachnie,wydajny, dobrze się pieni.Moje włosy są a raczej były ciemnym blondem teraz są jaśniejsze:)mają te obiecane złote refleksy:)ma przyzwoitą cene, wygodna w użyciu butelka.

Używam tego produktu od:pare lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

Lubię

Moje włosy ładnie po nim wyglądały (nie czynił cudów, ale tego nikt nie potrafi), nie plątały się no i miały ładny kolor. Mogłam mówić, że są "złocistym brązem" czy czymś takim, bez niego, nie umiem powiedzieć jaki to kolor. Dobrze mył włosy i nie powodował łupieżu, ale i tak co jakiś czas zmieniam szampony. Na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Spowodował u mnie łupież

Jestem raczej bardzo ciemna blondynką. Chciałam sobie rozjaśnić troche włosy. Kupiłam ten szampon. Uzyłam go ze dwa razy. Juz po pierwszym myciu zauwazyłam złociste refleksy. I cos jeszcze. Dostałam ogromnego łupieżu. Nie mógł sobie z nim poradzić nawet Nizoral. Dopiero szampon z Avonu tymiankowy mi pomógł. Ponownie dostałam łupiezu po uzyciu Timotei z henną.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze opakowanie