Timotei, Szampon z rumiankiem i bursztynem

Timotei, Szampon z rumiankiem i bursztynem

Ładnie pachnie, dobrze się pieni. Miał dawać złote refleksy na jasnych włosach, ale u siebie nic takiego nie zaobserwowałam, mimo tego polecam.

Średniak

Zalety
-cena
-wydajny
-ładnie pachnie
-fajna konsystencja

wady
bardzo wysusza włosy, sa strasznie sianowate i mam wrażenie ze je niszczy

chyba lekko rozjasnia, mam włosy średni blond

Używam tego produktu od:miesiaca

świetny

Pamiętam stare wersje szaponów Timotei, strasznie puszyły mi włosy. Szukając szapmonu rozjaśniającego, wybrałam bez większego przekonania właśnie ten. Cóż za zaskoczenie! Wspaniale pachnie, wydajny, dobrze się pieni, łatwo spłukuje i o dziwo rozjaśnia! Mój naturalny kolor włosów to herbaciany blond, daje piękne rudawe refleksy. Ciemnienie włosów zimą już mi nie straszne :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Bardzo dobra

Używałam też kiedyś tej starej wersji, jak nosiłam słoneczne lekko złociste włosy (ale absolutnie nierude ani nieżółte, bo takich nie znoszę). To były śliczy słoneczy blond (wielu osobom bardzo podobał się mój kolor). Używałam ją razem z odżywką Timotei do włosów jasnych i bardzo dobrze duet sprawdzał się. Pięknie nabłyszczał, "robił" mi takie reflesky jak od słońca, nawilżał (po prostu cudo za tak malutkie pieniądze). Nie zachwycam się byle czym, bo jestem wybredna w odżywkach, szamponach, etc. Te produkty dla moich włosów to były wprost stworzone;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele

Nadaje piękny kolor

To jeden z moich ulubionych szamponów. Często do niego wracam, zwłaszcza zimą, gdy moje włosy ciemnieją. U mnie daje znakomite efekty, w postaci złotego blondu, ułatwia rozczesywanie włosów, ma przy tym bardzo ładny zapach.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 7

Bardzo dobry szampon, po którym moje włosy nawet bez odzywki dobrze wyglądają.
Nadal jednak szukam KWC.

Plusy

+ Dobrze oczyszcza włosy
+ Trochę nadaje objętości
+ Ślicznie pachnie, chociaż zapach nie utrzymuje się zbyt długo
+ Efekt refleksów jest znikomy, ale jest ;)
+ Nawet bez nałożenia odżywki włosy nie elektryzują mi się ! Zawsze mi się elektryzowały, nawet po użyciu odżywki.

Minusy

- Nie jest zbyt wydajny, ponieważ za pierwszym myciem prawie się nie pieni

Naprawdę dobry szampon w dobrej cenie.
Na pewno go jeszcze kupię, ale dalej szukam KWC.
Jako następny zamierzam kupić Timotei mleczko owsiane i brzoskwinia.

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1 butli 400 ml

super;)

jak dla mnie jeden z najleprzych mimo iz nie przepadam za firma timotei;( ten natomiast.....SWIETNY!! nadaje wlosa blask sa mile w dotyku ma przepiekny zapach od krorego nie moge oderwac nosa:D tylko te refleksy....:/ z natury mam wlosy koloru sredniego bladu i malam nadzieje na jakis lekkie jasniejsze refleksy no ale... to wkoncu tylko szampon nie daje mu wiec 5 gwiazdek ze wzgledu na to ze wlosy po nim sie ciezko rozczesuja noi te nieszczesne refleksy:(

Używam tego produktu od:hm... 1 butelka w grudniu natomiast 2 w trakcie uzycia
Ilość zużytych opakowań:1 cale i teraz polowa....

Dobry

Plusy:
+daje trochę złotych refleksów
+ma miłą, żlelową konsystencję
+zapach
+śliczny kolor
+dobrze pieni się
Nie wiem, czy oczyszcza włosy z zanieczyszczeń, ponieważ używam go po szamponie oczyszczającym.
Na pewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo(15-20?)

tępy

Kiedyś mi pasował i dlatego jak ostatnio nie było w sklepie mojego ulubionego Gliss Kura kupiłam go i się rozczarowałam. Z tamtego dawnego wspomnienia pozostał niestety jedynie zapach. Faktycznie bajeczny. Zresztą szampony Timotei jak dla mnie mają najładniejsze zapachy. Ale cóż sam zapach to za mało, to nie perfum. Owszem ma fajną konsystencję, dobrze się pieni i nawet jest wydajny ale zostawiał moje włosy jakieś takie "tępe", jeśli w ogóle można tak powiedzieć o szamponie :) a przez to bardzo trudne do rozczesania i to go zdyskwalifikowało.

Używam tego produktu od: ostatnie tygodnie
Ilość zużytych opakowań: teraz 1

Przyjemny

Kupuję od czasu do czasu, gdy chcę by włosy odpoczęły od przeróżnych eksperymentów z kosmetykami:)
Przede wszystkim ma śliczny, świeży wakacyjny zapach i włosy są po nim delikatniejsze, łatwiej się rozczesują.
Niestety,, muszę używać odżywki by fryzura jakoś się układała, mam wrażenie że szampon trochę przesusza włosy... Ale od czasu do czasu jest w sam raz:]

PS. blond połysku większego niż moj naturalny nie stwierdziłam:)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

jestem na nie

miałam ten szampon kiedys i wcale mi sie nie spodobał
włosy po jego uzyciu były po prostu brzydkie i te złote refleksy - tak, raczej powiedziałabym że żółte...brzydkie
eeee...przecietniak
to samo tyczy sie pielegnacji - włosy po nim wcale nie są nawilżone , są suche, jakies sztywne, nie nie nie
miałam go dawno i nigdy do niego nie wróciłam

Używam tego produktu od:ze 2 -3 lata temu

Ciagle do niego wracam :)

Ten szampon jest moim niezbednikiem :)
uzylam juz wiele opakowan i napewno jeszcze kilka zuzyje :)
wlasciwie jest to zwyczajny szampon - dobrze sie pieni, przyjemnie pachnie... W refleksy we wlosach za bardzo nie wierze, zreszta i tak farbuje sie na blond, ale moze wspomaga blask :)
Lubie go za to ze nie przetluszcza wlosow i sa po nim po prostu swieze :)
od czasu do czasu probuje jakies nowinki nawilazajace, do farbowanych, ktore nawilzaja wlosy, ale ten zawsze gdzies tam w lazience tez jest :)Używam tego produktu od:2 lat? moze wiecej
Ilość zużytych opakowań:troche ich bylo :)

Ulubiony

To jeden z moich ulubionych szamponów, który stosuję już od roku i nie zamierzam przestać.

Ładnie pachnie, włosy po nim są świeże i lśniące, a pozatym jest niedrogi.

Ilość zużytych opakowań: ok 6