Simply Red EDP

Simply Red EDP

Sensualny, namiętny, ponętny, zmysłowy, upojny zapach - nieprzyzwoicie tryskający erotyzmem...

Jego rozkoszna woń przesycona jest trzema aromatycznymi nutami zapachowymi: owocową, kwiatową i drzewną. Zapach ten jest przeznaczony dla kobiet zdecydowanych, prowokujących i uwodzicielskich, których ego wyraża czystą kobiecość i nieskrywany seksapil.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: gruszka, czarna porzeczka, czerwona pomarańcza, kalabryjska klementynka

nuta serca: frezja, lilia imbirowa, hibiskus

nuta bazy: kalifornijski cedr, wanilia, drzewo sandałowe.

Cena: ok. 18zł / 100ml

Jest ok.

Z tej seri mam dezodorant
+Zapach ok,
+wydajnosc bardzo dobra,
-nie trzyma sie długo,
+cena ok,
+dostępność prawie w każdym sklepie z kosemtykami.

Używam tego produktu od: 2010

uwielbiam

uwielbiam ten zapach, używam go już bardzo długo, bo prawie 6 lat...
nawet kiedy próbowałam niejednokrotnie zamienić go na inny, kończyło się to niepowodzeniem, buteleczki innych perfum stoją ledwie zaczęte... a ja ciągle wracam do Simply Red;

Zapach faktycznie jest słodki, ale nie nachalnie, nie dusi, nie powoduje bólu głowy.
Jak na swoją cenę, nawet nieźle się utrzymuje - nawet wieczorem czuję na nadgarstkach ostatnią nutę, którą de facto najbardziej lubię

Ilość zużytych opakowań: ?? nie liczyłam

ZAGADKOWY ZAPACH

Na początku byłam tym zapachem zachwycona.Poczułam go na koleżance i od razu chciałam mieć taki sam.Zapach jest zagadkowy,tajemniczy,sexowny ale niestety szybko sie ulatnia! specjalnie poszłam do perfumeri porównać z oryginałem Hugo Bossa Deep Red i musze przyznaź że nie zauważyłam zbytniej różnicy.Używam tego produktu od:już zużyłam

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Oj lubię...:)

Tą wodę kupowałam parę lat temu i bardzo ją lubiłam:D Zapach pamiętam dotąd, dość słodki, ale nie mdląco. Tak w sam raz:) Dość trwały jak na cenę...kojarzę też, że wielu moim koleżankom także się podobał, więc pachniało nim sporo osób:D

Jedyne co, to opakowanie podoba mi się średnio...jakieś takie tandetne się wydaje.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3 - nie pamiętam:)

słodka zmysłowość .. :)

woda perfumowana firmy Bi-es Simply Red zdecydowanie jest godna uwagi utrzymuje się dosyć długo ma ładny nienachalny zapach mi bardzo przypadła do gustu lubię takie słodko zmysłowe a przy tym subtelne kombinacje - wielkie brawa jeśli chodzi o ten produkt

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1/2 90 ml

Supcio

zupełnie o tych perfumikach zapomniałam.
Używała go moja mama,ona tez zapomniała o tym zapachu.Niestety jest tak dużo fajnych perfum na jej półeczce,że trudno się zdecydować na jakikolwiek specyfik.
Zapach jest zmysłowy,ale jednocześnire lekki,nie ma nahalnego piżma,którego nie znoszę.
Przebija tez jakby zielona herbatka

cel.

Cudowny zapach.Taki lekki,zmysłowy.Opakowanie niczego sobie...moglabym go uzywać zawsze i wszędzie.Szkoda ze sie skonczyl już ,bo nie moge znlależć go nigdzie.To wielka strata.

Dostałam ten zapach na imieniny ale nie przypadł mi do gustu. Jest dla mnie strasznie mocny i duszący, nie mogę go znieść na sobie. Szybko oddałam siostrze, bo jej sie podoba. Widać wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Ja nigdy go już nie użyje

fajny zapach na wieczór

Zapach niezbyt trwały, ładny, raczej na wieczory niż na codzień, , cena niewielka, mnie zapach bardzo się podoba, otoczeniu również i często do niego wracałam :).
Nie kupię jednak ponownie.

Używam tego kosmetyku od 2 lat
ilość zużytych opakowań: 3 flakoniki