DelaWell, Avocado Oil (Czysty olej awokado 100%)

DelaWell, Avocado Oil (Czysty olej awokado 100%)

100% olej kosmetyczny z owoców awokado wytwarzany metodą tłoczenia na zimno, posiadający certyfikat ECOCERT. Olej awokado zawiera witaminy (m.in. A, B1, B2 i D, E), proteiny, aminokwasy, lecytynę oraz NNKT (m.in. oleinowy, linolowy, palmitynowy). Działa na skórę zmiękczająco, nawilżająco i regenerująco. Jest świetnym przeciwutleniaczem. Stosuje się go w terapii podrażnień oraz problemów skórnych. Przeciwdziała starzeniu skóry, wygładza zmarszczki. Polecany do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, problematycznej, z oznakami starzenia.
Najważniejsze składniki: czysty 100% olej awokado.
Sposób użycia: olejek awokado można stosować w pielęgnacji skóry twarzy, ciała oraz włosów.
Skóra twarzy lub ciała - nanieś niewielką ilość olejku na skórę i delikatnie wmasuj.
Włosy - wetrzyj olejek we włosy i min. pół godziny trzymaj je w cieple (możesz nałożyć plastikowy czepek i/lub ręcznik), następnie umyj włosy szamponem. Można również zastosować olejek na same końcówki włosów.
UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety

serum
z pompką
Struktura
bogate
olejek
<50ml

Uwielbiam

Jak wiadomo olejek olejkowi nierówny. Ten zdecydowanie jest moim ulubieńcem. Wcześniej miałam olejek awodako z mydlarni i z Paese, ale z tego jest najbardziej zadowolona.

Plusy:
- idealnie nawilża i pielęgnuje skórę, zwłaszcza zimą.
- fajnie komponuje się z maseczkami
- przysłużył się też moim skórkom
- skład
- posiada wygodne opakowanie z pipetką

Minus:
- dostępność.

O mocy olejków można by napisać wiele - wg mnie tyle jednak wystarczy. Ten olejek jest naprawdę bardzo dobry, w cenie do zaakceptowania. Jak na to, że używały go 2 osoby- jest całkiem wydajny. Naprawdę warty uwagi :)

Używam tego produktu od: ok 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

Dobry dla suchej skóry

Olejek znalazł się w moim posiadaniu dzięki jednemu ze subskrybowanych pudełek (beGlossy lub Shiny, już nie pamiętam).

<b>Właściwości oleju z awokado:</b>
Wykazuje działanie nawilżające i zmiękczające, a także wzmacnia bariery skórne. Tworzy na skórze ochronny film, co zapobiega utracie wody z naskórka. Redukuje drobne zmarszczki, poprawia napięcie i sprawia, że nasza skóra jest bardziej elastyczna. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz wolnych rodników. Posiada naturalny filtr ochronny przed promieniami UV. Posiada także właściwości poprawiające kondycję włosów suchych, zniszczonych i farbowanych. Wzmacnia bowiem strukturę włosa i zapobiega kruchości i łamliwości.

<b>Jak to wygląda?</b>
Szklana, ciemna, &quot;apteczna&quot; buteleczka o pojemności 30 ml. Zawiera szklaną pipetkę.

<b>Używam i uważam, że...</b>
...to całkiem dobry olejek. Stosuję go na twarz, w sytuacjach awaryjnych, kiedy skóra na mojej buzi jest mocno przesuszona na skutek jakiejś reakcji alergicznej. Olej ten bardzo dobrze ją nawilża i natłuszcza, dzięki czemu już po kilku godzinach suche, popękane skórki znikają.
Jest wygodny w dozowaniu, w pipetkę nabiera się akurat taka ilość produktu, jaka jest mi potrzebna na pokrycie całej twarzy. Doskonale natłuszcza skórę, ale w żadnym wypadku jej nie przetłuszcza, co dla mnie - przy posiadaniu skóry mieszanej z tłustą strefą T - jest szalenie istotne.
Fajnie sprawdził się również u mnie do używania na opuchnięty i totalnie suchy nos po intensywnym katarze. Olej nie tylko wygładził skórę i załagodził zaognienie, ale również dał mi wyraźnie odczuwalną ulgę.
Bezzapachowy. Ubolewam nad tym, bo lubię zapach awokado.

<b>Gdzie i za ile?</b>
Widziałam go tylko na stronie producenta. Koszt to 22 złote.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

olejek jak dla mnie stworzony

Od początku używania olejku skóra go pokochała, staje się gładsza, bardziej jednolita kolorystycznie, zdecydowanie zauważalna poprawa. Regularnie stosowany olejek jest jak zbawienie. Doskonały stosunek ceny do jakości (chociaż jakoś nawet bardziej na plus). pół gwiazdki kradnę za dozownik, który uparcie daje mi więcej olejku niż chcę.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe