Simple Beauty, Błyszczyk Gwiezdny Pył

Simple Beauty, Błyszczyk Gwiezdny Pył

Bardzo dobry błyszczyk - gęsty, więc daje niesamowity efekt, który wraz z delikatnym brokatem wygląda bosko. Kolory od bezbarwnego, różewego po głęboki brąz, a cena śmiesznie niska.

Cena: ok. 3 zł

mam do niego sentyment

Z wielkim senstymentem wspominam ten byszczyk. To byl pierwszy kolorowy kosmetyk, który mama pozwoliła mi używać, chociaż w zasadzie miałam wersję bezbarwną z brokatem.
Później, rzecz jasna, wypróbowałam i inne kolory z tej paletki, ale raczej wszystkie w jasnych odcieniach.
Błyszczyk wg mnie bardzo dobrze nawilża i nie pozostawia efektu tłustych ust. W smaku jest dość chemiczny. Na ustach wytrzymuje tylko kilka minut. Cena jest adekwentna do jakości. Jednak w mojej miasteczkowej drogerii od prawie dwóch lat się nie pokazuje. A szkoda, bo z sentymentu bym go kupiła ponownie.

Używam tego produktu od: pierwszy raz użyłam 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: ok.10

wysuszacz

Kupiłam go za 5,49 zachęcona niską ceną. Jednak na tym kończą się jego zalety. Po kilkunastu minutach od nałożenia wysusza doszczętnie usta i ma drapiące drobinki. Utrzymuje się krótko. Nie wyrzucam do kosza, będę używała na balsam nawilżający

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

słodki smak :( blee

Miałam go rok temu na wiosnę. Kolorek : jasny róż. Numerka chyba nie miał.
Kupiłam go na ryneczku za 6 zl (a nie 3 jak jest w opisie)
Kolorek ładny. Dawał na ustach ładny "blask" , usta wydawały się jakby wilgotne..Dodatkowo miał ładny zapach i zręczny aplikator.
no i nie wylewał się,ale..... nie lubię smakowych błyszczyków ..A on ma słodki smak :(
Nie polecam nie odradzam.... Ja nie wiem czy go jeszcze kupie..Może tak jak któryś mi wpadnie w oko..

Używam tego produktu od:rok temu wiosną

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Średniaczek

Nie jest ani beznadziejny, ani superfajny. Kupiłam go ze względu na kolor i niską cenę. Kolor niestety nie jest trafiony, bo błyszczyk nr 2 nie jest jasnobeżowy jak przypuszczałam, tylko perłowo biały, z lekką nutką beżu. Sam błyszczyk jest tłusty, raczej rzadki, przyjemnie pachnie i nie jest inwazyjny w smaku. Dość długo się trzyma i całkiem ładnie błyszczy. Niestety mocno wysusza. Kolorki ma raczej nieciekawe. Podsumowując nałożony na pomadkę nawilżającą w niedużej ilości fajnie wygląda, niemniej jednak ideał to to nie jest.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, bardzo żadko używane

precz

Zachecona recenzja Wizażanki postanowiłam kupić błyszczyk.
Jakież było moje zdziwienie.
Rozwarstwia się,tworzy jakieś kluski i smugi.

Wysusza,ale fakt,długo się utrzymuje na ustach czytaj długo szpeci!!!

Koszmarek wylądował bez zalu w koszu.
A fu!Paskuctwo i obzydlistwo.