Astor, 24h Perfect Stay, Waterproof Vibrant Eyeshadow (Wodoodporny cień do powiek w kremie)

Cienie w kremie marki Astor 24H Perfect Stay Waterproof Vibrant Eyeshadow nadają perfekcyjnie trwały, intensywny kolor. Pozwala stworzyć niezwykle zmysłowy makijaż na wieczorne wyjścia, elegancki okazjonalny, a także delikatny makijaż codzienny.
Dzięki kremowej konsystencji cień Astor 24h Perfect Stay Waterproof Vibrant Eyeshadow łatwo się nakłada, nie osypuje się, jest odporny na wilgotność, upał a także wodę.

Bardzo trwały

Posiadam kolor 400 Burning Copper, fajny błyszczący brąz. Jestem bardzo zadowolona z jakości tych cieni, szczególnie że cena jest bardzo niska (ja kupiłam w promocji za grosze - ok. 3 zł na Allegro), a jakość wyższa niż wiele droższych cieni tego typu z innych marek.

+ świetny jako błyszczący akcent w wewnętrznym lub zewnętrznym kąciku oka
+ jest delikatny (szczególnie w tym odcieniu) więc można go używać też do makijażu codziennego
+ rzeczywiście jest wodoodporny
+ niezwykle trwały! Na mojej powiece spokojnie wytrzymuje cały dzień. Inne cienie się ścierają, ale ten pozostaje
+ bardzo ale to bardzo mocno napigmentowany
+ wydajny
+ ładne opakowanie, solidnej jakości, napisy nie ścierają się po tygodniu
+ wysoka jakość w stosunku do ceny

- jedynym minusem jest dość utrudniona aplikacja, cień jest bardzo "gęsty", niemalże "mokry", więc trzeba precyzyjnie nakładać go na powiekę. Bardzo ciężko się go blenduje, więc trzeba uważać aby nie przesadzić.

Bardzo fajne cienie

Mam dwa kolory: Divine Khaki i Lovely Doll.
Cienie są bardzo ładne, zamknięte w szklanym pojemniczku z zakrętką. Pod zakrętką dodatkowo jest malutka przykrywka, której nie należy wyrzucać. Mam jedno "ale", Konsystencja jednego cienia jest taka bardziej sypka (zielony), a drugiego zbita, bardziej kremowa. Jednak zielony lepiej mi sie nabiera na pędzelek niż różowy.

PLUSY:
- kolory - ładne, nietandetne,
- trwałość - potrafią wytrzymać na powiece cały dzień,
- nie blakną,
- wystarczają na długo,
- w Internecie można kupić je za grosze,

MINUSY:
- jedynie zastanawia mnie różna konsystencja obydwu cieni, ale dla mnie to nie jest jakiś duży minus.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania w użyciu