Hask, Argan Oil, Olejek do włosów

Hask, Argan Oil, Olejek do włosów

Nabłyszcza i regeneruje. Lekki, natychmiast wchłaniający się, bezalkoholowy olejek zapewnia piękny połysk bez efektu tłustych włosów. Pozostawia włosy błyszczące, zdrowe i lśniące.

super

uważam, że zdecydowanie zasługuje na 5.
seria olejków Hask to moja ulubiona seria - działają one genialnie na suchych i zniszczonych włosach. Silikony tworzą swojego rodzaju otoczkę na cienkich i łamliwych włosach, dzięki czemu zabezpieczamy je przed kruszeniem i ładnie wygładzamy włos, dodatkowo olejek dodaje zdrowego blasku włosom i sprawia, że są miękkie, przyjemne w dotyku.
zapach obłedny - coś a la guma balonowa o smaku pomarańczy.
podsumowując, jest to jeden z moich ulubionych produktów do włosów i uważam, że warto mieć go wśród swoich kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Dobry

Używam całego kompletu z tej serii z olejekiem arganowym. Szampon i odzywka dawały już wystarczająco zadowalający mnie efekt. Po jakimś czasie zdecydowalam się na dokupienie tego olejku do włosów, ale bardziej z ciekawości niz konieczności. Bardzo fajnie się sprawdza jako dodatek do codziennej pielęgnacji włosów. Fajnie ze nie trzeba go spłukiwac w związku z czym aplikacja jest naprawdę szybka i prosta. Jak nie mam czasu potrzymac dłużej odżywki na włosach to i tak mogę być spokojna że moje włosy beda dobrze wygładzone dzięki temu olejkowi. Nie skleja włosów nawet w większej ilości użytego olejku. Fajna nawilża, ułatwia rozczesywanie, nablyszcza i wygładza włosy.

Lubię :)

Przetestowałam już różne olejki silikonowe do włosów i ten zdecydowanie wyróżnia się konsystencją, która jest jakby lekko zżelowana. Dzięki temu fajnie się ją nakłada no i opakowanie bez dozownika nie jest problemem, bo wylewa się na dłoń dokładnie taka ilość, jakiej potrzebuję. Olejek łatwo się rozprowadza, ładnie nabłyszcza włosy, wygładza je i ujarzmia (stosuję na suche, świeżo umyte włosy). Ma bardzo przyjemny, cytrusowy zapach. Jego wadą jest niewielka wydajność - ja na tego typu produkt szybko się zużywa.

Numer 1

Dla moich długich, puszących i skręcających się włosów, jest to produkt idealny. nie obciaza ich. stosuje zarówno na mokre włosy, jak i na suche, zaraz przed wyjsciem. moich włosów nie obciaża, ładnie zamyka łuski. z jednej strony małe opakowanie jest super, zabierzesz je do samolotu, z drugiej przydałoby się domowe, większe.

NIE RADZI SOBIE Z SUCHYMI KOŃCÓWKAMI

Niekompletny zawód. Olejek kupiłam w HEBE za 16,99 a jest to 18 ml. Opakowanie bardzo zachecajace do zakupu, praktyczne nie jest (korek się wyciąga a nie zakręca).
\\nCena jest wysoka za te pojemność i połwiczne działanie. Olejek pachnie ładnie, szybko się wchłania lecz nie daje sobie rady z wysuszonymi końcówkami. Nadal mam problem z rozczesaniem półdługich włosów, do tego się placzą. Ale za to bardzo ładnie pachnie. No i taki to właśnie dziwny produkt. Ogólnie nie polecam. Argan OIL BIOELIXIR jest o wiele lepszy :)