Sephora, Disque Exfoliant Visage [Facial Exfoliating Disc] (Krążek peelingujący do twarzy)

Peelingujący krążek do twarzy oczyszcza skórę i ułatwia usunięcie martwych komórek i zanieczyszczeń.
Elastyczne, masujące, silikonowe igiełki delikatnie złuszczają skórę. Jego ergonomiczna forma ułatwia trzymanie w dłoni. Ultra praktyczny, końcówka w formie przyssawki umożliwia przyczepienie go do każdej powierzchni w łazience. Może być stosowany z każdego typu produktem oczyszczającym twarz. Krążek można myć wodą.

do twarzy
Wykonanie
sztuczne włosie
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

dodatek do pielęgnacji

Ten mięciutki, silikonowy krążek kupiłam w Sephora za 19 zł. Stosuję go do wmasowywania peelingu lub maseczki i sprawdza się w tym celu doskonale, dzięki krótkim i delikatnym silikonowym włoskom. Uchwyt w miarę poręczny, choć niewielki. Nie zauważyłam dotychczas żadnego uszkodzenia płatka, mimo częstego stosowania.
Sam płatek poprawia działanie środków złuszczających, łatwo się czyści i można spokojnie przykleic go do lustra aby wysechł. Nie jest to gadżet, bez którego nie można żyć, ale w zancznym stopniu poprawia działanie kosmetyków oczyszczających, moja skóra odczuwa różnicę, cera wygładza się a pory wydają się mniejsze. Jedyny minusik to mała powierzchnia, ale dzięki temu łatwiej dotrzeć w problematyczne strefy buzi. Ogólna ocena dobra - można spróbować, ja się nie zawiodłam

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jeden krążek

świetny gadżet do MYCIA twarzy

Ten zakup, jak 90% moich zakupów kosmetycznych, był zainspirowany recenzją przeczytaną na blogu. Używam go od 2 miesięcy i czas na podsumowanie.

+ razem z żelem do twarzy bardzo ładnie oczyszcza twarz z makijażu i delikatnie peelinguje. Dziwi mnie nazwa - według mnie to jest produkt nie tyle peelingujący co myjący. Dzięki codziennemu stosowaniu cera oczywiście jest gładsza i nie muszę się martwić suchymi skórkami, ale uważam, że efekt peelingu jest raczej subtelny, co mi odpowiada. O jego delikatności może świadczyć fakt, że pomimo, że często zdarzają mi się małe, białe ropne krostki w okolicach nosa, to po umyciu twarzy przy pomocy płatka one tam dalej są, co jest ok, bo oznacza, że nie rozniosłam stanu zapalnego po całej twarzy
+ bardzo ergonomiczny :) malutki, leciutki, wygodny w użyciu, super pomysł z przyssawką - przyklejam do lustra i nie poniewiera mi się po półce lub zlewie
+ higieniczny - z tego, co wiem, na silikonie nie rozwijają się baterie, po każdym myciu opłukuję go do czystości pod bieżącą wodą i przyklejam do lustra do wyschnięcia
+ wytrzymały - mijają 2 miesiące, a płatek wciąż wygląda jak nowy, nic się nie uszczerbiło, nie naderwało

- cena (20zł za taki mały kawałek silikonu, to według mnie sporo)

Szczerze polecam, na pewno kupię kolejny raz, nie wyobrażam sobie teraz mojej pielęgnacji twarzy bez tego gadżetu.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Bzdet

Na mojej mieszanej cerze po 30 to coś może się sprawdzić ewentualnie do masażu twarzy.
Na pewno nie zdetronizowałoby to ściereczki czy gąbki celuluzowej.
To coś nie robi nic.
Teraz ma jeszcze większe pole do popisu bo jestem w trakcie retinolu i kwasów, więc jest co peelingować, i mogę sobie tak masować, masować i nic, w czasie gdy ściereczką zetrę twarz i jest gładka.

Pomysł na ten produkt jest genialny ale moim zdaniem trzeba tu popracować i pomodyfikować.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Tangle teezer do twarzy ;-)

Produkt nabyłam w promocji za 7zł,stacjonarnie kosztuje ok. 20zł i muszę powiedzieć, że zdradziłam z nią rossmannowską szczotkę do twarzy ;-) Mam cerę wrażliwą, miejscami przesuszoną, wypryskia\'la ropne bomby.

+ nie podrażnia skóry
+ jest mięciutka, jak puszek
+ skutecznie oczyszcza twarz
+ skóra jest świeża
+ ma krótkie włoski, co sprawia, że nie muszę ją dociskać do twarzy, żeby miała kontakt z żelem
+ posiada dwie powierzchnie różnego włosia
+ włoski się nie wyginają po długim użyciu, jak w przypadku zwykłych szczotek do twarzy, więc myślę, że starczy mi na długo
+łatwo się ją czyści
+ poręczna
+posiada fajną przyssawkę z tyłu, więc można ją wszędzie przylepić

-jest trochę mała jak dla mnie, ale pewnie to mój kaprys
- cena, bez promocji,nie wiem,czy bym się tak "w ciemno" skusiła

Ale ogólnie REWELACJA! Skóra poprawiła trochęswój stan, a to dla mnie dużo, zobaczymy, jak spisze się dalej. Polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia