BingoSpa, Mydełko borowinowe z ginkgo biloba

BingoSpa, Mydełko borowinowe z ginkgo biloba

W mydełku BingoSpa znajduje się ekstrakt borowinowy, który gwarantuje maksymalne wyizolowanie wszystkich substancji czynnych z borowiny z zachowaniem jej właściwości terapeutycznych. Ekstrakt borowinowy jest esencją tego co w borowinie najcenniejsze i wartościowe. Borowina nie tylko leczy, ale również wspaniale pielęgnuje skórę. Przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia zachowanie jej pięknego wyglądu na długie lata. Poprawia jędrność skóry, która staje się napięta i gładka. Wyciąg z Ginkgo Biloba (Miłorząb Japoński) bogaty we flawonoidy - przeciwutleniacze hamujące powstawanie wolnych rodników, odpowiedzialnych za starzenie się skóry - chroni skórę dłoni przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych.

Cena: 7,20zł / 500ml
/w/

mydła
w butelce, z pompką
w płynie
>250ml

OK

Produkt mieści się w przezroczystym pojemniku, wykonanym z miękkiego tworzywa. Butelka ma pojemność 500ml. Została wyposażona w wygodny dozownik, który można oczywiście blokować - w tym celu wystarczy obrócić jego główkę w odpowiednim kierunku. Pompka działa bez zarzutu - nie zacina się, lecz chodzi lekko i płynnie. Dozuje jedynie trochę małą ilość produktu - zawsze muszę ją nacisnąć 2-3 razy, aby wylać odpowiednią porcję produktu na dłoń. Szata graficzna jest prosta i estetyczna. Dzięki przezroczystemu opakowaniu możemy kontrolować poziom zużycia. Konsystencja mydełka jest rzadka, lekko żelowa o czerwonym zabarwieniu. Zapach przypomina mi nieco męskie perfumy.

Na początek pragnę zaznaczyć, że nie mam zbyt dużych wymagań odnośnie tego typu produktów. Mają spełniać swoją podstawową funkcję i tyle. Mydełko w kontakcie z wodą całkiem nieźle się pieni, pozostawiając dobrze oczyszczone dłonie. Zapach to tylko miły dodatek, który utrzymuje się przez krótki czas po osuszeniu rąk. Produkt nie wysusza skóry, nie podrażnia oraz nie uczula. Wydajność mydła jest przyzwoita, bez problemu będziemy cieszyć się nim przez ponad miesiąc czasu.

Używam tego produktu od: ponad miesiaca

Przyjemny produkt!

Jedno naciśnięcie pompki wystarczy, by na dłoni znalazła się akuratna ilość mydła. Butla jest przeźroczysta, także stale kontrolujemy stopień zużycia produktu i wiemy, kiedy zakupić kolejne opakowanie.

Kolor mydła zaskakuje, raczej rzadko trafiam na tego typu produkty w identycznych barwach. Konsystencja nie jest zbyt wodnista, nie ucieka z dłoni jeszcze przed dokładnym zmydleniem. Mydło wydziela pianę o średniej wielkości. Pod tym względem nie zachowuje się po mistrzowsku, ale narzekać też nie powinniśmy. Co z zapachem? Kosmetyk BingoSpa, posiada dosyć wyrazisty, taki "męski" aromat, który niespecjalnie długo utrzymuje się na skórze. Ot, po spłukaniu mydła wodą kompletnie o nim zapominamy.

Mydło dobrze oczyszcza skórę dłoni. Nie wysusza, nie podrażnia. Nie ma jakichś spektakularnych walorów nawilżających, ale ja zawsze po myciu rąk używam kremu, więc nie tracę specjalnie na braku tej zalety. Wiem tylko, że borowina posiada mnóstwo pozytywnych dla zdrowia właściwości, także mam nadzieję na pewne korzyści płynące z używania mydła od BingoSpa :) Cena, jak to bywa w przypadku produktów tej firmy, zachęca do zakupów.

Bardzo wydajne!

Mydełko znajduje się w butelce (500 ml) z pompką. Opakowanie bardzo solidne, wykonane z grubego plastiku. Podczas używania produktu pompka się nie zacinała.
\\nWydajność bardzo dobra, jedno pompnięcie wystarcza na dokładne umycie rąk. Konsystencja w sam raz (średniogęsta).
\\nZapach bardzo ładny, aczkolwiek nie utrzymuje się przesadnie długo po myciu.
\\nSkład typowy dla kosmetyków drogeryjnych. Na drugim miejscu mamy Sodium Laureth 2 Sulfate, jest to substancja potencjalnie drażniąca, ale nie zauważyłam żeby mydełko wysuszyło mi skórę czy mnie podrażniło. Podoba mi się, że substancje aktywne nie występują w ilościach śladowych, a są mniej więcej pośrodku w INCI. Mamy tutaj borowinę (torf) , ekstrakt z miłorzębu japońskiego, ekstrakt z arniki górskiej oraz ekstrakt z pokrzywy.
\\nJeśli chodzi o działanie, to kosmetyk spełnia pokładane w nim nadzieje - po prostu bardzo dobrze myje.