Sally Hansen, Miracle Gel Nail Polish (Lakier do paznokci z efektem żelowym)

Sally Hansen, Miracle Gel Nail Polish (Lakier do paznokci z efektem żelowym)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 14,7 ml

Lakiery Miracle Gel zawierają opatentowaną technologię Tube Technology. Pozwala ona w większym stopniu aktywować oraz utrzymywać działanie pielęgnacyjnych składników, które pod postacią żelowej warstwy lakieru wzmacniają jego integralność. Efektem tego jest piękny, trwały i błyszczący manicure. Zaawansowane formuły lakierów kolorowych i top coatu Miracle Gel zostały wzbogacone oligomerami. Top coat zawiera ponadto fotoinicjator, który zespaja się (tworzy siatkę) z oligomerami obecnymi w lakierach, dzięki czemu nie ma potrzeby wysuszania manicure za pomocą światła LED/UV - wystarczy jedynie naturalne światło dzienne. Z upływem czasu warstwa lakieru staje się coraz mocniejsza, co przekłada się na trwałość manicure. Paznokcie, pomalowane za pomocą Miracle Gel można łatwo zmyć zmywaczem, zarówno tym z acetonem jak i bez, bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.
Sposób użycia:: Należy delikatnie wstrząsnąć buteleczką i nałożyć na paznokcie jedną warstwę kolorowego lakieru Miracle Gel. Odczekać do wyschnięcia, następnie nałożyć drugą warstwę kolorowego lakieru i poczekać, aż wyschnie. Następnie, za pomocą Miracle Gel Top Coat utrwalić manicure. Nie ma potrzeby stosowania bazy pod lakier ani lampy UV/LED - lakier utwardza się sam pod wpływem światła słonecznego. Miracle Gel utrzymuje się aż do 14 dni, można go zmyć zwykłym zmywaczem do paznokci (bez acetonu lub z acetonem).

Naprawdę dobry produkt

Lakierów używam, ponieważ dostałam uczulenia na hybrydę a lubię mieć zadbane i pomalowane paznokcie. Nakładałam dwie warstwy koloru plus top coat z serii. Pierwsza warstwa kryje już dobrze, produkt ma duży pędzelek który łatwo rozprowadza lakier na całej powierzchni paznokcia bez smug i nierówności. Przy drugiej warstwie można by w zasadzie uznać efekt za końcowy, użyłam jednak top coatu z serii. Nadał on faktycznie większej objętości i połysku stylizacji. Co do konsystencji, uważam ją za idealną mimo że moje lakiery leżały już trochę w domu a mimo to nie zaschnęły. Niedawno zamówiłam nowy kolor do kolekcji, posiadam czerwień, kobalt tidal wave, a za parę dni dołączy game of chromes. Na zdjęciu dowód że paznokcie pomalowane zwykłym lakierem też mogą wyglądać dobrze i prawie jak hybryda. Trwałość wiadomo jest nieporównywalna, ale lepiej malować częściej niż mieć gołe paznokcie, przynajmniej w moim przypadku. Lakier nie wywołuje uczulenia mimo mojego uczulenia na wiele lakierów i hybryd. Polecam z całego serca osobom które zapamiętają, że zwykły lakier nie ma szans mieć trwałości jak hybryda. Nie zaniżajmy recenzji produktów tylko dlatego, że producent obiecał złote góry. Weźmy to na logikę- lakiery hybrydowe trzymają się tak długo bo są światłoutwardzalne i dużo bardziej szkodliwe chemicznie. Ponadto płytka do hybrydy jest przygotowywana a warstwy grube. Ten lakier napewno nie zniszczy nikomu paznokci. Polecam kupić na allegro ponieważ ceny w drogeriach są często wygórowane.

Zawiodłam się

Uwielbiam pomalowane paznokcie, zawsze mam hybrydy, ale żeby dać odpocząć paznokciom skusiłam się na Sally Hansen kolor czerwień, i tu się rozczarowałam po pierwszym użyciu, lakier jest za gęsty,trzeba czekać aż warstwy pozastygają i dopiero nakładać kolejną minimum trzy, gdy już zrobimy piękny manicure ( poświęcimy dużo czasu ) i wykonujemy normalne prace domowe przychodzi rozczarowanie , odpryski, schodzi z końcówek paznokci, przecież nie po ty tyle się męczyłam żeby po jednym góra dwóch dniach znów robić manicure. Próbowałam również zużyć go na pedicure efekt ten sam, w efekcie wylądował w koszu, także wracam do kochanych hybryd gdzie mam 14 dniowy efekt wow - i mogę robić wszystko w domu.

Rewelacja!

Kupiłam kolor Pinky Promise i do tego Top Coat. Skusiłam się na kupno lakieru po recenzjach. Wybierałam się własnie na urlop i byłam ciekawa, czy rzeczywiście przez całe 7 dni będę miała piękne paznokcie bez odprysków.
Pierwsza rzecz, to zamiast dwóch warstw musiałam dać trzy. Wtedy dopiero kolor ładnie pokrył płytkę paznokcia. Lakier dość szybko schnie.
I co najważniejsze: lakier mam na paznokniach 11 dni!!! Bez ani jednego odprysku. A będąc na wakacjach nie oszczędzałam ich - woda, słońce, piasek i tak w kółko. Po 11 dniach lakier trzeba zmyć i nałożyć na nowo, ale to tylko i wyłącznie przez odrost i kilka "łamań" na lakierze od zginania płytki paznokcia. Na pewno znaczenie ma też sama płytka paznokcia (ja mam je bardzo twarde, co pomaga w trwałości lakieru). Cena nie jest najniższa, ale dla mnie mimo wszystko warto. Z pewnością kupię jeszcze jeden kolor, ale może poczekam na promocję :)
Szczerze polecam.

PS. zdjęcie dodaje, jak paznokcie wyglądają po 11 dniach :)

Cena zaporowa

Ponad 30 zł za lakier to uważam że duża kwota, a w zamian nie otrzymujemy tak rewelacyjnego produktu jakbyśmy chcieli.
Mam kolor 210 Pretty Piggy, który jest bardzo ładny, troszkę wpada w odcień neonowy, świetnie nadaje się latem przy opalonej skórze.
Konsystencja mnie rozczarowała bo już od pierwszych użyć lakier wydaje się być za gęsty i pozostawia smugi. Dodam że kupiony w Rossmannie, więc nie mam pewności czy ktoś go wcześniej nie otworzył i jak długo leżał na sklepowej półce oświetlony i ogrzewany ledami, co mogło też wpłynąć na jego strukturę.

Podsumowując kolor bardzo ładny, ale trochę ciężko się nakłada. Ma ładny połysk, ale i tak najlepszy efekt uzyskujemy nakładając utrwalacz. Schnie przeciętnie szybko. Trwałość z utwardzaczem na plus, bez nie stosuje więc nie wiem jak długo by wytrzymał.

nie dla mnie

Większość lakierów do paznokci odpryskuje mi po jednym dniu, a patrząc na ten chciałam sprawdzić jak sobie poradzi.
Miałam kolor czarny, trzeba było nałożyć dwie warstwy , aby uzyskać pełne krycie.
Niestety odpryskuje po jednym dniu, jak inne lakiery...
Może to coś z moimi paznokciami jest nie tak,nie wiem... Spodziewałam się czegoś lepszego,na pewno dłuższej trwałości....
Opakowanie bardzo ładne, wygodny pędzelek do aplikacji

Nie!!!

Kupiłam z czystej ciekawości - czy i jak działa. Porażka! Słabe krycie, zbyt wodnisty - ciężko ładnie go nałożyć. A trwałość? No cóż, bardzo, bardzo słaba. Za taką cenę powinien być przynajmniej trwały. Wylądował w koszu po kilku próbach!

Uwielbiam lakiery o żelowym zakończeniu .Linia Miracle Gel ma przepiękne błyszczące wykończenie. Przecudowne kolory i trwałością dorównuje mani zrobionemu u kosmetyczki. Cała seria jest strzałem w 10 ! polecam każdemu kto lubi piękny i efektowny mani.

kolor jest piekny ale niestety trwałość to porażka

Nie polecam, za cene 35 zł dostałam jakość 5 zł. Niestety lakier zmywa sie i schodzi z koncowek paznokci juz po 2 (!!!) dniach. Uważam ze to skandal, nawet jak na tańsze lakiery. Spodziewalam sie czegos znacznie lepszego... Juz na pewno nie kupie.

Całkiem ok

W sumie jestem zaskoczona taką niską oceną tego lakieru. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką odcienia RHAPSODY RED i jestem z niego bardzo zadowolona. Najczęściej maluje nim paznokcie u stóp, ponieważ ze względu na małe dziecko, u rąk wolę mieć krótkie i niepomalowane.
Lakier jest wyposażony w wygodny pędzelek, maluje się nim bardzo łatwo i dokładnie. Szybko zasycha. Przeważnie wystarczy jedna warstwa, chociaż czasami maluję dwie. Kolor jest piękny, bardzo lubię takie czerwieni. Jeśli chodzi trwałość to dla mnie rewelacja, nic nie odpryskuje. Maluje co dwa tygodnie ze względu na odrost. Buteleczka lakieru jest spora więc spokojnie starczy mi na 3 lata :-)
Jedyny minus to spora cena regularna, ale można je często dorwać na promocjach

Czy to napewno Sally Hansen????

Marka Sally Hansen kojarzy mi się z dobrą jakością.
Tu niestety się zawiodłam.
Zakupiłam zachęcona reklamami odcień Red Eye wraz z top coat.
Co do trwałości katastrofa .......
Wystarczy umyć naczynia i lakier odpryskuje.
Na plus duża pojemność ,i szeroki pędzelek ułatwiający malowanie.
Ogólnie lakier dla kobiet które nic nie robią w domu
może wtedy wytrzyma dłużej niż dwa dni.

Bubel

Markę Sally Hansen zawsze kojarzyłam z dobrej jakości lakierami. W Internecie pełno jest przychylnych opinii na temat jej produktów, więc kiedy udało mi się dorwać na wyprzedaży zestaw topu i lakieru za niecałe 13 zł naprawdę się ucieszyłam. Zaciekawiło mnie utwardzanie naturalnym światłem bez konieczności używania lampy UV – to z pewnością dobry trik marketingowy. Nie mogłam się doczekać, aby wypróbować te produkty, jednak u mnie sprawdziły się średnio.

OPAKOWANIE

Całość zapakowana jest a śliczny kartonik w kolorze nude na którym mamy dokładny opis produktu oraz sposób użycia. Sam lakier umieszczono w dość dużej, szklanej buteleczce o nietypowym, nieco beczułkowatym kształcie i kwadratowej podstawie. Bardzo podoba mi się pędzelek, który jest gęsty, odpowiednio wyprofilowany w lekką literkę U, co bardzo ułatwia dokładną aplikację lakieru bez zalewania skórek, dobrze leży w dłoni . Wystarczy kilka pociągnięć i gotowe.

LAKIER

Posiadam odcień 101 Birthday suit – jest to bardzo jasny odcień nude, jaśniejszy na paznokciu niż w opakowaniu, co nie do końca mi odpowiada. Lakier ma rzadką konsystencję, ale dobrze się z nim pracuje mimo tego. Krycie jest słabe – przy moim jasnym kolorze muszę nałożyć co najmniej 3 warstwy, aby dobrze pokryć paznokieć i zakryć smugi, ponieważ lakier pokrywa powierzchnię paznokci nierównomiernie. Oczywiście wydłuża to proces całego manicure, jednak producent zaleca nakładanie 2 warstw, co jest jak widać niewystarczające. Co nie podoba mi się w tym lakierze to to, że tworzy pęcherzyki z powietrzem na powierzchni paznokcia, co wygląda nieestetycznie i wymaga poprawek. Lakier schnie w miarę szybko, ale odgniecenia mogą pojawić się długo po jego wyschnięciu – u mnie nawet po 2-3 godzinach pojawiły się odbicia po dotknięciu jakiejkolwiek rzeczy. Trwałość oceniam razem z topem, którego używam jako część zestawu. W sumie bez poprawek wytrzymuje ok. 7 dni, kiedy producent obiecuje aż 14 dni perfekcyjnego manicure. Niestety ja zmywam go znacznie wcześniej – pod topem pojawiają się po ok. 4 dniach nieestetyczne pęknięcia, jakby szare rysy, które przy jasnym kolorze są bardzo widoczne i paznokcie prezentują się po prostu brzydko. Co do utwardzania za pomocą światła dziennego – jak dla mnie nie ma różnicy pomiędzy zwykłym lakierem a tym, to raczej chwytliwe hasło reklamowe. Jak dla mnie produkt jest nieco przereklamowany, na pewno nie wart swojej ceny regularnej i gdybym go kupiła właśnie za takie pieniądze plułabym sobie w brodę. Buteleczka jest duża, z pewnością wydajna, mamy 30 miesięcy na jej zużycie, ale raczej nie będę chętnie po nią sięgać.

PLUSY:
+ duża pojemność
+ dobra wydajność
+ cena na wyprzedaży
+ świetnie wyprofilowany pędzelek

MINUSY
- bardzo słabe krycie
- konieczność nakładania większej ilości warstw niż zaleca producent
- tworzy pęcherzyki
- odgniecenia pojawiają się na długo po wyschnięciu lakieru
- nieestetyczne pęknięcia po kilku dniach od nałożenia

Coś do niego ciągnie!!

Ciekawy lakier, który każdy powinien ocenić sam.
Na pewno jest to produkt kuszący kolorem. Dokładnie taki jak w butelce.
Formuła żelu może się podobać lub nie - ja lubię takie lakiery, tworzą gęstą powłokę, która nie każdemu przypadnie do gustu. Jednak jej efektem są idealnie pokryte lakierem paznokcie, nie tworzą się żadne prześwity.