Sally Hansen, Miracle Gel Nail Polish (Lakier do paznokci z efektem żelowym)

Sally Hansen, Miracle Gel Nail Polish (Lakier do paznokci z efektem żelowym)

Pojemność 14,7 ml

Lakiery Miracle Gel zawierają opatentowaną technologię Tube Technology. Pozwala ona w większym stopniu aktywować oraz utrzymywać działanie pielęgnacyjnych składników, które pod postacią żelowej warstwy lakieru wzmacniają jego integralność. Efektem tego jest piękny, trwały i błyszczący manicure. Zaawansowane formuły lakierów kolorowych i top coatu Miracle Gel zostały wzbogacone oligomerami. Top coat zawiera ponadto fotoinicjator, który zespaja się (tworzy siatkę) z oligomerami obecnymi w lakierach, dzięki czemu nie ma potrzeby wysuszania manicure za pomocą światła LED/UV - wystarczy jedynie naturalne światło dzienne. Z upływem czasu warstwa lakieru staje się coraz mocniejsza, co przekłada się na trwałość manicure. Paznokcie, pomalowane za pomocą Miracle Gel można łatwo zmyć zmywaczem, zarówno tym z acetonem jak i bez, bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.
Sposób użycia:: Należy delikatnie wstrząsnąć buteleczką i nałożyć na paznokcie jedną warstwę kolorowego lakieru Miracle Gel. Odczekać do wyschnięcia, następnie nałożyć drugą warstwę kolorowego lakieru i poczekać, aż wyschnie. Następnie, za pomocą Miracle Gel Top Coat utrwalić manicure. Nie ma potrzeby stosowania bazy pod lakier ani lampy UV/LED - lakier utwardza się sam pod wpływem światła słonecznego. Miracle Gel utrzymuje się aż do 14 dni, można go zmyć zwykłym zmywaczem do paznokci (bez acetonu lub z acetonem).

Cena zaporowa

Ponad 30 zł za lakier to uważam że duża kwota, a w zamian nie otrzymujemy tak rewelacyjnego produktu jakbyśmy chcieli.
Mam kolor 210 Pretty Piggy, który jest bardzo ładny, troszkę wpada w odcień neonowy, świetnie nadaje się latem przy opalonej skórze.
Konsystencja mnie rozczarowała bo już od pierwszych użyć lakier wydaje się być za gęsty i pozostawia smugi. Dodam że kupiony w Rossmannie, więc nie mam pewności czy ktoś go wcześniej nie otworzył i jak długo leżał na sklepowej półce oświetlony i ogrzewany ledami, co mogło też wpłynąć na jego strukturę.

Podsumowując kolor bardzo ładny, ale trochę ciężko się nakłada. Ma ładny połysk, ale i tak najlepszy efekt uzyskujemy nakładając utrwalacz. Schnie przeciętnie szybko. Trwałość z utwardzaczem na plus, bez nie stosuje więc nie wiem jak długo by wytrzymał.

nie dla mnie

Większość lakierów do paznokci odpryskuje mi po jednym dniu, a patrząc na ten chciałam sprawdzić jak sobie poradzi.
Miałam kolor czarny, trzeba było nałożyć dwie warstwy , aby uzyskać pełne krycie.
Niestety odpryskuje po jednym dniu, jak inne lakiery...
Może to coś z moimi paznokciami jest nie tak,nie wiem... Spodziewałam się czegoś lepszego,na pewno dłuższej trwałości....
Opakowanie bardzo ładne, wygodny pędzelek do aplikacji

Nie!!!

Kupiłam z czystej ciekawości - czy i jak działa. Porażka! Słabe krycie, zbyt wodnisty - ciężko ładnie go nałożyć. A trwałość? No cóż, bardzo, bardzo słaba. Za taką cenę powinien być przynajmniej trwały. Wylądował w koszu po kilku próbach!

Uwielbiam lakiery o żelowym zakończeniu .Linia Miracle Gel ma przepiękne błyszczące wykończenie. Przecudowne kolory i trwałością dorównuje mani zrobionemu u kosmetyczki. Cała seria jest strzałem w 10 ! polecam każdemu kto lubi piękny i efektowny mani.

kolor jest piekny ale niestety trwałość to porażka

Nie polecam, za cene 35 zł dostałam jakość 5 zł. Niestety lakier zmywa sie i schodzi z koncowek paznokci juz po 2 (!!!) dniach. Uważam ze to skandal, nawet jak na tańsze lakiery. Spodziewalam sie czegos znacznie lepszego... Juz na pewno nie kupie.

Całkiem ok

W sumie jestem zaskoczona taką niską oceną tego lakieru. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką odcienia RHAPSODY RED i jestem z niego bardzo zadowolona. Najczęściej maluje nim paznokcie u stóp, ponieważ ze względu na małe dziecko, u rąk wolę mieć krótkie i niepomalowane.
Lakier jest wyposażony w wygodny pędzelek, maluje się nim bardzo łatwo i dokładnie. Szybko zasycha. Przeważnie wystarczy jedna warstwa, chociaż czasami maluję dwie. Kolor jest piękny, bardzo lubię takie czerwieni. Jeśli chodzi trwałość to dla mnie rewelacja, nic nie odpryskuje. Maluje co dwa tygodnie ze względu na odrost. Buteleczka lakieru jest spora więc spokojnie starczy mi na 3 lata :-)
Jedyny minus to spora cena regularna, ale można je często dorwać na promocjach

Czy to napewno Sally Hansen????

Marka Sally Hansen kojarzy mi się z dobrą jakością.
Tu niestety się zawiodłam.
Zakupiłam zachęcona reklamami odcień Red Eye wraz z top coat.
Co do trwałości katastrofa .......
Wystarczy umyć naczynia i lakier odpryskuje.
Na plus duża pojemność ,i szeroki pędzelek ułatwiający malowanie.
Ogólnie lakier dla kobiet które nic nie robią w domu
może wtedy wytrzyma dłużej niż dwa dni.

Bubel

Markę Sally Hansen zawsze kojarzyłam z dobrej jakości lakierami. W Internecie pełno jest przychylnych opinii na temat jej produktów, więc kiedy udało mi się dorwać na wyprzedaży zestaw topu i lakieru za niecałe 13 zł naprawdę się ucieszyłam. Zaciekawiło mnie utwardzanie naturalnym światłem bez konieczności używania lampy UV – to z pewnością dobry trik marketingowy. Nie mogłam się doczekać, aby wypróbować te produkty, jednak u mnie sprawdziły się średnio.

OPAKOWANIE

Całość zapakowana jest a śliczny kartonik w kolorze nude na którym mamy dokładny opis produktu oraz sposób użycia. Sam lakier umieszczono w dość dużej, szklanej buteleczce o nietypowym, nieco beczułkowatym kształcie i kwadratowej podstawie. Bardzo podoba mi się pędzelek, który jest gęsty, odpowiednio wyprofilowany w lekką literkę U, co bardzo ułatwia dokładną aplikację lakieru bez zalewania skórek, dobrze leży w dłoni . Wystarczy kilka pociągnięć i gotowe.

LAKIER

Posiadam odcień 101 Birthday suit – jest to bardzo jasny odcień nude, jaśniejszy na paznokciu niż w opakowaniu, co nie do końca mi odpowiada. Lakier ma rzadką konsystencję, ale dobrze się z nim pracuje mimo tego. Krycie jest słabe – przy moim jasnym kolorze muszę nałożyć co najmniej 3 warstwy, aby dobrze pokryć paznokieć i zakryć smugi, ponieważ lakier pokrywa powierzchnię paznokci nierównomiernie. Oczywiście wydłuża to proces całego manicure, jednak producent zaleca nakładanie 2 warstw, co jest jak widać niewystarczające. Co nie podoba mi się w tym lakierze to to, że tworzy pęcherzyki z powietrzem na powierzchni paznokcia, co wygląda nieestetycznie i wymaga poprawek. Lakier schnie w miarę szybko, ale odgniecenia mogą pojawić się długo po jego wyschnięciu – u mnie nawet po 2-3 godzinach pojawiły się odbicia po dotknięciu jakiejkolwiek rzeczy. Trwałość oceniam razem z topem, którego używam jako część zestawu. W sumie bez poprawek wytrzymuje ok. 7 dni, kiedy producent obiecuje aż 14 dni perfekcyjnego manicure. Niestety ja zmywam go znacznie wcześniej – pod topem pojawiają się po ok. 4 dniach nieestetyczne pęknięcia, jakby szare rysy, które przy jasnym kolorze są bardzo widoczne i paznokcie prezentują się po prostu brzydko. Co do utwardzania za pomocą światła dziennego – jak dla mnie nie ma różnicy pomiędzy zwykłym lakierem a tym, to raczej chwytliwe hasło reklamowe. Jak dla mnie produkt jest nieco przereklamowany, na pewno nie wart swojej ceny regularnej i gdybym go kupiła właśnie za takie pieniądze plułabym sobie w brodę. Buteleczka jest duża, z pewnością wydajna, mamy 30 miesięcy na jej zużycie, ale raczej nie będę chętnie po nią sięgać.

PLUSY:
+ duża pojemność
+ dobra wydajność
+ cena na wyprzedaży
+ świetnie wyprofilowany pędzelek

MINUSY
- bardzo słabe krycie
- konieczność nakładania większej ilości warstw niż zaleca producent
- tworzy pęcherzyki
- odgniecenia pojawiają się na długo po wyschnięciu lakieru
- nieestetyczne pęknięcia po kilku dniach od nałożenia

Coś do niego ciągnie!!

Ciekawy lakier, który każdy powinien ocenić sam.
Na pewno jest to produkt kuszący kolorem. Dokładnie taki jak w butelce.
Formuła żelu może się podobać lub nie - ja lubię takie lakiery, tworzą gęstą powłokę, która nie każdemu przypadnie do gustu. Jednak jej efektem są idealnie pokryte lakierem paznokcie, nie tworzą się żadne prześwity.

Dla mnie okay

Mam dwa kolory - jasny róż Pinky Promise i butelkową zieleń Jealous Boyfriend. Lakiery raczej dobrze się u mnie trzymają, nie mam tłustych płytek. Co do samego produktu. Lakiery mają szerokie pędzelki, z którymi dobrze mi się pracuje. Według zaleceń producenta nakładam dwie warstwy kolorowego lakieru, a potem jedną topu. Lakier dość długo schnie i łatwo można uzyskać odgniecenia. Natomiast jeśli trochę odczekamy uzyskamy efekt ładnie błyszczących paznokci z niewidoczną fakturą paznokcia. Jedna koleżanka była nawet zaskoczona, że to nie hybryda (ja nie uważam żeby efekt był aż tak dobry). Co do utrzymywania się to muszę przyznać, że stosunkowo źle nie jest. Kolor zaczyna mi odpryskiwać na kciuku i palcu wskazującym 4 dnia. Dokładam wtedy po jednej warstwie koloru i topu. To pozwala uzyskać dodatkowe 3 dni z ładnymi paznokciami. Ostatnio zielony przetrzymałam 13 dni. Jeden kciuk i dwa wskazujące wyglądały bardzo źle, ale reszta idealnie. Gdyby nie odrost pomalowałabym tylko te zniszczone.

Szybkie podsumowanie

PLUSY
+ładny, błyszczący efekt na paznokciach
+na mniej narażonych paznokciach utrzymuje się ponad tydzień w nienaruszonym stanie
+duża buteleczka i szeroki pędzelek
+ładne kolory

MINUSY
-długo schnie
-potrafi zrobić pajączki
-wysoka cena
-naprawdę ciężko go zmyć (do lakierów rimmel wystarczają mi dwa płatki kosmetyczne, a tutaj zużywam pięć)

W cenie regularnej nie kupiłabym go. Natomiast w promocji w R. za niecałą dyszkę mogłabym jeszcze dokupić jakiś kolor.

Używa produktu od: próbka

Marka zobowiązuje !

Gorszego badziewia już dawno nie miałam. Zachęcona promocją kupiłam zestaw lakier +utwardzacz bez lampy. Kolor pinky promise, pięknie wygladał w buteleczce, i na tym sie skończyło. Po nałożeniu pierwszej warstwy cała radość z zakupu poszła w zapomnienie. Żadnego krycia, każde pociągnięcie pędzlem zostawiało ślady, druga warstwa jeszcze gorzej. Zmyłam natychmiast po nałożeniu. Nigdy więcej Sally Hansen!!!! Zostaję przy naszej rodzimej produkcji za niecałe 7 PLN !

Red Eye

Zakochałam się w kolorze Red Eye, piękny, intensywny, nadaje się do pracy i na wieczorne wyjście. Na moich paznokciach utrzymuje się długo. Nie matowieje. Męczące jest tylko nakładanie, ponieważ warstwy długo schną i zapach jest duszący.