Faberlic, [DM-11xx] Tusz pogrubiający 3D

Faberlic, [DM-11xx] Tusz pogrubiający 3D

Nowoczesna formuła łącząca biopolimery z naturalnymi sacharydami sprawia,że tusz tworzy na rzęsach warstwę, która doskonale je podkręca i pogrubia. Intensywny kolor nadaje spojrzeniu wyrazistość. Delikatna szczoteczka zapewnia precyzyjne nakładanie tuszu. Dostępny w 3 odcieniach.

Cena: ok. 25 zł / 8 ml

Gdyby jeszcze był do kupienia!

Czytam recenzje poniżej i nie wierzę, że są do tego samego produktu. To był mój absolutnie ukochany tusz! (I NA PEWNO nie był moim pierwszym, używałam wcześniej Max Factora, LOreala, Sephory, Bourjois, Maybelline i wiele innych). Na moich rzęsach dawał wprost niesamowity efekt - niby naturalny, ale tworzył taką firankę gęstych rzęs, że aż szkoda mi było używać go na co dzień i używałam go na wielkie wyjścia, mimo iż był brązowy! (Co mi się nie zdarza). Dostałam go w prezencie od mamy, która zakupiła go gdzieś za 9zł, nie mając absolutnie żadnych oczekiwań co do niego - ale obu nas efekt powalił. Jedyne co, to pamiętam że faktycznie usztywniał rzęsy i to mnie trochę wkurzało. Zdecydowanie kupiłabym go ponownie, gdybym tylko mogła, ten obecny tusz pogrubiający Faberlica się nie umywa do tamtego.

Używam tego produktu od: używałam bodajże w 2006r.

koszmar!!!!!!

Nie wierzę w recenzje które dają temu tuszowi 5 gwiazdek. Chyba że jest to pierwszy tusz dziewczyny w życiu. Jest to najgorsze gie jakie w życiu miałam, po użyciu go mam JEDNĄ rzęsę... Nie chce mi się nawet myśleć o tym tragicznym tuszu... lepiej nie malować się wcale.

Używam tego produktu od: kiedys parę razy i do śmieci
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

ok :)

Dużym plusem jest jego cena (ja dałam za niego 12zł). ładnie rozdziela, daje naturalny efekt i nie pogrubia aż tak jak producent zapewnia. Opakowanie też jest bardzo gustowne. Najwiekszym minusem jest jego zapach - strasznie chemiczny.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Manicure - pastelowe paski

okropieństwo !!

moja pierwsza recenzja zawierała same komlementy na temat tego tuszu, wystawiłam recenzję pio pierwszym stosowaniu i .... pochopnie. Szybko wysechł, sklejał rzęsy, robiły się grudki!!!!
NIE POLECAM......
A o efekcie 3xD nie ma żadnej mowy, nawet kolega zwrócił uwage że mam brzydko pomalowane rzęsy, jakieś posklejane i tusz skawalony wrrr :( <wściekły> Omijam z daleka tusz faberlic!!

Najlepszy tusz :) :) ;)

Bombowy! Goraco polecam!

Polecam:)
ten tusz:
1) nie tworzy grudek :)
2) nie skleja rzes :)
3) nie rozmazuje sie :)
4) przetrwa caly dzien :)
5) szczoteczka dobrze rozprowadza tusz...:)
Czego chciec wiecej??

Jeden z lepszych

To bardzo dobry tusz, daje ładny efekt rzęs, są one bardzo naturalne ale zarazem podkręcone i grubsze. Maleńki minusik za demakijaż - muszę ostro trzeć oko aby zmyć go "spod" oczu. Ale i tak uważam go za jeden z lepszych tuszów jakie używałam. Na pewno będę testować następne ale do tego też będę wracać, pozatym ta cena - w promocji 10zł.

****

Bardzo dobry tusz. Kupiłam go w promocji za niespełna 13 zł podajże w marcu 2004 r. I choć niecodziennie używam go to nie zasechł ani trochę. Koleżanka powiedziała, że przy codziennym używaniu starczy go 4 m-ce. Nie skleja rzęc, nie daje teatralnego efektu, choć potrafi zostawić grudki, ale baaaardzo rzadko. Polecam.

superowy

Doskonały tusz za niską cenę. Ładnie, delikatnie pogrubia rzęski, ale nie daje teatralnego efektu (co ja osobiście uznaję za +), nie osypuje się, jest trwały. Szczerze POLECAM!

bardzo dobry

Świetny tusz! Trwały, nie osypuje się, nie rozmazuje. Rzęsy są pogrubione i wydłużone. Poręczna szczoteczka. Same plusy.
Cena w promocji - rewelacyjna w porównaniu z jakością.