L'Oreal Paris, Skin Perfection Day Moisturiser (Krem udoskonalający na dzień)

L'Oreal Paris, Skin Perfection Day Moisturiser (Krem udoskonalający na dzień)

Działanie:
- Optymalnie nawilża
- Widocznie redukuje zaczerwienienia
- Wygładza i nadaje jedwabistą miękkość
Krem stworzony został dla kobiet po 25 roku życia, które pragną perfekcyjnej skóry. Dla wszystkich rodzajów cery.

na dzień
krem
Wiek
30+

mój ulubiony

Bardzo dobry krem, używam już od jakiegoś czasu na dzień i na noc i zdecydowanie widzę poprawę mojej cery. Skóra jest gładka i wygląda zdrowiej.
Jest bardzo wydajny i w przystępnej cenie (często kupuję w promocji)

Skin Perfection

Idealny krem do potrzeb mojej skóry. Z dnia na dzień staje się coraz bardziej miękka, koloryt jest wyrównany a nawilżenie idealne. Stosuję go co drugi dzień naprzemiennie z innym kremem nawilżającym i jestem z niego bardzo zadowolona. Na pewno kupię go po raz kolejny.

Bardziej baza niż krem.

Fajne to coś. Nie nazwałabym tego kremem, ponieważ krem powinien działać na kondycję skóry. To coś naprawdę upiększa ale tylko wygładza i sprawia że pory są mniej widoczne. Ten efekt utrzymuje się tylko do momentu umycia twarzy a krem powinien przecież poprawić stan cery na dłużej. Nie nadaje się do stosowania jako kosmetyk do pielęgnacji. Jako baza pod makijaż jest rewelacyjny. Współpracę podejmuje z każdym podkładem. Przedłuża trwałość makijażu. Ma dziwną konsystencję. Kolor różowy. Cena jest dobra. Ale nie wiem czy go kupię bo są też inne bazy w podobnej cenie.

Skradł moje serce

Krem Skin Perfection to krem idealny.Już po pierwszym zastosowaniu wiedziałam że zostanie u mnie n dłużej.Dobrze nawilża skórę,sprawia że jest jedwabiście gładka,szybko się wchłania,ma idealną konsystencję i cudownie pachnie.Stosuję go już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona!

rewelacja

Mój ulubiony krem. Zalety jak poniżej. Zachęcam do zakupu!
+satynowe wykończenie
+idealny pod makijaż
+super zapach
+super konsystencja
+szybko się wchłania

Mnie nie zachwycił

Kupiłam go kiedy przechodziłam z drogeryjnej pielęgnacji skóry na bardziej naturalną (miałam ciągle problem z niedoskonałościami, przetłuszczaniem uczuleniem i nie bardzo wiedziałam jak sobie z tym radzić).
Skusiło mnie przyznam opakowanie, jak ta sroka wzięła, cena w promocji też.
Składu szukać mi się nie chce na ten moment, ale chyba warto go uzupełnić.
Jakie były moje wrażenia:
-zaczerwienia redukował początkowo, czułam się dośc zadowolona z efektu
- lekko piekł tuż po nałożeniu
- nawilżenie było dośc średnie, musiałam się wspomagać czymś jeszcze
-jedwabistej cery raczej nie zauważyłam
- przy cerze z niedoskonałościami lekko je podsuszał, zwężał pory, ale sebum wydzielało się jak szalone
- wchłaniał się szybko
- po jakimś czasie zaczął podrażniać, nastąpił wysyp- obstawiam jakiś alkohol w składzie.

Zużyłam go do końca w poczuciu, że można lepiej, może zdrowiej, mniej inwazyjnie. Bez myśli, że do niego wrócę.

Uwielbiam

Dla mnie ten krem to rewelacja! Przepiękny zapach, śliczny różowy kolor, szybko się wchłania pozostawiając skórę przyjemną w dotyku. Używałam pod makijaż i świetnie się sprawdził. Wracam do niego z ogromną przyjemnością.

KWC

+uwielbiam ten krem, jego nakładanie sprawia mi mega przyjemność!
+wszędzie dostępny,
+piękne opakowanie, porządne,
+ładny, jasnoróżowy kolor kremu,
+stosunkowo niedrogi, jak na tę jakość,
+skóra jest mega rozświetlona,
+doskonały pod makijaż,
+ładny kwiatowy zapach,
+gęsta, luksusowa konsystencja,
+wchłania się momentalnie,
+nawilża, odżywia, twarz wygląda promiennie,
+spokojnie może konkurować z kremami z wyższej póki, typu Vichy, Dior,

-/+ słoiczek nie jest zbyt higieniczną formą przechowywania kremu, ale ten jest taki cudowny, że przebaczam,
-/+ przeciętna wydajność,
-/+ zdarzyło mi się trzymać jeden krem długo otwarty (spadł mi i znalazłam po dłuższym czasie) i bardzo brzydko sfermentował, zapach był okropny,

-jeśli nałożymy krem i nie zrobimy makijażu, twarz wygląda na tłustą,
-brak opisu jakiegokolwiek na słoiczku, wyrzucam opakowania bo traktuję je jak śmieci, potem nie wiem np. czy on jest tylko na dzień, czy na noc

Bardzo dobry krem, na pewno będę do niego wracać.

L'Oreal Skin Perfection krem na dzień

Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Dodatkowo delikatnie i bezinwazyjnie złuszcza warstwę rogową naskórka.
Krem sprzyja gojeniu wyprysków oraz zapobiega powstawaniu nowych.
Konsystencja delikatna, jedwabista.
Kolor pastelowy róż. Dosyć przyjemny zapach.
Szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu. Doskonale nawilża.
Zdecydowanie polecam dla kobiet w każdym wieku.

Bez rewelacji

Ładny zapach, krem lekki, opakowanie piękne, aczkolwiek po dłuższym stosowaniu wysuszyl mi skórę. Po aplikacji na skórze zostaje coś w rodzaju lepkiej warstwy, przez co nie nadaje sie pod podkład.

Mój hicior !!!

To jest mój najlepszy hicior, ja nie wiem gdzie ja żyłam bez niego. Żaden krem (+serum) nie doprowadziło mojej cery do tak pięknego stanu jak zrobił to ten zestaw.
Skin Prefection to idealna nazwa do tego produktu. Wszystko tak jak pisze producent tak się dzieje

Nie dla wszystkich

Sięgnęłam po niego trochę wcześniej, bowiem kilka lat przed rekomendowanym wiekiem. Posiada estetyczny, szklany słoiczek, dzięki czemu aplikacja jest niezwykle przyjemna. Krem znakomicie sprawdził się jako baza pod makijaż. Przyjemna, lekka konsystencja szybko się wchłaniała i nie pozostawiała po sobie śladu. Mam wrażenie, że delikatnie wygładzał, a uczucie ściągnięcia momentalnie znikało. Krem nie rolował się, nie zapychał, przez co podkład utrzymywał się przez kilka godzin. Niestety nie sprawdzał się w przypadku, gdy twarz była zaczerwieniona bądź podrażniona - wywoływał natychmiastowe uczucie pieczenia. Osoby z wrażliwą i alergiczną skórą nie powinny po niego sięgać, natomiast dobrze sprawdzi się w przypadku normalnej bądź suchej skóry.