Lambre, Super 3 Action Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco - wydłużający)

Lambre, Super 3 Action Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco - wydłużający)

Doskonały tusz do rzęs - niezwykle elastyczny, zwiększa objętość i wydłuża rzęsy. Ze względu na unikalny skład nawilża i odżywia, nadając rzęsom siłę i elastyczność. Znakomicie rozdziela rzęsy. Formuła maskary, gwarantująca, że makijaż wygląda świeżo i schludnie, nawet w niekorzystne warunki pogodowe.Twoje oczy będą wyraziste a rzęsy pozostaną lekkie, puszyste i zmysłowe. Zawiera składniki, które zapobiegają powstawaniu gródek a naturalne woski, gwarantują maksymalną stabilność nawet podczas zmiennych i ekstremalnych warunków pogodowych. Specjalnie zaprojektowana szczotka idealnie podkreśla rzęsy, jednocześnie kontrolując ilość aplikowanego tuszu.

Wykorzystała: kilka próbek

Wyladowal w koszu

Szczerze mowiac nie wiem skad sie wziely poprzednie opinie...
Rozumiem, ze tusz jest prawie za darmo, ale wlasnie..tego prduktu nie nazwalabym tuszem.
Konsystencja jest bardzo sucha i od razu zasycha na rzesach, wiec ciezko nalozyc druga warstwe.
Kosmetyk z rzesami nie robi nic oprocz bardzo deliktnego podkreslenia ich i sklejenia.

Bardzo dobry!

Jestem zdziwiona jak dobry jest ten tusz. Kupiłam go za około 4 zł przy okazji innych zakupów. W ostatnim czasie testuję różne tusze w celu znalezienia tego jedynego - który dorówna Max Factor 2000 Calorie. Niestety - większość przetestowanych przeze mnie tuszy albo klei moje rzęsy, albo nie odpowiada mi szczoteczka, albo nie pasuje mi formuła - szybko zastygająca. Ten tusz ma idealną szczoteczkę - idealnie rozczesuje moje rzęsy, ma fajną formułę, która tak szybko nie zasycha a po zaschnięciu jest elastyczna, przez co z łatwością można nałożyć kolejną warstwę tuszu. Bardzo ładnie unosi rzęsy. Jasne, że po nałożeniu jednej warstwy tusz ten nie dorównuje 2000 Calorie, ale można go z powodzeniem stopniować i po nałożeniu 3-ech warstw efekt jest bardzo dobry! Tusz bardzo ładnie rozdziela rzęsy, wydłuża je, podkręca, zwiększa ich objętość. Efekt pogrubienia jest najmniej widoczny, ale można go uzyskać dzięki stopniowaniu. Nie uczulił mnie. Jedyna jego wada to lekkie osypywanie się, ale można temu zaradzić - np, jako ostatnią warstwę nałożyć na rzęsy inny tusz, taki który ma np bardziej żelową, zamykającą formułę (ja nakładam "Curling Pump Up" Lovely). Na Allegro można ten tusz kupić za już za 2 zł. Za taką cenę uważam, że warto spróbować.

Taniej i lepiej się nie da.

To mój najtańszy i najlepszy tusz jaki miałam. Mascara zamknięta jest w porządnym, metalowym opakowaniu (jedynym minusem opakowania jest chyba brak stopera, bo na początku trochę produktu wypływa z opakowania, potem już nie ma tego problemu). Szczoteczka klasyczna, taka jaką lubię. Moje rzęsy są długie i raczej potrzebują tylko pogrubienia. Ten tusz daje im głęboką czerń, dodatkowo wydłuża rzęsy i pogrubia. Trzeba uważać jednak aby nie przesadzić z warstwami, bo może nam posklejać rzęsy. Produkt jest bardzo wydajny, wystarcza na ok. 2/3 miesiące użytkowania 4 razy w tygodniu. Cena to marzenie. Nie osypuje się pod oczami, szybko zasycha i jest bardzo trwały.

fajny od lat

+ bardzo dobrze rozczesuje rzęsy

+ głęboki czarny kolor

+ bardzo niska cena

+ nie kruszy się

+ wygodna lekko zagięta szczoteczka

+ nie rozmazuje się

+ wydłuża, podkręca i unosi rzęsy

+ rzęsy po pomalowaniu są bardzo lekkie

ulubiony od kilku lat

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: dużo dużo