Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Node Shampooing Fluide [Fluid Shampoo] (Szampon do częstego mycia włosów i wrażliwej skóry głowy)

Cena już od 25,88 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Łagodny szampon do codziennego mycia wszystkich rodzajów włosów. Nie zawiera betainy cocamidopropylowej i SLS. Efektywnie usuwa brud, ale nie pozbawia włosów i skóry głowy ich naturalnej warstwy ochronnej. Sprawia, że włosy stają się mocniejsze i nie przetłuszczają się zbyt szybko. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów, działa antystatycznie. Perfumowany.

Uwielbiam

Dostałam go na próbę w takich małych buteleczkach od koleżanki.
Nie dość, że nie swędzi mnie głowa,
to daje długotrwałe uczucie oczyszczenia i nawilżenia,
delikatnie się pieni- myję tylko skórę przy głowie- więc dla mnie ok,
niestety dość rzadki i drogi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490606].usefull || 0 }}% pomocna.

daje rade

Szampon kupiłam ze względu na brak SLS w składzie, które jak wiadomo nie wpływają korzystnie na nasz organizm i mogą wyrządzić wiele szkód. Zamknięty jest w przezroczystej butelce zamykanej na "klik", duży plus ponieważ mam kontrolę nad ilością produktu. Niestety ma bardzo rzadką konsystencję, ale jakoś udaje mi się nad tym zapanować zanim wszystko mi ucieknie przez palce ;)nie pieni się wybitnie, ale daje rade :) włosy po jego użyciu są dobrze oczyszczone i puszyste. Szampon nie wysusza włosów i nie plącze. Mimo swojej rzadkiej konsystencji jest całkiem wydajny. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383511].usefull || 0 }}% pomocna.

Przecież to jest woda...

Naszczęście kupiłam szampon na jakiejś mega promocji w super Pharm, bo bym chyba mocno ubolewała, że wydałam pieniądze na takie dno.
Plusy :
- przyjemny zapach,
Minus :
- bardzo wodnista konsystencja, istna woda,
- skrajnie nie wydajny,
- żeby jako tako umyć głowę trzeba zużyć całą butelkę,
Rozumiem już dlaczego tak często jest on w promocji... Ale prawdę mówiąc nie jest wart tych 10 zł, co najwyżej 1 zł. Nie polecam!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383456].usefull || 0 }}% pomocna.

Botox na włosy Lucyny

Najlepszy szampon - ale nie dla każdego

Pierwsze opakowanie szamponu kupiłam za ok.10zł w Superpharmie (dodatek do zakupów), jakiś rok lub 2 lata temu. I pewnie jak większość osób byłam mega rozczarowana, konsystencją. Wodnista, słabo pieniąca, przeciekająca przez palce - jak z tego korzystać? Byłam pewna że będzie to mega niewydajny szampon.
\\nAle był to moment w którym wiedziałam że mam ŁZS i szukałam szamponu po którym skóra głowy nie będzie swędziała. I postanowiłam dać mu szansę. Muszę stwierdzić, ze jest to jedyny szampon który mogę stosować w ciemno. Świetnie oczyszcza (zawsze myje włosy 2 razy). Konieczna jest odżywka (jednak nie musi być jakaś ultra silikonowa lub nawilżająca). Dla mnie najważniejsze jest to że ładnie myje włosy i nie ma swędzenia. A co do wydajności - byłam zaskoczona, bo mimo swojej konsystencji, jest na prawdę bardzo wydajny. Myję włosy 2-3 razy w tygodniu, duża butla wystarczyła mi na ponad pół roku regularnego stosowania.
\\nJednak cieżko mi powiedzieć czy szampon ten się sprawdzi u każdego. Jeśli macie problemu ze skalpem - spróbujcie, raczej nie bedziecie rozczarowani.
\\nPolecam szukać go w promocjach i aptekach internetowych (duża butelka bywa w cenie małej).

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w tym 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031801].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomyłka

Mam włosy cienkie, wypadające, niezbyt gęste i myje je codziennie - niby szampon dla mnie, a jednak się nie sprawdził:
- konsystencja WODY - totalnie niewydajny, a ponadto ciężko zaaplikować go na włosy
- plącze włosy - plątanie nie jest dla mnie szczególnym problemem ale po tym szamponie zdarzały mi się kołtuny, po kilku dniach mycia włosów było jeszcze gorzej, stosowałam więc zamiennie z innym produktem
- słabo oczyszcza włosy z sebum, jak mi się zdarzyło jednego dnia nie umyć włosów to następnego musiałam myć tym szamponem dwa razy
- cena

z zalet:
+ nie obciąża
+ może nawet lekko unosi ale lekko...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972974].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na nie

Szampon dobrze oczyszcza, słabo się pieni, płacze włosy trudno je potem rozczesac, ma brzydki zapach, jest strasznie rzadki wręcz wodnisty, przelewa się przez palce ale jako tako jest wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967265].usefull || 0 }}% pomocna.

nie myje

Szampon, pomimo lejącej konsystencji, świetnie się pieni. Pachnie delikatnie, nie zostawia zapachu na włosach. Efektu jakiegokolwiek również nie ;)

Niezależnie od użytych odżywek i olejów lub użycia go solo mocno obciąża włosy, tworzy strąki, pozbawia je objętości.

Włosy trzeba myć codziennie, bo efekt jako- takiej świeżości utrzymuje się u mnie jedynie kilka godzin. Innymi szamponami mogę myć włosy co 3-4 dni. Przy tak częstym używaniu szampon starczył mi na niecałe 2 miesiące.

Faktycznie nie podrażnia, jest bardzo delikatny i nie wysusza długości włosów.

Fajnie sprawdza się jako drugie mycie po mydle Sesa czy innym mydle do włosów. Mydło nadaje objętości i sztywności, a szampon Biodermy zmiękcza i zakwasza kosmyki. W takim duecie udało mi się zużyć opakowanie, drugiego nie planuję, nawet w promocyjnej cenie.

Szampon kupiłam na promocji w SuperPharm za 13zł i jednym plusem tego zakupu jest to, że nie zapłaciłam za niego ceny regularnej.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965335].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny dla podrażnionej skóry głowy

Szampon Biodermy kupiłam ze względu na promocję w superpharm, poza tym zapamiętałam pozytywne opinie wizażanek borykających się z problemem wrażliwej skóry głowy. Odkąd pamiętam mam podobny problem, co łączy się ze swędzeniem i suchym łupieżem :( Co jakiś czas stosuję szampon Vichy na łupież suchy, jednak używanie go jest męczące ze względu na zapach i brak piany. Bioderma okazała się być doskonałą alternatywą - skóra głowy nie swędzi i w końcu jestem w stanie powstrzymać się przed drapaniem do następnego mycia. Zapach jest przepiękny! Faktem jest, że konsystencja jest wodnista, ale stwierdzenie, że butelka starcza na 6 myć to gruba przesada, a włosy mam gęste, kręcone, prawie do pasa. Słabo się pieni. Mimo wszystko bardzo lubię jego działanie i używam go z przyjemnością.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958229].usefull || 0 }}% pomocna.

coś strasznego

Całe szczęście, że kupiłam ten szampon w dużej promocji za kilkanaście złotych, ponieważ jakbym miała wydać na niego 6 dych, to bym się chyba w piętę użarła :/

- konsystencja wody - żeby nie marnować szamponu wylewałam go prosto na głowę
- zerowa wydajność - starczył na umycie moich długich włosów może sześć razy
- niezbyt ładny zapach
- bardzo ciężko rozczesać po nim wlosy, nawet po użyciu odżywki

Podpisuję się pod recenzją poniżej - żart producenta.

Używam tego produktu od: kilka razy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958115].usefull || 0 }}% pomocna.

To jakis dowcip

Ten szampon to jakis niesmieszny zart producenta. Jest totalnie niewydajny, ma konsystencje rzadsza niz woda (to nie zart!), wylewa sie z butelki, brzydko pachnie. Bylabym w stanie mu to wszystko wybaczyc, gdyby nie fakt, ze koszmarnie placze moje wlosy - nawet tani rossmannowski Babydream nie robi mi tylu koltunow! Absolutnie nie wart swojej ceny. Nawet do mycia pedzli sie nie nadaje.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947107].usefull || 0 }}% pomocna.