Stenders, Rose, Body Yogurt (Różany jogurt do ciała)

Stenders, Rose, Body Yogurt (Różany jogurt do ciała)

Ten lekki krem do ciała dba o sprężystość skóry komórka po komórce, zachowując jej naturalne nawilżenie. Ciesz się łagodnym i orzeźwiającym dotykiem jogurtu. Naturalne oleje i cenny ekstrakt jogurt sprawia, że skóra staje się miękka i gładka. Wspaniały aromat róży podkreśli Twój urok.

świeża i delikatna pielęgnacja!

Świetny lekki jogurt do ciała! Jeden z moich ulubionych kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Konsystencja : wygląga trochę jak galaretka, ale taka zagęszczona jogurtem (posiada ekstrakt z jogurtu!), bardzo leciutki, błyskawicznie się wchłania,a na skórze pozostawia jedynie delikatny śliczny (niechemiczny) zapach róży, który pięknie utrzymuje się również na piżamie i pościeli :)

Zapach: jak już pisałam wcześnej, jest piękny i długo się utrzymuje. Jest w trzech wersjach zapachowych - róża, lawenda i grejpfrut.

Działanie: pomimo tego, że jest to produkt bardzo lekki, dobrze radzi sobie z nawilżeniem mojej suchej i wrażliwej skóry (dodam że mnie nie uczula, a jestem alergikiem!) chociaż raz w tygodniu zamiast jogurtu używam bogatszego kremu - Neutrogeny.

Cena: dosyć wysoka (za co odejmuję połowę gwiazdki), ale czasem są promocje.

Dostępność: tutaj niestety trochę gorzej, ponieważ sklepy Stenders są tylko w kilku miastach w Polsce, ale można też kupić przez internet :)

Podsumowując. Bardzo fajny i jeden z 3 moich ulubionych \'kremów\' do ciała, świetne jest to że mogę go używać pomimo tego że pachnie (na dużo \'pachnideł\' jestem uczulona). Jak dotąd zużyłam kilka próbek i jestem w trakcie używania pierwszego opakowanie i na pewno nie będzie ono ostatnim ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek, w trakcie pierwszego