Diorskin Compact (Podkład w kompakcie)

Diorskin Compact (Podkład w kompakcie)

Diorskin Compact to nowoczesny puder prasowany - lekki, naturalny, pozwalający skórze oddychać. Jest wyjątkowo trwały i dostępny w odcieniach, które nie różnią się od naturalnych barw skóry. Puder pozostawia skórę jedwabiście gładką i matową bez efektu wysuszenia.
Kosmetyk wzbogacono w filtr SPF 20 oraz kompleks odbijający światło - Light Max Complex.

niezdecydowana

Nigdy nie używałam fluidów w kompakcie, gdyż mam cerę problematyczną i zawsze wydawało mi się, że kompakt będzie szalenie trudny do nałożenia i idealnego przykrycia twarzy (czasem trzeba się nagimnastykować, aby poukrywać to i owo). Miałam wrażenie, że mechaniczny ruch nakładania kompaktu zmyje korektor pod nim.
Ten kompakt znalazł się w moich rękach przypadkiem i to w odcieniu o ton za ciemnym do mojej karnacji. przeczytałam baardzo skrajne opinie o nim i sama nie wiem jaką mu wystawić recenzję.
Na wakacjach w Egipcie był super, i odcień i sama forma. ale po powrocie do Polski używam go tylko jako dopełnienie fluidu DiorSkin Forever, muskam nim twarz, aby nabrała ładnego odcienia. Sam kompakt nie kryje przede wszystkim niedoskonałości skóry, a na to stawiam przede wszystkim w moich wyborach. Jest bardzo lekki, skóra czuje się w nim świeża. I naprawdę wtapia się w skórę, "rozpływa", i 10 minut po nałożeniu wygląda inaczej, na plus:) no i skóra się trochę jednak świeci...
Zgodzę się z wieloma innymi osobami - taka marka, taka cena, a sam produkt pozostawia wiele do życzenia..

Chyba nie dla mnie

skusiłam się na niego po przeczytaniu recenzji w jakimś czasopiśmie. Bardzo łatwy do nałożenia, ale niestety świeci mi się po nim twarz. Nawet godzina nie mija po nałożeniu i już muszę użyć bibułki, a próbowałam nakładać go na różne kremy matujące.
Jego największy plus to, że jest idealny do poprawek w ciągu dnia. Po nałożeniu kolejnej cienkiej warstewki nie tworzy maski.
Moim zdaniem mało poręczne opakowanie, bo w momencie, gdy na środku widać dno, trudno z boków nabrać odpowiednią ilość na gąbkę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte całkowicie i 2gie w 3/4

Nie polubiłam

Dostałam w prezencie, bo sama nie kupiłabym sobie, gdyż nie lubię podkładów w kompakcie. Dlaczego? Nie radze sobie z nimi zbyt dobrze, wole tradycyjne.

Podkład ten dobrze sie nakłada, nie ma efektu maski, jednak podstawowa wada jest to, ze bardzo szybko znika z mojej twarzy. 2-3 godziny i nie widać jakikolwiek śladów podkładu na twarzy. Czasami używam do poprawek w ciągu dnia, ale pewnie nie zużyję do końca.

Opakowanie typowe dla firmy Dior, średnio mi sie podoba.

Używałam tego produktu od: 2 miesiące

Ilość zużytych opakowań: pierwsze (ledwo napoczęte) i ostatnie

Używałam tego produktu od: 2 miesiące

Ilość zużytych opakowań: pierwsze (ledwo napoczęte) i ostatnie

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Jak dla mnie - super!

Kupiłam wiele kosmetyków tej marki do makjażu. Wraz z podkładem czy cieniami do powiek chciałam mieć także puder.
Współgra idealnie z podkładem oraz kolorytem mojej twarzy, jest bardzo wytrzymały, praktycznie w ciągu dnia go nie poprawiam - nie ma potrzeby. Nie podrażnia, nie uczula - co jest dla mnie bardzo ważne. Polecam wszystkim, wart swojej cenyUżywam tego produktu od: 4 miesięcy

Bez rewelacji

Matuje na krotko. Po 2 godzinach nos mi sie swieci jak latarnia. Po takiej marce oczekiwalam czegos wiecej. Kupilam Dior specjalnie by go dopasowac z podkladem, ktory jest moim zdaniem bardzo dobry, ale coz, bracia jak widac sobie nierowni. Przynajmniej moim zdaniem.

Używam tego produktu od: miesiaca

sama nie wiem..

Sama nie wiem jak mam ocenić ten puder. Kolor jest idealny do mojej cery (nr 200, bardzo neutralny), samo nakladanie tego kompaktu na buźkę to przyjemność, mimo że jest go horrendalnie malo za taką cenę (ok. 190 zl). Po nalożeniu cera wygląda idealnie, gladka jest jak pupcia niemowlaka. ale po godzinie coś się dzieje i puder splywa z twarzy;mam co prawda skórę mieszaną ale żaden inny mi tak nie robil, poza tym używam kremów matujących. po dwóch godzianch wyglądam jakbym calą noc spędzila nad książką i wypila litry kawy. kiedy nakladam go na mój ulubiony podlad Revlona to wtedy jest idealnie, ale chyba to nie jest jego funkcja, nie za taką cenę. W końcu jest kompaktem a nie pudrem do poprawek. Ale tak to jest kiedy nie potrafię "usiedzieć" przy jednym dobrym pudrze (pryzmy) i muszę spróbować nowych. Wracam do Givenchy. Dla innych może i ten kompakt będzie dobry, ale raczj dla cer normalnyh i bezproblemowych, suchym raczej nie polecam, uwydatnia skórki.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

wspaniały!!!

Szukalam czegos na lato nie chciałam podkładu ani tez dokonca klasycznego pudru.A że uwielbiam pudry z wyzszej półki postanowilam wypróbowac ten.
i to byl trzał w 10.
Uwaga!!! na mojej cerze efekty było widac po chwili nie odrazu u mnie tak jakby ten puder musiał sie zespolic ze skórą. Przy pierwszych 2-3 aplikacjach myslałam ze kupiłam jakies badziewie:O
- puder pieknie wygładza cere -jest głaciutka
- trochę kryje - ale nie zawiele
- ujednolica kolor cery
- brdzo subtelnie rozświetla cere
-najlepsze jest to ze bużka wygląda swieżo i naturalnie
-uzywając go jakby porawił stan mojej skóry - (mniej niespodzianek na twarzy)
UWAGA!! -Polecam go nakładac na mokro pedzelkiem do podkładu (ja psikam na puder wodą termalną)mozna osiągnąc fajny efekt.
Jest mało wydajny jak na puder miałam go 3 miesiące:(
Puder naprawde zasługuje na ocenę miedzy 4 a 5 ja dam 5 jak znajde cos lepszego to obniżę

Świetniaczek

Hm, to prawie puder idealny. Po nalozeniu jakby go nie bylo, przyczajony siedzi, rozswietla, ale zero maski! Matuje, matuje, matuje. W poloczeniu z podkladem z tej samej serii tworzy duet nie do pobicia. Czemu 4*? Ano za te cene mogloby go byc wiecej niz marne 8 gr, poza tym WIELKA i troche tandetna puderniczka z takim sobie puszkiem. Moge sobie pomarudzic:-) ale to moj nr 1. Uzywam koloru o ile pamietam 200.Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:troszeczke
Odejmuje * za wydajnosc a raczej jej zalosny brak. Uzywam pudru od niecalego miesiaca, maksymalnie 2 razy dziennie, twarz mam niewielka;-) a juz polowy nie ma. Zblizony do niego a tanszy jest double face clinique.

Jedyny

No po długich poszukiwaniiach nareszcie trafiłam na to, czego szukałam .... Cameo 202 to mój odcień. Wspaniały efekt na twarzy, wygładzenie wszelkich niedoskonałości :D
Jedyny minus to to, że jest fo tak mało - choć jest wydajny, przyznaję ...

absolutne miodzio

Chce sie podisac pod peanami na czesc tego pudru. Spelnia wszystkie obietnice (przepieknie wygladzona twarz, matowy, caly dzien utrzymujacy sie efekt) i jest najlepszym, ktory dotychczas mialam a bylo tego duuuzo (z roznych polek). Mam wrazenie, ze twarz jest wrecz komputerowo wyretuszowana. Spory wydatek, no ale nie wszystko mozna przeciez przeliczac. Komfort uzywania nieporownywalny z zadnym innym pudrem, podkladem :))

jestem mile zaskoczona:o)

Normalnie nigdy nie uzywam kompaktow ale w amoku zakupow dalam sie jakims cudem namowic na to cudo i...Szok, jest cudownie lekki jak puder a zarazem spelnia zadanie podkladu. Twarz wyglada przeslicznie, w dotyku jak aksamit i co najwazniejsze zachowuje mat na bardzo dlugi czas. Wlasciwie jeszcze nigdy nic nie matowalo mnie tak wspaniale:o)

Dodatkowo kosmetyk jest bardzo wydajny, doslownie dodtkniecie pudru gabeczka wystarcza na pokrycie duzej czesci twarzy:o)

Wspanialy produkt, goraca polecam!!!

Prawdziwe cacko

Zima zawsze uzywam kompaktow. Postanowilam wyprobowac nowosc. Poniewaz wczesniej uzywalam podkladu Diorskin nr. 200 poprosilam meza, aby wracajac z pracy kupil mi kompakt w tym samaym odcieniu. Jakiez bylo moje zaskoczenie, gdy zamiast klasycznego kremowego kompaktu ukazalo sie moim oczom cos co przypomina bardziej prasowany puder. I chyba dzieki temu wlasnie jest cudownie lekki i aksamitny. Nie "przykleja sie" do kremu, nie zbiera sie w porach. Buzia jest swieza, naturalna, dziewczeco delikatna. Kiedy moja cera ma gorsze (wypryskowe) dni musze uzywac go jako uzupelnienie podkladu, poniewaz sam nie daje sobie rady. Ale gwiazdki nie odejme, poniewaz nawet w takim polaczeniu cera jest przepieknie naturalna i niemal idealnie gladka. Sliczne, eleganckie opakowanie.