Oriflame, Nature Secrets, Shower Gel With Moisturising Aloe Vera & Watermelon (Żel pod prysznic z aloesem i arbuzem)

Żel wzbogacony nawilżającym ekstraktem z aloesu i kojącym olejkiem z pestek arbuza, oczyszcza i orzeźwia skórę, otulając ją delikatnym, pełnym świeżości zapachem. Posiada zbilansowane pH.

bardzo dobry

Żel bardzo ładnie pachnie, ma konsystencję gęstego kisielu. Dobrze się pieni, jest wydajny, nie wysusza skóry, nic dodać nic ująć. Jeszcze nie zawiodłam się na żelach pod prysznic z Oriflame.

Przyjemny żel

Żel pod prysznic idealny na lato. Ma bardzo odświeżający, arbuzowy zapach. Dobrze się pieni i ma odpowiednią konsystencję (nie jest zbyt wodnisty). Dodatkowego nawilżenia u siebie nie zauważyłam, aczkolwiek mam suchą skórę i ciężko o żel, po którym nie musiałabym używać balsamu. Dodatkowym atutem jest opakowanie z otwieraną (a nie zakręcaną) nakrętką, dzięki której żel dobrze się nabiera.

PLUSY
+ odświeżający zapach
+ konsystencja
+ opakowanie

MINUSY
- moim zdaniem cena standardowa jest troszkę za wysoka

ok

Kupiłam go ze względu na zapach arbuza :)
Żel jak żel :
- ładnie pachnie , prawie wcale nie czuć Arbuzem , a dosłownie Aloesem - za to największy minus :P
- czuć że myje , skóra po kąpieli pachnie tylko chwilkę
- wydajny
- ładne opakowanie

Do tańszych nie należy , nie wiem czy go kupie ponownie bo Arbuzem na prawdę nie pachnie :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Spełnia swoją rolę...

Żel ma niezbyt gęstą, półprzezroczystą konsystencję o jasno-zielonym zabarwieniu. Jego zapach określiłabym jako owocowy i świeży, nuta arbuzowa jest wyczuwalna. Dobrze się pieni, tworząc lekką i kremową pianę. Po użyciu skóra jest miękka i gładka, ale nie powiedziałabym, że nawilżona, jednakże żel nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

Bardzo fajny

Bardzo fajny, delikatny żel pod prysznic.
Co prawda czuć głównie aloes, a nie arbuza (myślałam, że będzie odwrotnie), ale nie uważam tego za duży minus, bo pachnie bardzo ładnie.
Nie zauważyłam, aby wysuszał skórę, chociaż nie jest ona jakoś specjalnie nawilżona, więc osoby z bardzo suchą skórą powinny użyć po kąpieli balsamu. Średnio wydajny. Warto wypróbować. Kupowałam go w promocji - cena ok.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca