Krynickie Spa, Serum borowinowe do rąk

Krynickie Spa, Serum borowinowe do rąk

Przeznaczone do pielęgnacji suchej, szorstkiej skóry dłoni. Odpowiednio dobrane składniki nawilżają i pielęgnują, wspomagają regenerację. Dzięki lekkiej formule łatwo wnika, pozostawiając przyjemne uczucie delikatnych, zadbanych dłoni.
Składniki aktywne:
Ekstrakt z borowiny - odżywia, wygładza skórę rak.
Lanolina - natłuszcza oraz uelastycznia skórę.
Masło shea - nawilża, natłuszcza.
Olej sojowy - zapewnia naturalna barierę ochronna skóry.
Gliceryna - nawilża.
D-panthenol - łagodzi podrażnienia.
Sposób użycia: Niewielka ilość serum wmasować w czysta skórę dłoni. Czynność powtórzyć odpowiednio do potrzeb. Stosować na nieuszkodzona skórę. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki produktu, a gdy wystąpi zaczerwienienie lub swędzenie należy przerwać stosowanie.

Struktura
lekkie
kremy do rąk
w tubce
krem
100 – 250ml

Ciekawy produkt

Kremu do rąk używam często, dlatego zawsze mam kilka. Kupiłam to serum po przeczytaniu informacji od producenta: "przeznaczone do pielęgnacji suchej, szorstkiej skóry dłoni. Odpowiednio dobrane składniki aktywne sprawiają, iż serum nawilża skórę oraz wspomaga jej regeneracje. Wygładza, natłuszcza i łagodzi podrażnienia". Opakowanie tego serum - nietypowa tubka z zamknięciem na klik. Konsystencja kremowa, gęsta, zapach bardzo przyjemny, delikatny, dla mnie ok. Serum rewelwcyjnie nawilża dłonie, troszkę dłużej się wchłania, dobrze się rozprowadza, ale pozostawia na rączkach otulającą warstewkę która nie jest tłusta ani lepka. Dłonie są nawilżone, miękkie, delikatne. Produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od: w ubiegłym roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie skończone