Organique, Sugar Whip Peeling Pinacolada (Cukrowa pianka peelingująca do ciała `Pinakolada`)

Pachnąca ananasem pianka do mycia ciała. Cukier delikatnie oczyszcza, peelinguje i wygładza, a gliceryna roślinna zmiękcza i nawilża skórę.

Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml
nawilżający, oczyszczający
zapachowa
w słoiku

Cudowny suchy kosmetyk

Najbardziej w piance podoba mi się to, że jest sucha. Nie lubię peelingów z dodatkiem oleju przypominających cukier w roztopionej świecy. Ta pianka jest suchutka, ma strukturę jak ciepłe lody.
Poza tym:
- ma przyjemny, owocowy zapach
- żółty kolor
- konsystencja faktycznie piankowa
- jeśli do pudełka naleje się trochę wody, nie robi się błoto i nie zmienia się struktura pianki
- cukrowe kryształki peelingujące są delikatne i rozpuszczają się w czasie masowania
- pianka nie zostawia na ciele żadnej powłoczki, filmu itp. - skóra pozostaje naturalna, co bardzo lubię
- działanie peelingujące delikatne, aczkolwiek skuteczne, nie jest to jednak mocny zdzierak
- sucha pianka nałożona na wilgotną skórę zmienia się w delikatny krem peelingujący
- pudełeczko jest lekkie i plastikowe, choć z daleka może wyglądać na szklane

Minusy:
- cena jest dosyć wysoka, ale raz na jakiś czas funduję sobie taką piankę dla odmiany od zwykłych peelingów
- dostępność: sklepy Organique i internet, jednak sklepy mają ten plus, że posiadają testery wszystkich kosmetyków.

Ogólnie: bardzo przyjemny w użytkowaniu kosmetyk, polecam.