Unia, Alantan Dermoline, Maść pielęgnacyjna z witaminą F

Unia, Alantan Dermoline, Maść pielęgnacyjna z witaminą F

Maść pielęgnacyjna z witaminą F to kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i dorosłych, szczególnie polecany do skóry wrażliwej, skłonnej do alergii. Dla dzieci i niemowląt: polecany do pielęgnacji okołopieluszkowej skóry. Dla dorosłych: polecany do pielęgnacji skłonnej do podrażnień skóry pachwin, fałdów skórnych i ich okolic. Chroni skórę skłonną do podrażnień.
Alantoina i witamina F przyspiesza regenerację naskórka.
D-pantenol głęboko nawilża, reguluje gospodarkę wodną, zapewniając skórze elastyczność. Działa łagodząco na skórę.
Witamina F jest mieszaniną nienasyconych kwasów tłuszczowych typu omega 3 i 6. Kwasy te odbudowują płaszcz lipidowy naskórka i normalizują jego fizjologiczne właściwości ochronne. Tworzą cienki film na powierzchni skóry, chronią ją przed szkodliwy oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Filtry
Struktura
bogate
krem

dla dzieciaczka super

Moje dziecko ma skłonność do odparzeń i podrażnień, dlatego mimo że już powoli żegnamy się z pieluchą codziennie na noc smaruję jej okolice pieluszkowe tą maścią.
Maść jest biała, bardzo gęsta, nie ma zapachu. Dobrze przykleja się do skóry i nawet jeśli skórka jest jeszcze wilgotna maść nie ślizga się.
Zdecydowanie łagodzi powstałe już podrażnienia, nie daje tworzyć się nowym.
Nie uczula.
Jest tania, wydajna, łatwodostępna. No i działa. Polecam wypróbować, choć z dużymi odparzeniami u nas radzi sobie tylko Bephanten.

Genialny dermokosmetyk

Na dzieciach nie testowałam, ale u mnie sprawdza się znakomicie:
- jako pomadka regeneracyjna do ust
- zmiękczacz skórek wokół paznokci
- odżywka do paznokci - w ciągu 3 dni zrobił więcej, niż osławione Regenerum w ciągu dwóch tygodni, paznokcie odzyskały nawilżenie i przestały się łuszczyć
- krem do rąk na noc
- krem do stóp
- maść regenerująca na wszelkie podrażnienia, otarcia (np. skrzydełka nosa podczas kataru - jedyna która nie szczypie, podrażnienie po depilacji woskiem)

Generalnie ratuje ekstremalnie suchą skórę, obowiązkowa pozycja w mojej kosmetyczce. Tania i megawydajna.

Jedynym mankamentem jest zapach, ale da się wytrzymać.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: minimum 4