Dolce & Gabbana, Perfect Luminous Liquid Foundation (Rozświetlający pokdład do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Lekki, rozświetlający podkład doskonale utrzymujący się na skórze , także tej mieszanej potrzebującej większej trwałości niż ta którą oferują standardowe podkłady rozświetlające. Subtelny blask i dyskretne pokrycie niedoskonałości. Podkład jest nowością marki, na rynku pojawił się w kwietniu 2014 roku.
Podkład posiada bardzo szeroką gamę kolorystyczną odpowiednią nawet dla posiadaczek bardzo jasnej cery.

rozświetlające
Cera
mieszana
Krycie
lekkie
fluidy
w buteleczce, z pompką

Rewelacja :)

Niestety kosmetyki D&G nie są dostępne w Polsce. Podkład kupiłam w centrum handlowym w Barcelonie i jest to miłość od pierwszego użycia <3

+ konsystencja
+piękne krycie, naturalne wykończenie
+śliczne odcienie, bez problemu znalazłam kolor dopasownay do mojej karnacji
+nawilża skórę
+trwałość i ostateczny efekt :)

Jedyny minus to dostęponość :(

DLA BLADZIOCHÓW;)

Bardzo nietypowy ( jak w tytule ) podkład rozświetlający.
\\\\nJestem posiadaczką koloru nr 60 który jest o dobre dwa tony jaśniejszy niż porcelain od Bobbi Brown co nie jest często spotykane.
\\\\nPodkład dostajemy w eleganckiej szklanej buteleczce ze złotą nakrętką. Jest kremowy , nie spływa z ręki, ma zwartą strukturę. Aplikacja jest dość prosta pod warunkiem że nasza buzia jest dobrze nawilżona , a w miejsca gdzie mamy rozszerzone pory wklepiemy ten kosmetyk a nie wetrzemy( wtedy się na nich nie osadzi. Kiedy skóra nie jest nawilżona podkład nakłada się topornie i ciężko. Jest dość dziwny pod tym względem. Z pewnością nie jest to typowy podklad rozświetlający w stylu Parure de lumiere. Zupełnie nie.
\\\\n
\\\\nW moim odczuciu to podkład rozświetlający dedykowany cerze suchej ale nie b.suchej!. Pięknie odbija światło i oszczędnie nałożony jest w zasadzie niewidoczny na skorze.
\\\\nKrycie można budować do średniego. Kryje tak jak DW light . Spokojnie zakryje przeciętny wyprysk czy pęknięte naczynko.
\\\\nNie posiada filtrów. Wspaniale wygląda na zdjęciach co kilka razy już sprawdziłam.
\\\\nDla mojej skóry bywa wyzwaniem bo mimo że jest ona zadbana i bardzo dobrze nawilżona to bywa że stosowany kilka dni pod rząd czuje dyskomfort.
\\\\nZ filtrów słonecznych( u mnie w tej chwili Capitan Solei) spływa.. Przynajmniej u mnie.
\\\\n
\\\\nReasumując. Fajny choć nie idealny podkład rozświetlający do cer suchych potrzebujących nieco większego krycia.
\\\\nPodkład ma fenomenalną game kolorystyczną. Zarówno dla bladzioszków, jak i azjatek czy Pań czarnoskorych .
\\\\n
\\\\nNie jest idealny ale daje piękny efekt na buzi i bardzo prawdopodobne że gdy mi się skończy kupię go w ciemniejszym kolorze