Avon Color, Astonishing Lengths Defining and Lengthening Mascara (tusz wydłużający)

Zakupiłam za grosze w promocji z tym, że kolor Navy i niestety zupełnie go u mnie nie widać, w opakowaniu jest jasnoniebieski a na moim oku tak jakby bezbarwny, wydłuża rzeczywiście ładnie i gdybym zamówiła inny kolor pewnie byłabym zadowolona.

Cena: 26,90 zł / 6 ml

Tusz idelanie rozdziela rzęsy i nadaje im bajeczny wygląd. Szkoda, że wprowadzili nową wersje tego p

Tusz warto było kupić, bo dobrze rozdzielał rzęsy, nie kruszył się, był tani w cenie promocyjnej, rzęsy wyglądały ładnie i były mocno wydłuzone.Nadawał się na każdą okazję. Dla mnie nie miał wad.

ok

Miałam ten tusz baaaardzo długo i byłam z niego baaardzo zadowolona, nie wiem nawet czy jeszcze puste pudełeczko nie leży w łazience.
Tusz był dobry zdecydowanie wydłużał rzęsy, ale po jakimś czasie zaczęły się na nim robić okropne, wielkie grudki, ponad to zaczął mi śmierdzieć i kichałam od tego zapachu (może to jakaś alergia na produkty Avonu :) )
Miał kolor głębokiej czerni i za to parę plusów.

jak na avon to cudowny

hmm:) ten tusz jest jednym z najlepszych w avonie.inne tusze z tej firmy ojej... po neiktorych nawet nie widac ze rzesy byly malowane/
a po tym sa slicznie wydluzone rozdzielone a cena naprawde przystepna..jak na jakosc tego tuszu.napewno nie raz jeszcze zakupie.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu;p

Avon Mark - relacja

FaJnIe WyDŁuŻa

Daje efekt naturalnie wydłużonych rzęs, nie tworzy grudek ;) Idealny do naturalnego makijażu :) Po krótkim odstępie w jego używaniu wysechł... Innych zastrzeżeń nie mam ;) Jednak nie skuszę się na jego ponowne zakupienie... ;)

Używam tego produktu od: dawno temu

Warto kupić.

Wystarczy jedno słowo:
Wspa-nia-ły!
Wydłuża, nie zkleja, rozdziela, nadaje wyrazistości spojrzeniu.
Co tu dużo mówić: kupiłam go raz i na pewno z niego nie zrezygnuję..

Aha! Jest bardzo wydajny. Używam go marca, a oczy maluję codziennie i.. mam go do teraz :)

Używam tego produktu od: Sześciu miesięcy

Czarny

Ten tusz był wart mojego zakupu, bardzo ładnie wydłuża moje rzęsy, jest go dużo i starcza na dość długo. Polecam czarny odcień. Ładnie rozdiela rzęsy, nie skleja ich, choć trudno zmywa się go mleczkiem do makijażu, ale i tak jestem bardzo zadowolona

Głęboka czerń

Hmm bardzi głęboka czerń, mocny kolor, ale ciężko mi się nim malowało,bo nabiera się baardzoo duzo tuszu i jestem cała pomazana..ale faktycznie moje małe rzęski stały się duższe.Uzywałam lepszych. Ale za taka cene warto!!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

BEZNADZIEJA!

nigdy nie kupiłabym takiego tuszu a używam go tylko ze względu na to, że dostałam 2 opakowania.

*okropnie skleja rzęsy
*na szczoteczkę nabiera się ogromnie dużo tuszu
*kruszy się
*rozmazuje się
*nienaturalnie pogrubia
*ledwo wydłuża

jest beznadziejny, absolutnie nikomu go nie polecam

Używam tego produktu od: dawna

byłby ok gdyby nie szczoteczka

Otóż tak. Zalety ma takie, że jest całkiem wyrazisty, moje rzęsy czasem wręcz podkręca, nie osypuje się ani nie maże. Bo zawartość jest całkiem przyzwoita. Niestety, nie może tej przyzwoitoście należycie zaprezentować, bo szczoteczka jest BEZNADZIEJNA. Nie rozczesuje, skleja rzęsy, nabiera się na nią za dużo tuszu. A szkoda. Nie kupię, bo lubię rzęsy ładnie rozdzielone i nie posklejane w kępki, inaczej wolę ich w ogóle nie malować. Tą dostałam w prezencie, pewnie bym nie kupiła sama, bo mam zwyczaj oglądać szczoteczkę przed zakupem tuszu (na testerze).

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

dobry tusz

Uzywalam wiele tuszow roznych firm-loreala,astora,rimmela,maybellina,oriflame-i muszę powiedzieć że ten z avonu jest tuszem DOBRYM.Ładnie maluje rzęsy,wydluza i podkreca,nie osypuje sie i dosc dobrze naklada.Mam troche problemy ze zmyciem go,mimo ze nie jest wodootporny,ale i tak jesli chodzi o cene to bardzo dobry tusz.Będę nadal szukac idealu,ale do tego na pewno wroce gdy bede miala mniej pieniazkow w portfelu.Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Małe sprostowanie:tusz dobry,ale tylko biorac pod uwge cene no i jesli chodzi nam o naturalny makijaz.Jezeli ktos woli cos bardziej wyrazistego to nie polecam.Procz tego przy koncu zaczal strasznie sie osypywac,po patu godzinach na uczelni robia sie nieestetyczne smugi na dolnych rzesach.

bardzo dobry tusz :)

Bardzo dobry tusz za niewielką cenę.
Lekko wydłuża rzęsy. Czerń jest ładna, rzęsy są wyraziste, ale naturalne. Nie kruszy się. Świetna szczoteczka, nie trzeba zbierać z niej nadmiaru tuszu.
Jedyny minus dla mnie to to, że lekko prostuje rzęsy po użyciu zalotki.
Ogólnie tusz przypadł mi do gustu i do makijazu dziennego jest idealny.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Bardzo lubię

Mam naturalnie długie rzęsy, a po pomalowaniu ich tym tuszem (czarnym), wyglądają na jeszcze dłuższe. Znajomi to zauważają i komplementują. Na początku jest wodnisty (za to dobrze rozdziela rzęsy), z czasem trochę gęstnieje i wtedy dopiero ujawnia się jego wydłużająca moc w pełni. Tak przynajmniej mi się wydaje. Nie kruszy się, nie skleja, nie rozmazuje (a nie raz zdrzemnęłam się pomalowana) i dobrze się zmywa zwykłym mleczkiem. Nie jest wodoodporny, ale podczas deszczu nie muszę się bać efektu pandy, bo jest dość wytrzymały. Czasem go zdradzam, ale ciągle wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam