Isana, Deine Traumzeit, Badesalz (Sól do kąpieli `Czas marzeń`)

Isana, Deine Traumzeit, Badesalz (Sól do kąpieli `Czas marzeń`)

IsanaSól do kąpieli Czas Marzeń na 1 kąpiel w wannie z olejkiem lawendowym i ekstraktem z wanilii. Relaksuje i uspokaja. Działanie pielęgnacyjne. Sól do kąpieli Isana Czas Marzeń, zawierająca sól morską, naturalny olejek lawendowy i ekstrakt z wanilii umożliwia harmonijne zakończenie dnia - wieczór pełen wewnętrznego opanowania i spokoju. Wyważona kompozycja zapachowa uspakajającej lawendy i aromatycznej wanilii relaksuje zmysły i sprawia, ze codzienny stres znika. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

ISANA SÓL DO KĄPIELI CZAS MARZEŃ O ZAPACHU LAWENDY I WANILII

ISANA SÓL DO KĄPIELI CZAS MARZEŃ O ZAPACHU LAWENDY I WANILII *Piękny fioletowy kolor
*Sól momentalnie rozpuszcza się w gorącej wodzie
*Zapach jest prze prze piękny
*Bardzo fajne nawilżenie skóry
*Bardzo relaksujący zapach
*Cena to ok.2,70 zł za 80 g

Okeyyy

Tak jak żele tutaj w soli do kąpieli uwielbiam aromat wprowadzający w nastrój błogiego relaksu. Odprężająca, relaksująca. Polecam w 100% Sól jest wydajna na opakowaniu piszę że jest na jedną kąpiel u mnie starczyła na dwie nawet trzy zależy ile kto wody wleje.

Umilacz kąpieli

Sól pięknie, nienachalnie pachnie. Szybko się rozpuszcza barwiąc wodę na fioletowo. Kąpiel z nią zdecydowanie odpręża i relaksuje. Sól nie barwi wanny. Kosmetyk nie podrażnia skóry. Pozostawia ją gładką i lekko nawilżoną. Zdecydowanie polecam

Relaksująca kąpiel

Jedna taka saszetka wystarcza mi na jedną wannę pełną wody. Aromat lawendy roznosi się po łazience, co najważniejsze, zapach nie dusi. Taka kąpiel to muza dla naszego ciała. Połączenie składników powoduję, że ciało się odpręża i uspokaja po ciężkim dniu. Woda w wannie jest delikatnie zabarwiona na fioletowy kolor. Barwnik nie pozostaje na ciele ani na wannie

Czas na relaks :-)

W weekned kiedy mam wiecej czasu uwielbiam porozpieszczac sie kapielą z uzyciem tej soli.
Szata graficzna jest przyjazna dla oka ,umieszczony jest na niej glowny skladnik soli.
Pieknie pachnie lawenda. (Zapach wypelnia cala lazienke).
Delikatnie barwi wode na fioletowy kolor.
Taka kapiel bardzo mnie odpreza,relaksuje. Dzieki niej sie wyciszam..wydaje mi sie rowniez ,ze szybciej zasypiam.
Zauwazylam ,ze delikatnie zmiekcza skore i nawilza.
Jest tania i wydajna (1 saszetka starcza mi na 2 uzycia).

Kolejna sól od Isany, kolejne kąpiele dla stóp

Myślałam, że może w tym przypadku będę mogła się zanurzyć w gorącej kąpieli i faktycznie poświęcić 15 minut na ten "czas marzeń" no ale nie wyszło. :P Sól barwi wodę na ciemny fiolet, niby kolor ładny ale zapach nie zachęca, jest mocno intensywny. Ogólnie lawenda raczej kojarzyła mi się z lekkim, przyjemnym i relaksującym zapachem, tutaj ten zapach jest dość mocny. Po wyjściu z wanny skóra była lekko zmiękczona. Resztę saszetek (bo kupiłam 3) zużyłam na kąpiele stóp, tutaj sól się sprawdziła świetnie, mniejsza ilość do rozpuszczenia = delikatniejszy zapach. Jedna saszetka starczyła na 4 kąpiele, zmęczone stopy również zasługują na relaks. Skóra była przyjemnie nawilżona i zmiękczona, łatwa w pielęgnacji. Będą ją kupować dla samej pielęgnacji stóp, sprawdza się lepiej niż sól przeznaczona właśnie do tego typu zabiegów.

Yyyy..

Kupiłam kilka saszetek soli, ale powiem szczerze, że ta sól trochę mnie przeraża.
Zapach jest średni, a kolor....sól naszpikowana sztucznym barwnikiem, ma kolor denaturatu. Czy ktoś lubi kąpać się w denaturacie? Ja nie ;)
Zastosowany barwnik, może wywołać alergię lub astmę, a jest zupełnie zbędny i wcale nie uprzyjemnia mi kąpieli.

Zawiera sztuczne substancje myjące, mocno odtłuszczające oraz syntetyczną sól. Całe szczęście, że producent dodał sól morską ;)

Po kąpieli skóra jest wysuszona i ściągnięta.

Zsecydowanie nie kupię. Są dużo lepsze sole, naturalne i ze składnikami pielęgnującymi skórę.

Dziękuję Isance za ten relax.

W dni kiedy dosłownie padam na ryj jest niezastąpiona. Jedyne co chodzi mi po główce to kąpiel z moją ukochaną Isaną. Sól naprawdę odpręża i działa kojąco. Rozpieszcza przepięknym delikatnym zapachem. Otula przyjemnie skórę. Naprawdę czuje się o niebo lepiej. To moja ulubiona sól. Dodatkowo nie zapaskudzi nam wanny. Jewt tania. Godna polecenia.

fajna

Sól ładnie pachnie, tak relaksująco. Ja wsypuję całą saszetkę na raz. Skóra po kąpieli jest zmiękczona, gładka (ale jak wsypiemy całą saszetkę, przy małej ilości nie ma tego efektu).
Zapach uspokaja i relaksuje po ciężkim dniu. Czuć go przez całą kąpiel.
Nie brudzi wanny.

Jest naprawdę dobra. Szkoda, że w Rossmanie są tylko dwie wersje tej soli.

Moja ulubiona...

Kupuję ją nałogowo, nie wyobrażam sobie sobotniej relaksującej kąpieli bez soli od Isana.
Nie dość, że pachnie przepięknie to nadaje wodzie cudowny kolor. Sól bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie - jedyne co po niej zostaje to kolor i zapach.
Wanilia w połączeniu z lawendą koi i odpręża ciało i umysł, dzięki niej woda jest miękka przez co skóra po długiej kąpieli nie jest wysuszona - wręcz przeciwnie jest przyjemnie nawilżona i wygładzona.
Na plus również niska cena oraz wydajność produktu - zazwyczaj na jedną kąpiel zużywam pół saszetki soli, którą mieszam z płynem do kąpieli - bo przecież piana musi być ;)

Polecam, warto wypróbować.

Jedna z moich ulubionych od Isana

Jedna z moich ulubionych soli od Isana.
ładny aromat lawendy i wanilii - mocno wyczuwalny i pozwalający się wyciszyć.
Barwi wodę na fioletowy kolor.
Wygładza skórę i zmiękcza ją.

Relaksująca.

Tą sól kupuję, gdy gdzieś wyjeżdżam i wiem, że zastanę tam wannę. Sól pięknie pachnie lawendą, więc uspokaja człowieka i sprawia, że szybciej zasypiam. Po prostu zapach lawendy mocno mnie relaksuje. Ładnie zabarwia wodę na fiolet. Jedna saszetka kosztuje około dwóch złotych. :)