Nacomi, Olejek do ciała nawilżający `Ciasteczko`

Nacomi, Olejek do ciała nawilżający `Ciasteczko`

Sprawdź ceny produktu

Naturalny olejek do ciała o lekkiej konsystencji. Posiada orzechowo- czekoladowy zapach. Zawiera:
Olej z pestek winogorn- zmiękcza skórę i działając lekko ściągająco wygładza ją i nadaje sprężystości,
Olej arganowy- intensywnie nawilża i odżywia skórę, zwany jest eliksirem młodości,
Ekstrakt z kakaowca- działa silnie nawilżająco i przeciwutleniająco, regeneruje skórę i odżywia.
Zawartość naturalnych składników zapewni skórze optymalne nawilżenie. Efekt już po pierwszym użyciu.

Pachnieć hitem

Olejek pachnie jak hit czekoladowy - ciastko. Zużyłam jedną buteleczkę i więcej się nie skuszę. To nie mój zapach. Chociaż jeśli chodzi o działanie, to jestem na tak! Natłuszcza skutecznie, chociaż poprawy kolorytu nie zauważyłam. Sama nie kupię ponownie, chociaż gdybym dostała w prezencie byłabym zadowolona.

Cudowny!

Najlepszy olejek do ciała jaki kiedykolwiek miałam! Super nawilża, przy tym ten cudowny zapach:) Inne mogą się przy nim schować!
Skóra po nim jest długotrwale nawilżona. Olejek nie przykleja się do ubrań.

Kocham ten olejek, mój must have

Kupując ten olejek mialam na celu olejowanie nim włosów, skład ma bardzo dobry. Kupiłam go w Hebe na promocji za 19 zł.
Gdy wróciłam do domu od razu wsmarowałam go we włosy. Zostawiłam na noc i następnego dnia zmyłam. Nie wierzyłam wlasnym oczom! Olejek zadziałał od razu, włosy były dużo bardziej nawilżone, puch został zlikwidowany. Ku mojemu zdumieniu po każdym kolejnym uzyciu jest coraz lepiej! Używałam wielu olejów i żaden nie zadziałał tak jak ten. Mało tego zaczęłam używać go do twarzy, ponieważ zimą mam strasznie przesuszoną i żadne peelingi i kremy nawilżające nie pomagają ;/ ten olejek tu również mnie zaskoczyl swym dzialaniem, skóra miękka, wygładzona, nie pamiętam kiedy ostatnio sie tak prezentowała. W dodatku wyrównał koloryt skóry na twarzy i zdrowo promienieje. Nie jestem w stanie opisać jak jestem wdzięczna temu olejkowi. Uzywam go również do dekoldu, rąk i szyi skóra jest tam bardzo miękka i wygladzona. W wakacje zamierzam też przetestować go do całego ciała. Jedno wiem na pewno, będzie u mnie już zawsze, postaram się tez wypróbowac inne olejki tej firmy.

Poza dzialaniem jego konsystencja jest dość wodnista, ale nie zuzywa się szybko. Zapach jest słodki, orzechowo czekoladowy. Mi nie przeszkadza :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie