Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Janssen Cosmetics, Natural Care, Radiant Serum (Koncentrat rozświetlający skórę)

Janssen Cosmetics, Natural Care, Radiant Serum (Koncentrat rozświetlający skórę)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Pojemność 30 ml
Cena 107,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Koncentrat rozświetlający. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, która wygląda na zmęczoną i bladą. Wyjątkowy ekstrakt z alpejskich ziół (malwa, mięta pieprzowa, pierwiosnek, krwawnik), pozyskany z kontrolowanych upraw ekologicznych, hamuje tyrozynazę, kluczowy enzym odpowiedzialny za produkcję melaniny. Serum znacząco zmniejsza plamy pigmentacyjne, ujednolica koloryt i powierzchnię skóry. Beztłuszczowa żelowa baza serum to idealny nośnik krótko – i długołańcuchowego kwasu hialuronowego, który doskonale wyrównuje deficyty wilgoci. Ekstrakt z lucerny wzmacnia tkankę podporową w okolicy włókien kolagenowych i elastynowych. Serum zapewnia skórze korektę zmarszczek, odmłodzenie i przywrócenie wewnętrznego blasku oraz ujędrnienie i ujednolicenie kolorytu karnacji.
Przeznaczone do każdego rodzaju skóry, która wygląda na zmęczoną i bladą. Wyjątkowy ekstrakt z alpejskich ziół (malwa, mięta pieprzowa, pierwiosnek, krwawnik), pozyskany z kontrolowanych upraw ekologicznych, hamuje tyrozynazę, kluczowy enzym odpowiedzialny za produkcję melaniny. Serum znacząco zmniejsza plamy pigmentacyjne, ujednolica koloryt i powierzchnię skóry. Beztłuszczowa żelowa baza serum to idealny nośnik krótko – i długołańcuchowego kwasu hialuronowego, który doskonale wyrównuje deficyty wilgoci. Ekstrakt z lucerny wzmacnia tkankę podporową w okolicy włókien kolagenowych i elastynowych. Koncentrat zapewnia skórze korektę zmarszczek, odmłodzenie i przywrócenie wewnętrznego blasku oraz ujędrnienie i ujednolicenie kolorytu karnacji.
Stosowanie: codziennie rano i / lub wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nanieść koncentrat na twarz i szyję, odczekać chwilę, następnie nałożyć krem pielęgnacyjny.

Cechy produktu

Konsystencja
żel
Opakowanie
z pompką
Struktura
lekkie
Pojemność
<50ml
Właściwości
rozświetlające
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  8
  produktów

  34
  recenzji

  360
  pochwał

  10,00

 2. 2

  23
  produktów

  43
  recenzji

  322
  pochwał

  9,50

 3. 3

  19
  produktów

  24
  recenzji

  255
  pochwał

  7,16

Zobacz cały ranking