Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Maximum Shield (Odżywka wzmacniająca do paznokci)

Maximum Shield (Odżywka wzmacniająca do paznokci)

Cena już od 24,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 13,3 ml

Utwardzacz do paznokci, który wzmacnia paznokcie, sprawiając, że są bardziej wytrzymałe. Przełomowa formuła chroni paznokcie przed łamaniem, rozdwajaniem i zadzieraniem się, a efekty stają się widoczne już po tygodniu stosowania.
Sposób użycia: nałożyć 1 warstwę na niepomalowane paznokcie lub użyć, jako bazy pod lakier kolorowy.

Nie nadaje się na odżywkę!

Plusy: szybko wysycha (ok. 30 sekund)
-dobra jako baza
- odbija świtało, paznokcie tylko wyglądają na zdrowe i zadbane
Minusy: -po 4 dniach schodzi z paznokci
- są nawet bardziej łamliwe (po 5 miesiącach uzywania tak się dzieje)
- paznokcie rozdwajają się
-trzeba nałożyć dwie warstwy
NIE POLECAM!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502431].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna odżywka, a przy tym dobra baza.

Odżywkę kupiłam na majowej wyprzedaży Rossmanna, już nawet nie pamiętam za ile. Używam jej intensywnie i czuję, że zużyję ją chyba na kolejną promocję...
Używałam wcześniej słynnej odżywki z Evelline, która wzmacniała paznokcie, ale miałam z nią zasadniczy problem - paznokcie robiły się po niej tak mocne i sztywne, że przy uderzeniu się o cokolwiek trzaskały po całości i nie było nawet szansy na sklejenie ich. Maximum Shield wzmacnia paznokcie, a jednak pazury są giętkie. Dzięki temu nie pękają przy jakichś drobnych wypadkach. Odżywka jest bardzo wodnista, ale dzięki temu wydajna. No i przedłuża trwałość lakieru, co jest ogromnym plusem. Maleńkim minusem jest to, że jak na odżywkę całkiem długo schnie, ale z każdą bazą czekam około 5 minut, więc nawet tego nie odczuwam. Z pewnością kupię ten produkt ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305201].usefull || 0 }}% pomocna.

Po przeczytaniu wielu negatywnych opinii na temat tej odżywki nie oczekiwałam od niej wiele. Na szczęście byłam miło zaskoczona po jej użyciu. Konsystencja troszkę wodnista, szybko schnie. Po około 1,5 tygodnia paznokcie faktycznie stały się twardsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170406].usefull || 0 }}% pomocna.

Zmarszczki

Fatalna

Jest to jedna z najgorszych odżywek jakie miałam.Gdyby nie promocyjna cena nigdy bym jej pewnie nie kupiła.
Minusy:
-wodnista konsystencja przez co odżywka schnie bardzo długo
-nie robi zupełnie nic z paznokciami, jedynie je nabłyszcza

Jak dla mnie jest to zwykły bezbarwny lakier do paznokci.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040821].usefull || 0 }}% pomocna.

Krótkotrwałe działanie

Po użyciu całego opakowania mogę stwierdzić że działa dopóki jest na paznokciach. Wtedy są faktycznie mocne i nie rozdwajają się. Jednak po zmyciu warstwy paznokci schodziły płatami. Jak na tak wysoką cenę kiepski. Oczekiwałam większych rezultatów :/

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031695].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa

Moje paznokcie są cienkie, kruche i ogólnie nie współpracują ze mną. Chwytam się wszelkich nowinek na rynku. Odżywkę Sally Hansen testuję od listopada 2014, więc czas na recenzję.
+nadaje się jako lakier bazowy pod inne lakiery
+ładnie wygląda na paznokciach, nie odpryskuje
+nie gęstnieje w słoiczku
+paznokcie są twarde, nie łamią się
+wydajność

-okropnie niewygodny pędzelek
-cena

Używam tego produktu od: listopad 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005287].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic konkretnego.

Od tej odżywki oczekiwałam dużo. Moje paznokcie były w tragicznym stanie to zdjęciu żeli i prosiły się o regenerację. Niestety, odżywka odrobinę mnie zawiodła. Może zacznę od plusów: szybko zasycha, nawet utwardza paznokcie, ma fajny, długi pędzelek ułatwiający aplikację, łatwo dostępna, często przeceniona np. w Rossmanie, jako baza sprawia, że lakier utrzymuje się na paznokciach dłużej niż ma w zwyczaju, wydajna. No i minusy: w ogóle nie sprawia, że paznokcie szybciej rosną, zbyt wygórowana cena (16 zł to dużo jak na coś takiego), na efekty trzeba sporo czekać, nie nadaje się jako produkt do regeneracji paznokci zniszczonych zabiegami kosmetycznymi. Może inaczej zareagowałaby na moje paznokcie, gdyby były w dobrym stanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003594].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma...

Nie zauważyłam jakichś spektakularnych zmian w stanie moich paznokci podczas używania tej odżywki. Cena też nieadekwatna do jakości. Śmierdzi niemiłosiernie i na dodatek ta płynna konsystencja przypominająca lejącą się wodę. Wolę bardziej treściwe i gęstsze odżywki. Chyba pozostanę przy osławionej Eveline. Odżywka szybko się łuszczy płatami z paznokci, jest mega nietrwała. Plus za pojemność, chociaż przez to nie mogę jej skończyć. Nie warto się za nią zabierać.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997439].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie pomogła...

Mam bardzo problematyczne paznokcie - odkąd pamiętam są cienkie i bardzo skłonne do rozdwajania . Nawet obcięte "na zero" potrafią podzielić się na kilka (!) warstw.... nie ma więc mowy o ich zapuszczeniu - radzę sobie z nimi o tyle dobrze, że kiedy są umalowane odżywką i lakierem i są chronione przez tę sztuczną powłokę to mogę z nimi normalnie funkcjonować i osoby, które nie wiedzą co kryje się pod lakierem bardzo je komplementują.
Ja jednak szukam odżywki, która poprawi ten stan. Przez ponad rok pomagały mi odzywki Eveline - miałam wtedy naprawdę długie i piękne paznokcie. Potem chyba paznokcie się do nich przyzwyczaiły bo już niestety nie działała.

Od tamtej pory szukam :) Co do Sally Hansen miałam ogromne nadzieje - w końcu specjalizują się w preparatach do dbania o dłonie.

Maximum Shield ma bardzo dużo plusów jako preparat pod lakier.
+ chroni przed przebarwieniami od intensywnych lakierów
+ bardzo szybko zasycha
+ dobrze się trzyma - nie skraca trwałości manicuru (a niektóre odżywki niestety tak robiły)
+nie gęstnieje, nie zmienia swojej konsystencji w trakcie używania
+wydajna, używam pod każde malowanie paznokci od kilku miesięcy, a ubyła jej niecała połowa

Poza tym odżywka jest w każdym Rossmanie, i dość często są na produkty SH promocje, ja Maxium Shield kupiłam chyba za coś koło 11zł.

Jeżeli zaś chodzi o ocenę tego produktu jako odżywki to niestety NIE DZIAŁA.
Używam je pod lakier od grudnia, czyli już prawie cztery miesiące, czasem, kiedy byłam chora i nie wychodziłam przez kilka dni z domu to malowałam codziennie po jednej warstwie i cóż... po prostu nie działa.
Moje paznokcie jak były cienkie i rozdwajające się, tak dalej takie są. Nie widzę nawet cienia poprawy.

Zdaje sobie sprawę, że moje paznokcie są najwyraźniej bardzo wymagające, ale liczyłam, że istnieje jakiś produkt, który poprawi ich stan. Niestety, Miracle Cure mogę wrzucić do kolekcji odżywek, które nie dają żadnego efektu.

Ode mnie słaba ocena - ale polecam osobom, które mają zdrowe paznokcie i szukają dobrego produktu pod lakier.

Używam tego produktu od: grudnia 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996614].usefull || 0 }}% pomocna.

jest dobrze

Jestem jedną z tych szczęśliwych kobiet którym matka natura podarowała naturalnie mocne i długśne paznokcie więc odżywki używam zazwyczaj jako podkład pod lakier gdyż wspomagacze nie są mi potrzebne. Ale jak wiadomo każdy paznokieć czasem rozdwaja się czy łamie-na to nie ma wpływu i wtedy z pomocą przychodzi mi ta odżywka. Zauważyłam że bardzo wzmacnia paznokcie, jest bardzo wydajna i zapobiega rozdwajaniu. Jestem naprawdę zadowolona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984574].usefull || 0 }}% pomocna.