Sally Hansen, Maximum Shield (Odżywka wzmacniająca do paznokci)

Sally Hansen, Maximum Shield (Odżywka wzmacniająca do paznokci)

Pojemność 13,3 ml

Utwardzacz do paznokci, który wzmacnia paznokcie, sprawiając, że są bardziej wytrzymałe. Przełomowa formuła chroni paznokcie przed łamaniem, rozdwajaniem i zadzieraniem się, a efekty stają się widoczne już po tygodniu stosowania.
Sposób użycia: nałożyć 1 warstwę na niepomalowane paznokcie lub użyć, jako bazy pod lakier kolorowy.

Jest fajny

Kupiłam go w Rossmanie na promocji. Odżywka jest wydajna, paznokcie nie łamią się. Posmarowana jedna warstwa trzyma się z tydzień. Co jest naprawdę fajne

Rewelacyjna

Odżywkę tę kupiłam w Rossmanie za jakieś 13,00 zł (chyba wycofywali produkt i był z etykietką "cena na do widzenia") bez specjalnego przekonania o cudownych działaniach, które obiecują producenci. Kiedyś stosowałam odżywkę z Sally Hansen i byłam bardzo zadowolona z efektów, to samo mogę powiedzieć o tym produkcie. Mam dość słabe paznokcie z tendencją do rozdwajania się i ostatnio ciężko było mi zapuścić długie szpony.

Kocham!

U mnie działa cuda! Kupując ją zupełnie nie dbałam o to czy rzeczywiście działa wzmacniająco. Chciałam po prostu coś dobrego jako bazę, a że ufam marce SH to kupiłam bez wahania. Paznokcie wyglądają jakby były pokryte jedwabiem, wyglądają na bardzo zadbane, istotnie są mocniejsze, a odżywka sprawdza się jako baza. Nie schodzi zbyt szybko. Pędzelek fenomenalny. No i największa zaleta w moich oczach - bardzo szybko schnie.

depilacja metody

Za długo schnie

Mam słabe, kruche i łamliwe paznokcie, a ta odżywka sprawia, że są mocniejsze. Wyglądają lepiej, bardziej zdrowo, ładnie błyszczą. Odżywka utrzymuje się na paznokciach 4-5dni. Nie łuszczy się, nie schodzi płatami. Jest wydajna. Nie gęstnieje, dzięki temu mogłam ją zużyć w całości Ale dużą wadą jest to, że strasznie długo schnie, jest to irytujące, dlatego więcej jej nie kupię.

Na moje paznokcie nie działa

Mam totalnie beznadziejne paznokcie słabe, wątłe, krótkie nie rosnące, zadzierające się z byle powodu. Długo używałam odżywki z eveline i mi służyła. do czasu.... zaczęłam szukać zamiennika bo po prostu muszę mieć czymś pokryte paznokcie inaczej znikają są szorstkie, matowe i nie do przyjęcia. Tą odżywkę poleciła mi koleżanka więc kupiłam. Używam jej już kilka miesięcy i efektów nie widzę.

Nie nadaje się na odżywkę!

Plusy: szybko wysycha (ok. 30 sekund)
-dobra jako baza
- odbija świtało, paznokcie tylko wyglądają na zdrowe i zadbane
Minusy: -po 4 dniach schodzi z paznokci
- są nawet bardziej łamliwe (po 5 miesiącach uzywania tak się dzieje)
- paznokcie rozdwajają się
-trzeba nałożyć dwie warstwy
NIE POLECAM!

Świetna odżywka, a przy tym dobra baza.

Odżywkę kupiłam na majowej wyprzedaży Rossmanna, już nawet nie pamiętam za ile. Używam jej intensywnie i czuję, że zużyję ją chyba na kolejną promocję...
Używałam wcześniej słynnej odżywki z Evelline, która wzmacniała paznokcie, ale miałam z nią zasadniczy problem - paznokcie robiły się po niej tak mocne i sztywne, że przy uderzeniu się o cokolwiek trzaskały po całości i nie było nawet szansy na sklejenie ich. Maximum Shield wzmacnia paznokcie, a jednak pazury są giętkie. Dzięki temu nie pękają przy jakichś drobnych wypadkach. Odżywka jest bardzo wodnista, ale dzięki temu wydajna. No i przedłuża trwałość lakieru, co jest ogromnym plusem. Maleńkim minusem jest to, że jak na odżywkę całkiem długo schnie, ale z każdą bazą czekam około 5 minut, więc nawet tego nie odczuwam. Z pewnością kupię ten produkt ponownie.

Po przeczytaniu wielu negatywnych opinii na temat tej odżywki nie oczekiwałam od niej wiele. Na szczęście byłam miło zaskoczona po jej użyciu. Konsystencja troszkę wodnista, szybko schnie. Po około 1,5 tygodnia paznokcie faktycznie stały się twardsze.

Fatalna

Jest to jedna z najgorszych odżywek jakie miałam.Gdyby nie promocyjna cena nigdy bym jej pewnie nie kupiła.
Minusy:
-wodnista konsystencja przez co odżywka schnie bardzo długo
-nie robi zupełnie nic z paznokciami, jedynie je nabłyszcza

Jak dla mnie jest to zwykły bezbarwny lakier do paznokci.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Krótkotrwałe działanie

Po użyciu całego opakowania mogę stwierdzić że działa dopóki jest na paznokciach. Wtedy są faktycznie mocne i nie rozdwajają się. Jednak po zmyciu warstwy paznokci schodziły płatami. Jak na tak wysoką cenę kiepski. Oczekiwałam większych rezultatów :/

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Działa

Moje paznokcie są cienkie, kruche i ogólnie nie współpracują ze mną. Chwytam się wszelkich nowinek na rynku. Odżywkę Sally Hansen testuję od listopada 2014, więc czas na recenzję.
+nadaje się jako lakier bazowy pod inne lakiery
+ładnie wygląda na paznokciach, nie odpryskuje
+nie gęstnieje w słoiczku
+paznokcie są twarde, nie łamią się
+wydajność

-okropnie niewygodny pędzelek
-cena

Używam tego produktu od: listopad 2014

Nic konkretnego.

Od tej odżywki oczekiwałam dużo. Moje paznokcie były w tragicznym stanie to zdjęciu żeli i prosiły się o regenerację. Niestety, odżywka odrobinę mnie zawiodła. Może zacznę od plusów: szybko zasycha, nawet utwardza paznokcie, ma fajny, długi pędzelek ułatwiający aplikację, łatwo dostępna, często przeceniona np. w Rossmanie, jako baza sprawia, że lakier utrzymuje się na paznokciach dłużej niż ma w zwyczaju, wydajna. No i minusy: w ogóle nie sprawia, że paznokcie szybciej rosną, zbyt wygórowana cena (16 zł to dużo jak na coś takiego), na efekty trzeba sporo czekać, nie nadaje się jako produkt do regeneracji paznokci zniszczonych zabiegami kosmetycznymi. Może inaczej zareagowałaby na moje paznokcie, gdyby były w dobrym stanie.