Velvet Care, Natural Comfort, Płatki kosmetyczne

Velvet Care, Natural Comfort, Płatki kosmetyczne

Pojemność 80 szt

Nowe płatki kosmetyczne Velvet mają unikalną cechę - obszyte brzegi, dzięki temu nie rozwarstwiają się, ponadto są chłonne i skuteczne w demakijażu, składają się w 100% z bawełny. Powierzchnia płatków Velvet ma specjalną strukturę z obu stron (sztruks i kalander) co zwiększa efektywność oczyszczania skóry. Nowe płatki marki Velvet są także bardzo miękkie i delikatne, zostały przetestowane dermatologicznie, są hypoalergiczne i bezzapachowe.

Skład: cotton 100%

do twarzy
zestaw
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo miękkie, delikatne płatki

Płatki marki Velvet kupiłam w bardzo korzystnej promocji kilka tygodni temu. Przerzuciłam się na płatki w rozmiarze maxi, jednak tych małych używam do demakijażu oczu, tonizowania czy poprawek więc zawsze mam jakieś w zapasie. Z tych jestem bardzo zadowolona i z pewnością wrócę do nich jeszcze nie raz. Tak miękkich płatków chyba nie miałam.

OPAKOWANIE

Opakowanie jest typowe dla tego typu produktów – mamy tutaj woreczek ze sznureczkiem, dzięki czemu możemy je zawiesić w łazience choćby nawet, ale przyznam, że ja rzadko korzystam z tego ułatwienia. Szata graficzna przedstawia płatki oraz kwiaty bawełny na granatowym tle, całość jest prosta i schludna, ale prezentuje się bardzo ładnie.

PŁATKI

Płatki są wykonane z miękkiego materiału, niezwykle przyjemnego w dotyku. Są bardzo mięciutkie i delikatne, co przekłada się na komfort użytkowania, bo nie drapią ani nie drażnią skóry podczas demakijażu. Hasło marki „miękkie jak aksamit” idealnie do nich pasuje. Posiadają lekkie obszycia na krawędziach dzięki czemu nie rozwarstwiają się. Płatki są trwałe, nie zostawiają włókien na skórze, doskonale spełniają swoją funkcję. Wystarczy 2-3 płatki i cały makijaż znika. Korzystam z nich przy poprawkach w makijażu czy zmywaniu paznokci, sprawdzają się równie dobrze. Nakładanie toniku czy zmywanie masek z ich pomocą to przyjemny rytuał. Są łatwo dostępne, często do kupienia w promocji.

PLUSY:

+ delikatne dla skóry
+ trwałe
+ nie rozwarstwiają się
+ nie pozostawiają włókien
+ dobrze dostępne
+ tanie, szczególnie w promocji
+ mają praktyczne opakowanie
+ wiele zastosowań

Kupiłam na próbę i chyba zostaną na stałe

Płatki kosmetyczne, to niby banał i mało istotna rzecz, ale jednak każda z nas wie, że potrafią nieźle wkurzyć rwąc się na strzępy albo zostawiając kłaki w okolicach oczu. Zazwyczaj jestem wierna płatkom z Isany albo Biedronki, ale natknęłam się na promocję 1+1 gratis, więc czemu nie spróbować.

Płatki wykonane są w 100% z bawełny bez żadnych domieszek i zapachów, co dla mnie jest ogromnym plusem.
Z jednej strony mają tłoczenie a'la sztruks, a z drugiej w literki "v" na kształt logo firmy. Na brzegach mają przeszycia zapobiegające rozwarstwianiu się, które idealnie spełniają swoją rolę. Nie rozrywają się podczas wyciągania z opakowania ani podczas demakijażu. Nie zostawiają strzępków waty na twarzy.
Są cienkie, ale bardzo mięsiste i chłonne. Płyn nie przecieka przez wacik, ale jednocześnie nie spija produktu, a dobrze transferuje go na skórę.
Płatki są miękkie, nie trą skóry i idealnie radzą sobie ze zmyciem makijażu.

Kosztują porównywalnie z innymi, a przy tym dostępne są niemalże wszędzie. Czasem warto spróbować czegoś nowego.

Zwyczajne

Płatki to stały element łazienki i toaletki. Nigdy nie zwracalam szczególnej uwagi na jakość. Są w tak niskich cenach, ale ostatnio sama zauważyłam ogromną różnice pomiędzy dwoma opakowaniami, które obecnie użytkuje.
Płatki są zwykle. cienkie i gładkie. Nie rozwarswiaja się i nie zostawiają waty:)
Opakowanie mniejsze od pozostałych. Zużycie zależne od potrzeb i oczywiście makijażu.
Okazuje się ze te średnie są dwa razy lepsze od "profesjonalnych "płatków znanej firmy (do makijażu scenicznego).
Mile i tańsze zaskoczenie.

Bardzo dobre!

Bardzo delikatne
Miękkie
Nie rozwarstwiają się
Nie pozostawiają włókien na twarzy
Nie wylatują z opakowania
Ładne opakowanie
Cena ok 2 zł w Kauflandzie

Jedne z najlepszych

Bardzo dobre płatki. W płatkach kosmetycznych najbardziej mi zależy na tym by miały złączone brzegi, nie były szorstkie a także nie miały gładkiej struktury.
Plusy:
- są cienkie
- absolutnie się nie rozwarstwiają
- nie mają gładkiej struktury, są tłoczone
- mięciutkie
- dobrze oczyszczają skórę
- 100% bawełna
- są do kupienia w większości sklepów
+/-
- cena, raczej z tych wyższych
Kupię jeszcze nie raz i Polecam!

Płaskie, cienkie, ale i tak bardzo dobre

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że takie cienkie, mało puchate płatki będą się słabo spisywać.
Okazuje się jednak, że są bardzo dobre.

Plusy/neutralne:

- płatki mimo że są płaskie i "sprasowane" bardzo dobrze spełniają swoją rolę, bo są zwarte, nie rozrywają się, nie rozłażą.

- nie strzepią po bokach, dzięki czemu żadne mikro-niteczki nie wchodzą nam do oczu podczas demakijażu. Nie strzępią się, bo w ryzach trzymają je obszyte boki, oczywiście nie ma w nich żadnych nici, to tylko mocne sprasowanie brzegów imituje szycie ;)

- płatki są chłonne i nie przeciekają.

- zanim weźmiemy je do ręki, wyglądają na sztywne (jak opłatek), ale po u namoczeniu płynem stają się elastyczne i miękkie.

- są wykonane z bawełny, nie ma w nich żadnych sztucznych dodatków

- są łatwodostępne

- nie są aż tak bardzo drogie

Co tu jeszcze można pisać o płatkach do demakijażu..... Po prostu są dobrym produktem, będę je często kupować. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone, drugie czeka w zapasie

W porządku :)

Płatki dobrze wykonane, fajnie zmywa sie nimi makijaż, zarówno oczu jak i twarzy. Jednak czy są lepsze od tańszych płatków, np.z Isany? Niee :) Kupiłam z ciekawości, są mięciutkie, świetnie radzą sobie ze zmywaniem lakieru z paznokci- jak niemal każde inne. Cena dosyć wygórowana, za co odejmuje pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

myślę, że nie zamienię ich na dotychczasowo używane

w porównaniu do innych płatków nie ma powłoki sztruksowej, nie zbiera makijażu; poza tym cena tych płatków jest wysoka w porównaniu do tych, które często kupuję (80 +gratis)
Velvet kojarzy się bardziej z papierem toaletowym, niż z demakijażem twarzy

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 duże