Clinique, Aromatics in White EDP

Clinique, Aromatics in White EDP

Aromatics in White – perfumy stworzone specjalnie dla kobiet poszukujących niebanalnego zapachu, który wyróżni je z tłumu. Aromatics in White to śmiała gra pogodnych akcentów drzewnych, subtelnych płatków kwiatów oraz ciepłych nut bursztynowych. Starannie wyselekcjonowane, naturalne i nieskazitelnie czyste składniki tworzą wyrafinowany zapach, który jest zarówno nowoczesny jak i złożony.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pieprz syczuański, liście fiołka
nuta serca: róża, kwiat pomarańczy
nuta bazy: paczula, piżmo, benzoes, bursztyn, paczula

wasza wysokość kremowość

Wg mnie jest to przyjemny, lekko mydlany zapach. Nie wybija się ani róża, ani paczula. Są tak dobrze wymieszane z pozostałymi składnikami, że odbieram te perfumy jako całość. Fiołek chyba nadaje tą kremowość, mydlaność. Elegancki i dyskretny zapach, bliskoskórny. Trwałość ok. 5 godzin.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1,5ml

Jak w gabinecie masażu

Zdecydowanie za drogie i w ogóle jak nie-perfumy. Ten zapach kojarzy mi się raczej z aromaterapią (hm... czyżby nazwa też na to wskazywała?), gabinetem masażu i koncentratem olejków eterycznych. W ogóle mi się nie podoba, tak mógłby pachnieć pokój, kiedy czytam książkę lub też sypialnia tuż po moim przebudzeniu, bo Aromatics naprawdę stawia na nogi. Generalnie pachnie jak perfumy męskie, bardzo się dziwię, że to jednak propozycja dla kobiet. Nie czuję się w tych perfumach dobrze na co dzień, dlatego używam ich na wieczór, mam jednak wrażenie, że towarzystwo jest przeze mnie zdominowane - nie do końca wiem, czy wszystkim się to podoba. Flakon jest kompletnie niedopasowany do zawartości.
Czuję fiołek, paczulę, piżmo, bursztyn i inne nuty, które z reguły wyczuwam w nutach męskich.
Nie.
Wystarczy wyobrazić sobie jakieś indyjskie masaże, taką woń czuć w całym pokoju, tyle tylko, że rozwodnioną razy pięć. Duszę się używając ich.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Neutralny.

Po drugiej odsłonie Aromatics spodziewałam się dużo, Aromatics Elixir jest dla mnie za ciężki i duszący, po wersji In White spodziewałam się więcej. Generalnie jest to nieźle skonstruowany zapach, czuć w nim kilka ciekawych nut, ale z jakiegoś powodu nie składają się one u mnie na skórze w zapach wyjątkowy. To generalnie zapach do noszenia na codzień, choć raczej na jesień-zimę (zdecydowanie nie jest to dla mnie "wakacyjny świeżak" ). Zapach jest ok, ale nie skuszę się na kolejny flakon, bo tego typu zapachów jest na rynku sporo, a Aromatics in White niczym się specjalnie nie wyróżnia. Zapach ok, ale do zastanowienia, na razie kolejnej szansy mu nie dam, choć sprawdzę, jak się będzie nosił zimą.

Używam tego produktu od: paru tygodni.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.